Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Boże co za mądry pies, niesamowite, wrócił...Po tak krótkim pobycie tam. Mają wspaniałego psa:-) Ja też proszę, by puszczali go na długiej lince
  2. Czyli Pani zrezygnowała, szkoda, pewnie nie była to Ta Pani
  3. Wiedząc co te psiaki przeżyły, jak były o krok od śmierci, jak się modliłyśmy by miały szansę na życie, towarzysząc im z daleka w ich nieszczęściu, pamiętając niedaleki czas, gdy widzę i czytam, w jakim raju żyją, tak jak Lilunia teraz, łzy się ogromne cisną z radości, że los jej dał Iwonkę:-) Oby więcej takich Iwonek było....Boże prosimy....
  4. Ja zamierzam to wypróbować z kurą, bo Teresa na wsi goni kury, one gdaczą strasznie i uciekają. Przeczytałam, że tak trza zrobić, by pies poznał, nawąch ał się, wtedy nie musi gonić bo zna. Bo Teresa kur nie zna. Ale skoro ruda zna gołębie, a to są hodowlane gołębie?, Że piszesz, że Twoje? Więc skoro już je poznała, to też bym złapała, pod nos podstawiła i wytłumaczyła, że nie wolno łapać a tym bardziej jeść...
  5. Piękny on jest...., naprawdę piękny
  6. A czemu posikuje? Nerwy czy ma coś z układem moczowym?
  7. To niech napisze któraś ciotka...ta co ją zna, nooo
  8. Może to taka dobra cisza.....
  9. Bo ludzie nie chcą obowiązków związanych z psem... A przecież to takie fajne i miłe, te wstawanie i poranne spacerki, i te wieczorne, i te myślenie o psie, sprzątanie włosków i wydalin w razie choroby czy niezdążenia...Te wydatki na żarło i na weta. Toż to sama przyjemność:-)
  10. To życzę szczęśliwego rozwiązania Soni;-) I nie poród mam na myśli, tylko rozwiązanie problemu:-)
  11. Czyli niewykonalne:-( Boże ależ ona musi być nieszczęśliwa, zagubiona, ma poczucie bezpieczeństwa tylko wciśnięta w kąt, a i tak pewnie to żadne pocz bezpieczeństwa, raczej pozycja która pozwala jej wegetować
  12. Nie było mnie dwa tygodnie w domu i też myślałam o Fifce. Jestem tydzień i jest wszystko dobrze:-) Jest nawet różnica w wyglądzie suni, jest odważniejsza, bawiły się z moją Tereską na podwórku:-) Po podwórku, a mamy ogrodzone, chadza czasem bez smyczy, jest posłuszna, w parku chyba też jest puszczana. No i ociupinkę, ale ociupinkę ma więcej ciałka. Państwo zadowoleni, baa, powiedziałabym, iż szczęśliwi, a Fifka w domu już jest prawdziwym domownikiem. Pan Fifki co mnie spotka, dzieli się radością z bycia jej właścicielem:-)
  13. I co ze sterylką, ciocia Piromanka wróciła?
  14. Paulina a może Ty masz kontakt do osób, pod opieką których jest Gloria? Przecież zważyć psa, zrobić kilka zdjęć to chyba nie jest niewykonalne...?
  15. Taaa, chętnych na psa tylu, aż się tel rozładował pewnie.....
  16. O Jezu, Brutus uciekł?? Boże co się dzieje, dlaczego ci ludzie nie pilnują psa tak jak powinni.... Psina mogła zacząć wspaniałe życie i co:-( Wyrwany ze wsi z łańcucha, po to by po trafieniu do własnego domku z trudem znalezionego, błąkać się po obcych terenach:-( Miał adresatkę, czipa? A nowi Państwo wiedzieli, że zawsze powinien mieć adresatkę?
  17. Kreciku jak podróż?
  18. W razie gdyby co<tfu> kłótni nie będzie bo chyba żadna z nas nie chce powiększać bezdomności i nieszczęścia. W każdym razie ja się nie zamierzam kłócić;-)
  19. Pewnie są szczęśliwe i zadbane
  20. To w takim razie trzeba przestawić myślenie, że Karinka już zostanie i Irenki. A ogłoszenia niech idą na wszelki wypadek. Może jak przestaniemy tak chcieć aby znalazła domek, to domek sam się znajdzie.....
  21. Może w plakacie warto coś zmienić. Poproszę go na maila, porozlepiam tu gdzieś.
  22. Oh, oby więcej cioteczek kasiastych, Brunku wyszedłbyś ze schronu
  23. [quote name='luka1']rudzielec wkrótce bedzie chodziła w kagańcu - wyćwiczyła sie w łapaniu moich ptaków i wczoraj dwa razy goniłam za nią, a ona wiała z gołębiem w pysku.[/QUOTE] Jest smakoszką jakiego gatunku ptactwa?:-) Złap jej kilka, tylko niech nie widzi jak Ty gonisz:-) Niech się nawącha porządnie, może jak pozna zapach nie będzie łapała.
×
×
  • Create New...