Byłam na stronie, którą ihabe ma w podpisie:-(
Widziałyście te dwa psy pozostawione pod schronem z kartką na szyji?:-(
Ten koszyczek niechcianych istnień, Roderyk maleństwo, wszystkie te bidy mnie rozwalają,
ale ta kartka i uwiązane psiaki powaliły mnie totalnie:-(:-(