Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Cioteczki nie mogę nic zadeklarować, dziś już wysłałam dyszkę innemu psiakowi, spoza moich deklaracji, następna dyszka czeka w kolejce... Nie mam, przykro mi.
  2. Leszku biedaku nasz, jak się czujesz?
  3. Jak Bąbelek awanturnik?
  4. Jak Bruno uzbiera jeszcze 145zł to opuszcza schronisko i zacznie nowy życie
  5. Miętusku wygrałeś los na loterii trafiając do Reni:-)
  6. Wszystkie są cudne, wszystkie lekko starszawe i takie pasujące do siebie:-) Albo kolorystycznie, albo włoskowo albo posturkowo:-)
  7. Co ten upał robi z psiakami:-) Jedno wielkie braterstwo:-)
  8. A gdzie ta ankieta, bo ja widzę tylko forum? Co wchodzę na tego krakveta to zawsze jak niepełnosprawna tam się poruszam.
  9. Tuptusia wątek był jednym z 1szych które czytałam wchodząc na dogo, pooonad rok temu, zanim jeszcze się zalogowałam. Kibicowałam mu po cichu, potem po zalogowaniu trochę śledziłam, gubiłam i znajdowałam:-) Dziś znowu przypadkiem znalazłam, a on biedaczysko cały czas bez domku:-(
  10. Dzwonek u bramki, czyli są szczekliwe :-)
  11. Anja strasznie Ci współczuję, mnie też by wyrzuty zabijały, spłakałam się jak płaczka zawodowa:-( Bardzo się boję jechać na wakacje, boję się, że nie będę mogła pomóc... Obsesyjnie o tym myślę już od wielu tygodni:-( Trzymam kciuki za maleństwo...
  12. Tuptusiu a Ty jeszcze szukasz domku.....
  13. Ojojoj jutro wielki dzień dla Liluni:-) Skarbeńku:-) jutro już będziesz spała we własnym domku!!
  14. Fado bidulku tak mało cioteczek u Ciebie:-(
  15. Matko jaki piękny:-( Potwory a nie kobiety.
  16. Pewno ktoś ma coś z komp. A porcyjka czeka. Kakadu jesteś wzruszająca:-)
  17. Spij dobrze Dosieńko:-( Ile setek takich Dosi umiera po cichu w schroniskach, gdzie przeżyły całe życie:-( Nie zaznając miłości, głaskania ciepłej kochanej ręki, pachnącego własnego domku:-(
  18. To ten Piromanko szczeniak od Ciebie poszedł do tej opiekunki? A tamten cały czas u sąsiadki? Kakadu, strasznie drogie te sterylki, nie ma nigdzie tu nikogo kto ma dojścia do tańszych? Zadzwoń na paca i do tygryska na międzyborską. Na pradze powinno być taniej.
  19. [quote name='michelle04']Sorki za offa ale proszę zagłosujcie w Krakvecie na bąbelkową ciotkę [B]Giselle4[/B] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=11331[/URL][/QUOTE] A jak się głosuje? Zalogować się trza i wpisać na forum faworyta? Czy klika się w coś gdzie jest wybór?
  20. Śliczny i taki uśmiechnięty..a domek wakacjuje
×
×
  • Create New...