Kreciczku jesteś już bezpieczny, tak juz zostanie, nikt Ci tego nie zabierze.
Trzymaj sie istotko maleńka, zacznij sie lepiej czuć i korzystaj z promyków słońca we wspaniałym domku....
Bo taka jest prawda, te sunieczki są brzydkawe:-)
Ale to jest "brzydota" pełna wdzięku, cudnej urody, oczu oderwać nie można,
a taką mają pojedyńcze egzemplarze czyli Lilunia i jej siostra:-)
Teraz dotarłam, dziękuję za zaproszenie.
Piękna czarna grubiutka, takie grubie sunieczki są przekochane.
Moja Sonia
[*] miała podobną figurkę, była tylko jeszcze niższa i cała czarna.
Nie moge nic zadeklarować, mogę 10zł jednorazowo.
Oj tak tak, popieram. Jeszcze się zdąży nabiegać a udawanie bohatera, że ma się posłusznego psa, nie raz skończyło się nieszczęściem.
Zaproponuj im może linkę długą, będzie biegał swobodnie i przychodził z lekka pociągany na początku:-)