Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Wybrał wolność
  2. Czy doszło na sterylkę? Co z drugim szczeniaczkiem?
  3. Czyli tam Staszek cały czas siedział w tej klatce, tylko na spacery wychodził....
  4. A proszę, niech chłopak domek znajdzie:-)
  5. Tyle ich a każdy inny, przepiękne
  6. Boże ile dookoła tego nieszczęścia:-(
  7. Nie mogę drukować, nie łączy coś. Wyślij mi na maila, może gdzieś druknę.
  8. Jak duże będą?
  9. Biedne, całe życie razem....
  10. I co z psiaczkiem? Nikt nie dzwoni?
  11. Śliczny a papużka też śliczna:-)
  12. Śliczna:-) A po czyszczeniu ząbków trzeba będzie dbać o nie, bo szybko utworzy się ponownie kamień.
  13. Czyli sunia jest już w W-wie... Biedna, ma jeszcze jakąś chorobę skóry?
  14. Jak dobrze, Antosiu po kilku latach w końcu zaczniesz żyć tak jak powinieneś:-)
  15. Oj jak dobrze, powodzenia! Dla wszystkich , i Ereczki, i Cioci Marcina, i cioteczek wiozących!!
  16. Czy doszła moja deklaracja?
  17. Pewnie musisz zmienić przeglądarkę..... Na inną niż masz:-)
  18. Pewnie zrezygnowali, i dlatego nie dzwonią<tfu>
  19. Czyli nie właściciel może jechać z nim? Chyba nie będą mieli nic przeciwko? Trzymam kciuki!!
  20. Jakiej wielkości jest ta młodsza sunia? Dziewczyny podejmijcie decyzję o uśpieniu wszystkich szczeniaków....
  21. Zrozumiałam, że psiak ucieka....? Niezwyczajny do życia w jednym miejscu, wędrownik? Co z jego zabiegiem? Gdzie będzie później? Jedynie mogę 10zł jednorazowo wpłacić.
×
×
  • Create New...