Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Pewnie, że dzwońcie. Na pewno będzie zainteresowana, a że w domu zawsze ktoś jest, bez kłopotu dostarczycie
  2. Wspaniałe schronisko, jeśli można tak o schronisku myśleć...
  3. Śliczna rasowa kundliczka:-) A te spojrzenie bidy strasznej:-(
  4. Jak często bywa w dobrym małżeństwie, jedno po drugim szybko odchodzi. A maluszek odszedł prawie równocześnie z nowym życiem Krecika:-(
  5. A ja myślę pozytywnie, dziś się dowiedziałam, że Karat znalazł dom, duży ON, to i Satyrek tez znajdzie.
  6. Sama w rowie, po prostu czekała na Was. Wtrącę się do jej ciąży, może lepiej ją ciąć wcześniej, czy wiadomo czy aby na pewno nie urodzi do przyszłego tygodnia? I dawaj fotki, bo zaraz idę spać, zerknę przed snem na bezpańskie cudo.
  7. Krecik czuł, że dziś wyjdzie do świata, czekał kochany, wytrzymał
  8. Czyli ciężarna jest u megii1, a Tymianka wspomaga finansowo... Boże kiedy ta bezdomność i te nieszczęścia się skończą.... Wiem, że będą zawsze, ale niech maleje...
  9. A trza tam podać prawdziwe dane?
  10. Za dużo psów w potrzebie, za mało pieniędzy:-(
  11. O Boże wywalili ciężarną sukę:-( Dasz linka?
  12. Niech spokojnie nowi Państwo się rozpakują po urlopie, wejdą na neta, przejrzą ogłoszenia i zachwycą się Bąbelkiem....
  13. No proszę, wchodzę sobie po dłuugiej nieobecności a tu domek:-) Bojusku obyś już całe życie tym domkiem się cieszył!!
  14. Tylko skąd na płatny uzbierać.... Jak sie czuje?
  15. Jak chłopak się czuje?
  16. A dlaczego linki do bazarków są zabronione? Wiem, że tak jest w regulaminie, ale czemu? A linki do innych wątków nie są zabronione? Takie obostrzenia.....
  17. Po prostu niewiarygodne, że mu się udało!!!! Cudownie!! Karaciku nigdy nie zapomnę Ciebie przeraźliwie smutnego pod tą ścianą w schronisku, a teraz masz własny domek:-)
  18. Trzymam kciuki cały czas!!
  19. Kto adoptuje Krecika? Mam nadzieję, że wszystko poszło/pójdzie dobrze. Jaaga ma wspaniała mamę:-)
  20. O matko:-( Serce mnie boli, co ona musiała wycierpieć, że tak się boi... A jak załatwia potrzeby fozjologiczne? Pewnie tuż legowiska... Paulina a co z tą ciężarną suką, kto za nią zapłaci? A sterylka będzie?
  21. Nie przeczytałam całego wątku, ale rozumiem, że psiak nie był widziany prze weta czy był badany, ale ma bóle i czeka go rtg?
  22. Domek, domeczek... Trzymam kciuki
  23. I znowu płaczę po przeczytaniu tego Renia co napisałaś, o tej bidzie z koszyczka:-( Dziś pójdę spać zapłakana... A pościel to można uprać, więc niech śpią i szaleją w niej. Popieram. Kocham jak moje suki bawią się w moim łóżku:-)
×
×
  • Create New...