Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Robaczek, Ty weź i wypluj to co powiedziałaś z tym pechem. Tak zwyczajnie se spluń. Tylko zrób to, bo ja jestem przesądna. A jak chłopaki będą miały kłopot z domkiem, to chyba nie chcesz mieć wyrzutów, że to dlatego, że nie wyplułaś tego co powiedziałaś....:-)
  2. Tylko, że ta debilna Pani zapewne gdzie indziej dokona zakupu żywego prezentu. I będzie kolejny bezdomny za jakiś czas. Skąd się bierze takie chore myślenie???? A pies jest piękny, piękny. Nie wygląda na wiejskiego psa. Być może też był kiedyś prezentem, a w efekcie wylądował porzucony na wsi. Jak tylko będzie możliwość, sprawdźcie czy nie ma chipa.
  3. A Iwanki nie ma............ Chyba sobie zakpiła ze wszystkich. Czyżby kolejna żartownisia z ludzkich emocji.... Jeśli się mylę, to oczywiście tutaj ją przeproszę. Chciałabym się mylić. Wtedy część z tych naszych bid, znalazłoby się w domku tymczasowym. To samo napisałam na jej wątku. Szkoda, wielka szkoda, że pojawia się osoba wyzbyta wszelkich uczuć, daje nadzieję nam, a my obiecujemy psom, że jeszcze kilka dni i zaczną nowe wspaniałe życie. A my cieszymy się jak dzieci, a ona ma ubaw po pachy. Dziwny zbieg okoliczności, brak neta, brak kontaktu telefonicznego..... Dobrze, że ogłoszenia Kubusia są jeszcze aktualne. A z ogłoszeń nie dzwonił nikt??
  4. A jaka jest przyczyna jego głuchoty? On zupełnie nic nie słyszy?
  5. On jest naprawdę kochany, tak pięknie chodzi na smyczy, szkoda go w schronie.....
  6. A jakiego wyżła jest miksem? Cudny:-) I szczęściarz
  7. "Wolność" w w-wie jest niebezpieczna. Tu nie powinien być pies na ulicy. Co teraz robimy, która z nas chce dzwonić, pytać o niego? Dzwoniłam ale nie odbierają. Co z nim dalej będzie...Co z tą łapką...
  8. To tam interwencję ekostraż przeprowadzała? To dwa gospodarstwa? A ci ludzie nie są w stanie zapewnić psom bud, na polecenie ekostraży?
  9. Bono.....Co z Tobą psineczku?
  10. A może po prostu trzeba by wejść na wątki śląskie i powysyłać pw, z zapytaniem o te kilka dni.... Piszesz Agusia, że Maja była wystraszona ale przecież nie była sama w domu, tylko z Waszą sunią?
  11. Odezwała się? A może zwyczajnie najlepiej do niej zadzwonić? A Syla u niej była?
  12. Zawsze gdy jest dwóch, mylę imiona:-)
  13. [quote name='Poker']Przestałam pisać o mojej suni i o Foksiu, bo nie zauważyłam jakiegokolwiek zainteresowania informacjami o nich. Hehe, nie zauważyła zainteresowania:-) Trzeba pisać nie bacząc czy czytają czy nie, ale na 100% czytają, więc pisz:-)
  14. Jaki fajny Foksik:-) Ależ musi być szczęśliwy...
  15. Jejku, on jest taki ładny, ma taką urodę mojej Tereski, piórka przy uszkach, lekko półdługie włoseczki. Serce się kroi jak opisujesz jego zachowanie. Wspaniały kochany idealny piesek, spragniony bliskości człowieka. Trzymam kciuki by pan Staszek chciał kontaktu z Tobą.
  16. A może ktoś zajął się tym psem.... Taki chory, zagłodzony, i nikt by się nie zainteresował...?? Albo poszedł umrzeć gdzieś:-( A na paluch na pewno nie trafił? A skąd taki nieszczęśnik w ogóle wziął się:-(
  17. Czyli te organizacje zostały pozbawione statusu opp, bo nie złożyły czegoś tam w terminie, a o obowiązku złożenia tego nie zostały poinformowane, jak również nie zostały poinfomowane, iż odbiera im się status opp do przyjmowania 1% z podatków. Prawo działa na niekorzyść niedoinformowanych.... Takie może miało być założenie rządu. A tak naprawdę było to celowe i świadome działanie urzędników na polecenie przełożonych, by w myśl tych "przepisów" zwyczajnie zostały przywłaszczone pieniądze przez kasę naszego państwa. Ciekawe kto jest pomysłodawcą.
  18. Nie na mój rozum. Ale może tylko "świruski" takie jak my, brałyby psa wszędzie ze sobą, nawet do klitki 20metrowej.
  19. Gdyby coś, to ja po świętach nie idę do pracy. Po raz chyba 1szy w życiu:-)
  20. Sama sobie weszłam na wątek. Paulina jednorazowo 10zł,więcej nie wycisnę. Na jakie konto, czy te samo co dla tej pani na wózek?
  21. Cwaniara:-)
  22. Akurat, zanim będą ogłoszenia, święta się skończą i głupawka świąteczna. Wtedy może zobaczą, że dwóch takich szuka domu.
×
×
  • Create New...