-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Robaczek, Ty weź i wypluj to co powiedziałaś z tym pechem. Tak zwyczajnie se spluń. Tylko zrób to, bo ja jestem przesądna. A jak chłopaki będą miały kłopot z domkiem, to chyba nie chcesz mieć wyrzutów, że to dlatego, że nie wyplułaś tego co powiedziałaś....:-) -
Znalazł swojego człowieka i zamienił ulicę na domek!
Awit replied to Marz's topic in Już w nowym domu
Tylko, że ta debilna Pani zapewne gdzie indziej dokona zakupu żywego prezentu. I będzie kolejny bezdomny za jakiś czas. Skąd się bierze takie chore myślenie???? A pies jest piękny, piękny. Nie wygląda na wiejskiego psa. Być może też był kiedyś prezentem, a w efekcie wylądował porzucony na wsi. Jak tylko będzie możliwość, sprawdźcie czy nie ma chipa. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A Iwanki nie ma............ Chyba sobie zakpiła ze wszystkich. Czyżby kolejna żartownisia z ludzkich emocji.... Jeśli się mylę, to oczywiście tutaj ją przeproszę. Chciałabym się mylić. Wtedy część z tych naszych bid, znalazłoby się w domku tymczasowym. To samo napisałam na jej wątku. Szkoda, wielka szkoda, że pojawia się osoba wyzbyta wszelkich uczuć, daje nadzieję nam, a my obiecujemy psom, że jeszcze kilka dni i zaczną nowe wspaniałe życie. A my cieszymy się jak dzieci, a ona ma ubaw po pachy. Dziwny zbieg okoliczności, brak neta, brak kontaktu telefonicznego..... Dobrze, że ogłoszenia Kubusia są jeszcze aktualne. A z ogłoszeń nie dzwonił nikt?? -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czy Pani nadal się nie odezwała? -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Awit replied to Monday's topic in Już w nowym domu
A jaka jest przyczyna jego głuchoty? On zupełnie nic nie słyszy? -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Awit replied to Monday's topic in Już w nowym domu
On jest naprawdę kochany, tak pięknie chodzi na smyczy, szkoda go w schronie..... -
znaleziono prawie zamarzniętego mixa wyżła/sznupka w Legionowie
Awit replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A jakiego wyżła jest miksem? Cudny:-) I szczęściarz -
ALARM dla Warszawy!!! Pies z urwaną łapą przy Dworcu Wschodnim zamarza!!!!
Awit replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
"Wolność" w w-wie jest niebezpieczna. Tu nie powinien być pies na ulicy. Co teraz robimy, która z nas chce dzwonić, pytać o niego? Dzwoniłam ale nie odbierają. Co z nim dalej będzie...Co z tą łapką... -
To tam interwencję ekostraż przeprowadzała? To dwa gospodarstwa? A ci ludzie nie są w stanie zapewnić psom bud, na polecenie ekostraży?
- 540 replies
-
Bono.....Co z Tobą psineczku?
-
A może po prostu trzeba by wejść na wątki śląskie i powysyłać pw, z zapytaniem o te kilka dni.... Piszesz Agusia, że Maja była wystraszona ale przecież nie była sama w domu, tylko z Waszą sunią?
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Odezwała się? A może zwyczajnie najlepiej do niej zadzwonić? A Syla u niej była? -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Zawsze gdy jest dwóch, mylę imiona:-) -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Przestałam pisać o mojej suni i o Foksiu, bo nie zauważyłam jakiegokolwiek zainteresowania informacjami o nich. Hehe, nie zauważyła zainteresowania:-) Trzeba pisać nie bacząc czy czytają czy nie, ale na 100% czytają, więc pisz:-) -
FOKS, śliczny , rudy lisek szuka domku.JUZ W DS !!!
Awit replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jaki fajny Foksik:-) Ależ musi być szczęśliwy... -
ALARM dla Warszawy!!! Pies z urwaną łapą przy Dworcu Wschodnim zamarza!!!!
Awit replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A może ktoś zajął się tym psem.... Taki chory, zagłodzony, i nikt by się nie zainteresował...?? Albo poszedł umrzeć gdzieś:-( A na paluch na pewno nie trafił? A skąd taki nieszczęśnik w ogóle wziął się:-( -
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
Awit replied to kuba123's topic in Organizacje
Czyli te organizacje zostały pozbawione statusu opp, bo nie złożyły czegoś tam w terminie, a o obowiązku złożenia tego nie zostały poinformowane, jak również nie zostały poinfomowane, iż odbiera im się status opp do przyjmowania 1% z podatków. Prawo działa na niekorzyść niedoinformowanych.... Takie może miało być założenie rządu. A tak naprawdę było to celowe i świadome działanie urzędników na polecenie przełożonych, by w myśl tych "przepisów" zwyczajnie zostały przywłaszczone pieniądze przez kasę naszego państwa. Ciekawe kto jest pomysłodawcą. -
Ku radości wszystkich wrócił na swoje. :) Kajtuś z krótkimi łapkami.
Awit replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Nie na mój rozum. Ale może tylko "świruski" takie jak my, brałyby psa wszędzie ze sobą, nawet do klitki 20metrowej. -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Gdyby coś, to ja po świętach nie idę do pracy. Po raz chyba 1szy w życiu:-) -
Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!
Awit replied to P78's topic in Już w nowym domu
Sama sobie weszłam na wątek. Paulina jednorazowo 10zł,więcej nie wycisnę. Na jakie konto, czy te samo co dla tej pani na wózek? -
Cwaniara:-)
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Akurat, zanim będą ogłoszenia, święta się skończą i głupawka świąteczna. Wtedy może zobaczą, że dwóch takich szuka domu.