Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. O matko jak dobrze. A gdzie byli? Nieźle psina musiała się nadenerwować, ledwo właściciel wrócił ze szpitala po nieobecności w domu, a już ją na spacer menel wyprowadził w niewiadomą. Piromanka czy ona ma czipa? Dobrze, by miała, o tym wcale facet nie musi wiedzieć, a czipa rejestrować na kogoś innego, by w razie czego odebrać ze schronu czy od SM. Choć o czipie wiedzieć może, ale o rejestracji na inną osobę nie musi.
  2. No właśnie a była badana, z sercem jest dobrze? Morisowa widziałaś tego mojego psa?
  3. A gdzieś kiedyś przeczytałam, że Pani zwróciła psa z adopcji bo właśnie chodził za nią krok w krok, wstawał kiedy ona i to jej nie odpowiadało. To mój mąż też miałby powód do zwrotu psów:-) Bąbelku jesteś pieskiem marzenie:-)
  4. A teraz się cofnęłam, bo mnie parę dni nie było i czytam o domku:-) Matko jakie to będzie przeżycie dla niej. Adam czy ta Pani będzie umiała z Dosią postępować? Tak by jej nie uciekła, nie wymskła się z obroży czy szelek? Będziesz jej pomagał?
  5. Jaka PIĘKNA ta czarnulka, błyszcząca, oczka cudne, zupełnie jak moja Sonia [*]. Ileż dobrego domek potrafi zrobić pieskowi, ile szczęścia w tym pycholku:-) Dosiu bądź dobrej myśli i Ty.
  6. No to trudno, w komórce wpisany, że w deklaracjach 5 co 2 m-ce, a konta nie dostałam? Aż wejdę na te konto i sprawdzę. Bruniu zbieraj cioteczki.....
  7. Kilka dni nie było mnie a Karineczka nadal u Irenki. Dziękujmy Bogu, za Irenke:-)
  8. Lileczko cioci Awit zabrali neta na kilka dni, teraz patrzę dopiero jaka jeśteś śliczna:-) Czy Lilunia już dobrze się czuje? Iwonka gratulacje adopcji takiego cud stworzonka!!
  9. A mi dziś dopiero neta zreperowali, Miętusek jest taki śliczny, dopiero teraz zobaczyłam te foteczki:-) Dumny i szczęśliwy!!
  10. Wyślę dziś lub jutro, to co deklarowałam. Nie miałam neta kilka dni. Powodzenia Sambor!!
  11. Nie było mnie, a chłopaki nadal bez domku....
  12. Nie da się edytować, jakby gościa znaleźć, może by powiedział, gdzie łaził z suką, może suńka jeszcze tam gdzieś w pobliżu chodzi i czeka
  13. A maluch jak się czuje?
  14. Neta mi zabrali na kilka dni a tu tyle zmian na dogo. Cudownie, że mała ma swój domek.. A ten co poszedł z suńką to zwykły menel, który zapił gdzieś po drodze i psa zgubil:-( Miejmy nadzieję, że się znajdzie. Piromanka czy dzwoniłaś na Paluch? Może tam ją zawieźli?
  15. Zabrali mi neta na parę dni, nadal domek nie znalazł Bruna?
  16. Jakie świetne zdjęcia....
  17. Biedna Tygrysek, dobrze, że poczuła ciepło człowieka.....
  18. Nie miałam neta kilka dni, biedna maleńka:-( Spij spokojnie
  19. Neta mi zabrali,wchodzę po paru dniach a tu niunia w domeczku:-)
×
×
  • Create New...