Znowu mnie nie było parę dni, nie mogę nic zadeklarować, chyba, że któryś z moich deklaracji pójdzie do domku.
Przeraża mnie ten martwy sezon wakacyjny, te upały. W takim okresie chyba tylko wyjątkowi ludzie przeglądają ogłoszenia w poszukiwaniu psiaka....