Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Dostałam pw, nie mogę nic zadeklarować, mogę jednorazowo przesłać 10zł pod koniec lipca.
  2. Ta czarna mamusia jest taka mała, 8 szczeniąt.... Jak ona sobie sama dała radę tyle urodzić..? A ta druga sunia to chyba w typie mojej Tereski, śliczna biała, ten szczeniak biały przepiękny też. Co z nimi będzie, matko, tyle szczeniaków:-(
  3. Delikatne i zgrabne jak charciczki:-)
  4. No. A ja dziś w parku spotkałam Fifkę z Panem. Główka w górze, uszka stoją, jeszcze lękliwa, ale ogonek chodzi do moich dziewczyn. Znudziło jej się stać jak rozmawialiśmy, legła w zielonej trawce. Wzgardziła czymś dobrym, co moje suki kochają. Pozwoliła mi się pogłaskać i dostałam buzi, ciepłym języczkiem prawie w usta:-) Byłam pod wrażeniem tych jej uczuć:-)
  5. Kakadu jak idzie wklejanie banerka?:-) Ja w mozilli nie wkleję, tylko w eksplorzerze
  6. Oj Ulka, przecież każdemu może się zdarzyć i psu i człowiekowi. Pewnie w te upały dużo pije i chwilowo posiknął....
  7. Najlepiej by było gdyby miał tyle deklaracji, by starczyły mu na hotel.
  8. To Bąbel poczuł się bardzo pewnie....
  9. Ja pod koniec m-ca postaram się wysłać grosik...Eh gdybym mogła to tak bym chciała więcej wysłać, ale niestety:-(
  10. Biedna Norel, co ona musi czuć:-( Trzymam kciuki za domek!!
  11. To zostałaś właścicielką Sary.... Szczęściara:-)
  12. Dobrze, że już po zabiegu, że więcej ciąż nie będzie, dobrze, że już bezpieczna.... Nie mogę na stałe zadeklarować, psy siedzą bo są wakacje. Mogę jednorazowo przeleć tylko 10zł.
  13. Tylko oby te domki były TYMI domkami na całe życie.
  14. Wtorek gotowy na rozpoczęcie nowego życia, wykastrowany, wykąpany, tylko domek potrzebny...
  15. Dla mnie też ona amstafowata
  16. I całym ciałem psim w pościeli i to jeszcze na poduszce, fuj:-)
  17. Haha, ten Opal to widzę, że coraz wygodniejszy się robi:-) A jaki zmienny, to posłanek zamiana, to pokoje, teraz łóżka mu się zachciało:-) Niektóre psiaki całe życie sypiają z Państwem w pościeli, a Opaliś dopiero na stare lata poznaje co w życiu dobre jest. Dobrze, że choć teraz. Reniu to cieplutko macie:-)
  18. Taka śliczna, taka malusia, z takimi ładnymi ząbkami, no wyjątkowa sunia:-)
  19. Wrzuciłam go na alegratkę. Rozryczałam się, tyle lat psinek i ta jego pani staruszka. Tragedia człowieka i psa:-(
×
×
  • Create New...