[quote name='Ingrid44'][URL="http://www.fejsik.pl/Masowa-EKSTERMINACJA-psow-przed-Euro-2012-Facebook-protestuje-a262"]http://www.fejsik.pl/Masowa-EKSTERMINACJA-psow-przed-Euro-2012-Facebook-protestuje-a262 [/URL][/QUOTE]
Matko:-( Ściska mnie w gardle, słów brak na ten prymityw.
Jak Unia Europejska może na to pozwalać...
Na międzyborskiej sterylizowane były moje dwie suki, i starsza
[*] miała dwa zabiegi na guzy.
Tam trzeba w sprawie zabiegu dogadywać się z właścicielami, bo oni operują.