-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
A co ten szef SdZ nawyprawiał???
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa'][INDENT]Podsumowanie na koncie: Ostatniaszansa (Ewa) 40zl Ostatniaszansa (Agnieszka) 60zl (za 6 miesiecy) Viola005 - 25zl (grudzien) Nevada - 20zl Figa33 - 10zl (listopad/grudzien) Elkate - 20zl Mikoada - deklaracje Bruna 920zl Kaas1 - 20zl Wiolabiszop - 10zl (grudzien) [B]Razem - 1125zl [IMG A czemu mnie nie ma? -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
No tak, faktycznie prowadzi, zaraz do niej napiszę. Ale coś gdzieś mi się obiło, że nie ma miejsca. -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Kurcze, to mógłby im się trafić domek taki, za wyżywienie i weta.... Zawsze to chyba lepsze niż opłacanie hotelu... -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
Awit replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Abra czy to te suczki, co pozamarzały im szczeniaki? [url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-w-potrzebie-czyli-PILNA-ZBI%C3%93RKA-NA-KOJEC-dla-3-ONk%C3%B3w!-SOS!/page93[/url]- 209 replies
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
:-(:-(:-( Los jest najokrutniejszy dla najbardziej niewinnych:-(:-( -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Awit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dostał dom, żarcie, ciepło i ugryzł... Ma charakter:-) -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Matko moja jedyna!!! Jaki skarbeczek przerażony maksymalnie, Boże:-( Jak dobrze, że Agusia, że ją wzięłaś, to dla niej byłby koniec jakby trafiła do schroniska:-(<tfu> A jaka mniamniusia.... Czy są zdjęcia suni Marty?? -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Sądzę, że będzie płacić. Jeśli płaci za hotel... Wczoraj wysłałam jej maila z zapytaniem, coby się upewnić. Czekam co napisze. -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cieszy mnie, że suncia robi postępy, ale te siusiu i kupa ze strachu przed małym psem.... Boże, ile w tym małym ciałku strachu.... -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
Awit replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Strona palucha koniecznie i zadzwońcie na paluch i do zeszytu zgłoszeń niech go wpiszą.- 209 replies
-
Myślę, że Otkę będziemy pamiętać już zawsze. Byłam ostatnio na kilku wizytach przed adopcyjnych i mówiąc o smyczy, szelkach, obroży ciasno pozapinanych, miałam na myśli Otkę naszą:-(
-
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Awit replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Piękna fotka. Ten pies to dog, tak? -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za jutrzejszą podróż!!:-) -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Faduniu może przed świętami, ktoś zechce Cię wspomóc.... -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
Awit replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Pies wiedział do kogo ma podejść.... Może rozlep tam gdzieś plakaty, wrzuć go na stronę zaginionepsy.waw.pl na stronę palucha z ogłoszeniami. Co prawda to chyba poza w-wą, ale jak zginął to może ktoś będzie go na poważnie szukał.- 209 replies
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ja też sobie wpisałam Romusia i Rysia. Romuś chyba młody.... -
A czemu on tak broni tej szczeniaczki? Co będzie za ileś m-cy, koniecznie trza będzie ją na zabieg oddać.
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Iwanka pokupuj odpowiednie akcesoria aby Kubulek był bezpieczny. Szelki, obroże, smycze, adresatki. Zapinaj go ciasno coby się nie wypsnął. On ze schronu będzie może się bać. I broń Boże nie puszczaj luzem kilka tygodni. Długa smycz np 10m, psiak lata luzem, końcówkę smyczy masz w zasięgu nogi lub ręki, uczysz przychodzenia na wołanie dając smakołyk i głaski. Lepiej dłużej tak pochodzić ale mieć pewność, że nie zwieje i się nie zgubi. Za dużo psów ginie, z powodu lekceważenia bezpieczeństwa. Masz czas by się przygotować. Aha i o czipie pomyśl, chyba że czipują w schronie. :-)