Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Mam drugiego czarnego psa, czarny zawsze był najpiękniejszym kolorem wg mnie dla psa. I współczułam tym co mieli innego koloru psy. Ale odkąd mam kolorowego, uznałam, że są fajne, takie ciekawe:-) Tylko czarne kłaki w każdym punkcie domu i ubrań, są niewidoczne w porównaniu do białych, i to jest olbrzymia zaleta czarnego psa:-)
  2. A Wtorek nadal sam....
  3. Matko, jakie nieszczęście:-( Sunieczko zdrowiej. Mike powodzenia, może po wakacjach człowiek Cię wypatrzy.
  4. Chłopaki co u Was słychać???
  5. Wracam z wakacji a Bąbel w domku. Cudownie!!
  6. Opaliczku ciocia była na urlopie:-) Jak się czujesz kochanie? A Opaliś jeszcze biega z pampersem, bo zapomniałam już?
  7. To małe 1sze rude, takie pinczerkowe. Samotne porzucone maleństwo:-(
  8. Apsa ale wątek założyłaś. Łzy się cisną. Nie miałam neta na wyjeździe, ale ciągle nasuwały mi się pytania, dlaczego tyle tych psów trafia do schronu i dlaczego nikt ich nie szuka......
  9. Bruno nadal nie masz deklaracji i cały czas w schronisku czekasz na kawałek szczęścia?
  10. Oh Karinko Karinko, moje psy w morzu pływały a Ty bidulku nawet dobrej karmy nie masz..... Jak tylko dostanę pensję, może grosik Ci wyślę....
  11. O Boże dlaczego ta drobinka siedzi w tej misce a nie w łóżku z człowiekiem....:-(
  12. Doreczku a Ty nadal samotny.....
  13. Bąbelek jeszcze nie w domku... Miałam nadzieję, że po powrocie z urlopu, większość z moich psiaków z wątków już będzie we własnych domkach.....
  14. Lusieńkę znaleźli ludzie w schronisku... Cudownie
  15. Niektóre cioteczki wyjechały... Faduniu i co teraz z Tobą będzie biedaku?
  16. Brutunio ma szansę.... Trzymam kciuki
  17. Biedny, stary, bez domu i jeszcze z guzem... Oby nie cierpiał.
  18. Myszeczki, niech się te wakacje skończą...Musi ktoś Was wypatrzeć
  19. Jaki kochany, wie że Irenka go nie zwali z kolan:-)
  20. Albo podjechali cichcem na inny parking i wysadzili psiaka:-( Bo po co brać psa na urlop... Trzeba pilnować i pies przeszkadza....
×
×
  • Create New...