-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
Awit replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Awit czytaj CALE watki :) Do przytuliska pod Fundacja Noga w Lape :) Sama wyblagiwalam miejsce :)[/QUOTE] Awit przeczytała, że przytulisko, ale jak zobaczyła fotki to się pogubiła.- 209 replies
-
Ja mogę. Tylko muszą być wg mnie po dwie osoby, bo jak się złapie, to we dwie go przeniosą. I jakiś koc, by zarzucić może na klatkę, choć nie wiem, u kota tak się robi by nie panikował po złapaniu i niesieniu. I kiedy to zrobić?? Noc?? I rozumiem, że te auto zostanie, tylko taki mróz, by zamek nie zamarzł, bo jak się wsadzi klatkę. Strasznie się denerwuję tym. Mru, masz mój tel, dzwoń jak coś ustalicie, jak z kimś mam siedzieć. Chyba, że tu się jakoś umówimy. Ja też nie mam dośw. Raz byłam przy kocie, ale nie było widać klatki, stała na daszku. A może jak on się złapie, to zastygnie ze strachu...Tak by było najlepiej.
-
[quote name='AgusiaP']Pięknie dziękuje :loveu: Oczywiście Majeczka może do Nas wrócic ;) Widzisz niby z Majeczką jest dużo lepiej merda ogonkiem, ładnie robi siusiu i kupke na dworze, ale jak wskoczyła do łózka mojej córki tak z niego nie schodzi. Jak idziemy na dworek to muszę brac ją z łożka na rękach i to samo jest z wyjściem z domu i z wejściem po spacerku. Tak moja sunia i moja kicia jedzie z nami ;) Wszystkim pięknie dziękuje za przybycie na wątek Majeczki :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Wcale się nie dziw kochana, że Maja nie pędzi ochoczo na dwór. Raz, że jest przerażona na tym spacerze a w łóżku odkryła swój azyl. A dwa to mróz i śnieg, zniechęcają ją do kontaktu ze światem. Agusia i adresatki jej zaczep, a póki nie masz tel napisz na plastrze i przyklej. I to samo swojej suni. I koteczkowi do obroży, bo nigdy nic nie wiadomo. A już gdzieś tam, gdzie będziecie, najlepiej nie puszczaj luzem swojej suni. Idą ciężkie dni dla psów. Przepraszam, że ja tak obsesyjnie wręcz:-) o tym samym. Wczoraj suka wyskoczyła z mieszkania dt, jak człowiek wracał do domu, jakiś ćwok otworzył drzwi od klatki gdy opiekun suki za nią leciał, suka z klatki wybiegła i po psie:-( Sunia z dymin. Samo centrum W-wy. Więc przy otwieraniu drzwi też uważajcie. A parę dni temu moje psy znalazły na klatce kota sąsiadki, wylazł, ona nie zauważyła, na szczęście siedział przerażony w kącie. Mam nadzieję, że dt, który weźmie Maję, będzie jej pilnował tak jak Ty.
-
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
Awit replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
I czas zleci Wam miło, nie ma czego żałować, straszny mróz jest, za chwilę petardy. A Ty w ciepłym mieszkanku, ze ściereczką i papierkiem, sprzątająca po cudnym chłopczyku:lol: Jakby mi kto zaproponował siedzenie z psami teraz, tak do stycznia, zamiast łażenia do pracy.... Czułabym się spełniona:-) -
Czyli tel jest Andrzeja, który jest sąsiadem tego starszego pana, co miał Misię. To bedą nowe plakaty? Wydrukowałam te.
-
Ja pracuję tam w okolicy, podrukuję i rozwieszę. Dam babce z pracy, mieszka niedaleko, poproszę by rozwiesiła. Cholera, szkoda suni, a dziś taka zimna noc. Moje suki ledwo szły, a ona tam gdzieś koczuje:-( A nie można zostawić drzwi od klatki uchylonych? Co za łajza z tego sąsiada, tak postąpić, ostatnia ludzka świnia może. Czyj tel jest na plakatach? Może ze dwa powinny być...?
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Chryste, teraz zobaczyłam. Jestem przerażona:-(:-(:-( Skąd wiadomo kto im to zrobił??? Wpadłam na szybko w pracy i nie mogę się doczytać. Jakby coś, macie mój numer, jak tylko będę mogła, jadę z Wami!! Że też ta ziemia nosi takich zwyrodnialców. Więcej nie wejdę na dogo w pracy:-( No nie wejdę. -
Pocieszny uroczy duży szczenior Amos niespodziewanie pojechał do domu!!
Awit replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Może po świąteczno-sylwestrowej gorączce ktoś go zobaczy. Aczkolwiek jeśli to człowiek serca to właśnie teraz powinien przeglądać ogłoszenia, no ale ludzie serca też mają jakieś zajęcia.... -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Pojęcia nie mam. Może trza wejść na sam początek dogo i szukać tam.... -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
Awit replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
To gdzie ta sunia trafiła w końcu, ja widzę łóżko w domu:-)- 209 replies
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
I łza się mi zakręciła.... Takie fajne kundle, naprawdę fajne. Jakie mają mądre spojrzenia, ile jeszcze mogą dać człowiekowi radości... Ale nie mają go... Leszek ma taką piękną sierść, tylko wypielęgnować... Jarek takie fajne umaszczenie... A jakie niedobre są, z tego co piszesz, we dwóch im raźniej być niegrzecznymi. Są silni w swej dwuosobowej grupie:-) A pojedynczo spokojne psy. -
Chyba informacja o tych psach jest na wątku przytuliska JoliB. Pojechały do nich, zawiozły karmę i jakieś koce i dały ludziom co ich doglądają. Ale psy potzrebują domów. Masz linka [url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-w-potrzebie-czyli-PILNA-ZBI%C3%93RKA-NA-KOJEC-dla-3-ONk%C3%B3w!-SOS!/page94[/url]
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ile tych szczeniaków, ktoś ich chciał poderżnąć?? Kiedy łapanie? Ale to nie są te psy w woli rasztowskiej? Bo chyba te suki z małymi z woli to te co wyżej są fotki, co Eva dostała info od kogoś? -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dziś z Panią Renatą, też mu szuka innego miejsca, czyli poszukiwania nadal aktualne. Mój piękny został zaszczepiony na wściekliznę. I wiecie, on wcale nie jest dużym psem. Jest większy niż moje drobiazgi, ale maks waży 15kg. Cóż to 15 kg na psa.... I to jest taki ładny pieseczek. Kurde no, dlaczego ludzie nie dzwonią??? Nie było nawet 1 telefonu:-( Dropeczku Ty powinieneś w domku żyć, w łóżku spać, po spacerze z radością do chałupki wracać. -
Jeśli tylko da się złapać.... Malwla korzystaj z okazji, taki pies to okaz.... A i jeszcze darmowe fachowców porady, nawet na całe życie mogą się przydać. Czyli jutro jedziesz po klatkę? Matko jedyna już się denerwuję. Ja nie mam pojęcia jak on w te mrozy, ktoś tu napisał, że jest na dworze to się przyzwyczaił, uodpornił. A ja sądzę, że jest odwrotnie. Że on jeszcze żyje to cud. Że teraz to trzyma go wieczne napięcie, adrenalina. A jak przestanie uciekać i oczekiwać niebezpieczeństwa, to napięcie emocjonalne mu opadnie i będzie ledwo żywy. A jak zaśnie, to chyba z dobę będzie spał. Oby tak było, niech da się złapać.
-
I ja też jestem:-) Jestem Twoją fanką Majeczko, od początku gdy Cię zobaczyłam w tym chorym domu. Cudownie, że maleństwo robi tak widoczne postępy:-) A jak Twoja sunia Agusiu na nią reaguje? CZy na wyjazd zabieracie Waszą suńkę?
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A mnie dziwi to, że pani może się rozmyślić. No chyba, że pies jest jej obojętny, byleby był jak najszybciej. To może warto pokazać jej inne psiaki... I dziwi mnie, że wetka najpierw szczepi a potem odrobacza. U mnie weci najpierw odrobaczają a potem szczepią, po np 1,5 tygodnia. Natomiast przy braniu psa ze schronu, szczepią przy adopcji, i dają tabletki na robaki do domu, by podać następnego dnia. Być może są dwie szkoły.... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Gdzie są psy z poderżniętymi gardłami? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie mam domu z ogrodem. Miałabym psy za friko:-) -
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
Awit replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
No to witamy:-) Ivan, rosyjskie imię męskie:-) Bardzo się cieszę, że maleństwo znalazło swojego własnego człowieka, właśnie w Was:-) A czy został już sam w domku na jakiś czas, czy ma to szczęście, że Pańcia jest z nim bez przerwy? -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
To już wiem, wysłałam 3 razy po 10zł. 6 lipca-za lipiec i sierpień 28 sierpnia-za wrzesień i październik 28 października-za listopad i grudzień -
A Cyryl jest w DT?
-
AnetaW, dziękujemy Malwla dziękujemy On mi nie daje normalnie żyć ten pies, ciągle ostatnio dzieje się coś z tymi psami, sen mi z oczu spędzają, ale ten Dzik pobił wszystkie:-( Najważniejsze by został złapany, dobrze wiedzieć, że w razie czego miałby gdzie iść. Ale niech da się w końcu złapać!! Mru jak będziecie potzrebowali jeszcze kogoś, to dawaj znać. Malwla on ucieka przed człowiekiem w panice. Nie podejrzewam, by zainteresował sie nawet suką z cieczką. Chyba, że by go dopadła i docisnęła do ziemi.
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak Majeczka dziś? -
Skąd podejrzenia? Bardzo dobrze by było.