Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. No cudo, cudeńko:-) A ludzie na oczy nie widzą dobrze, że nie są zainteresowani
  2. Co to RedLine? A ludzie z Konstancina nie będą zajmować się psiakami bezdomnymi, tam mieszka elita, oni maja ważniejsze sprawy, niż wprowadzanie brudnego kundla na salony w apartamentach.
  3. Wiadomo co u suni?
  4. Jak po takich ogłoszeniach wzruszających, nie będzie telefonu, to... Chyba nadchodzi ten koniec świata<tfu tfu>
  5. To ona jest u Ciebie na stałe?
  6. Domek potrzebny baardzo. Faduniu nie myślmy, że Twoje życie może być krótkie:-( Proszę bądźmy pozytywnej myśli, psiaki nowotworów nie mają i odchodzą. Ostatnio w schronie na paluchu było dużo zgonów starszych psiaczków:-( Tak na prawdę nikt nie wie, ile komu jest pisanego życia.
  7. Wybaczcie, jakiś czas nie zaglądałam. Czy Franio jest w swoim nowym domku? Czy nadal mieszka tam u cioci której cioteczki z dogo?
  8. Faktycznie jakiś czas zdjęć nie było, ale zapewne są jakieś powody, dla których Owieczka ich nie robi lub nie wstawia.
  9. Krecik wysłałam Ci 10zł. Dobrze, że cioteczki Cię wypatrzyły i wzięły, dobrze, że poczekałeś na nowe życie. Udało Ci się....
  10. Kolorowych snów Roderyczku:-( Nie umiałeś biedaczku żyć bez swojego Pana...
  11. O Boże, biedny Roderyk nie miał siły żyć dalej:-( Biedne psiaczki:-( Te upały potworne też się przyczyniają do ich śmierci
  12. Co z tym śluzem? Na chorą czy tuż przed porodem nie wygląda, może to śluz, który w trakcie ciąży występuje..... A zdjęcia bardzo ładne, Sonieczka taka uśmiechnięta, widać szczęście na jej mordeczce:-)
  13. To Brutunio już w swoim domku:-)
  14. Pewnie wypoczywa, miejmy nadzieję, że nic jej się nie stało<tfu tfu>
  15. Zdziecinniał po postrzyżynach:-)
  16. Jezu, przecież one czują, gdy inne umierają:-( Biedne, ciągle któryś odchodzi a one zostają i czują, że też tam odejdą:-(
  17. Są są, cały czas są, zaglądają ale po cichu....
  18. Gloria to wystraszona sunia, na której wątku jesteśmy....?
  19. No to piękna i słuszna decyzja:-) Tosieńko i Margo wszystkiego naj..!!
  20. Jaki piękny, jaki elegancki, a jakie ma śliczne piórka przy uszkach i łapeczkach:-) On jeszcze czeka na swój domek...?
×
×
  • Create New...