-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Awit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Co u Norka? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Tattoi i co z tą suką? -
Nie można tam psa zostawić w kilku powodów: - mrozy, śniegi, zaziębi się i umrze na zapalenie płuc albo z wyziębienia - zaraz peterdy, wyztraszy się i ucieknie Bóg jeden gdzie, wpadnie pod samochód albo w nowym miejscu się nie odnajdzie - zobaczą go, że mieszka tam, jacyś młodzi sadyści, zechcą skrzywdzić - pogryzie go pies, z ropiejącymi ranami będzie umierał, albo wykrwawi się na śmierć - w końcu ktoś go zgłosi, SM przyjedzie, oczywiście nie złapią, bo oni nie są od łapania, tylko od odbierania, więc go wystraszą i ucieknie nie wiadomo dokąd - jak jest dziki, może któraś wolontariuszka będzie go socjalizowała, może trafi dobrego opiekuna - wg mnie z dwojga złego, paluch lepszy Mru, o której w sobotę? Przyjadę, może jeszcze kogoś wezmę jak się uda. Szkoda go na paluch, może katjaczek jednak przemyśli... A jak im nie wyjdzie wtedy go odda
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kto Ricusia umieścił na NK, jakieś starsze psy, czy coś takiego...? Czyj to profil? -
Roczny Niko - zwrot z adopcji :( Nie mamy na hotel !! Pomóżcie
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A domu nadal nie ma... I święta bez własnego domku... -
Moją Fredzię mam od szczeniaka, już ponad 5 lat. Tak mnie nieraz ciągnie jakby w zaprzęgu była i w wielkim wyścigu. Trochę pomogła zmiana szelek na obroże. Jak mnie zdenerwuje to bardzo brzydko do niej mówię, choć kocham najbardziej na świecie:-) Pani ma Tosię króciutko, dziewczyna nauczy się lepiej chodzić, być może u ciebie Paja mało korzystała ze smyczy. A teraz musi nauczyć się chodu dziewczęcego:-) Napisz Pani, że to wymaga czasu i może niech obróżkę nosi, byle ciasno....
-
Jagiellońska, Rondo Starzyńskiego... A bywacie na bazarze przy Namysłowskiej? Dwa razy widziałam tam starego czarnego kulawego psa. Bywam tam co tydzień, lub co klika tygodni od roku w sobotę lub niedzielę. A psa zobaczyłam dwie kolejne niedziele pod rząd. Teraz nie byłam.
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Iwanka a jakie masz psiaki w domu? -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O Jezu, jest szansa, że te psy nie pojadą, Boże jak się cieszę, ta sunia przerażona:-( tak na mnie wpływa, że strumienie łez wylewam:-( Gdybym miała 1 psa, ona by była moja. W Płocku mieszka kuzynka męża, ale zupełnie nie znają się na psach, i ona jest niepełnosprawna ruchowo. Rano spytam męża czy ktoś mu przychodzi do głowy, bo ja mam pustkę. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Czy Pani Jola potrzebuje koce, poduszki, prześcieradła? Mam kilka używanych ale czyściutkie, wyprane. Czy ktoś tam będzie jechał samochodem? -
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
Awit replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Jestem jestem. Aleksandra miałaś wysłać mi maila, i miałam w mailu Ci więcej powiedzieć. Pani nie wiem ile lat, bo zapomniałam spytać<zawsze o czymś zapomnę> I Aleksandra, bardzo ważne!! Zapomniałam powiedzieć o tym, żeby obróżkę lub szeleczki ciasno zapinała, tak by 1 palec wlazł to się psina nie udusi i nie wyjdzie z tego. I nie rozmawiałyśmy o nauce pozostawania samemu, czyli wychodzeniu z domu i wydłużaniu czasu!!! Młodzi ludzie, ok 25-30. Pracują, pies ileś godzin będzie siedział sam w domu, ale my też pracujemy a psy mamy szczęśliwe. Oboje zawsze mieli psy w domach, pochodzą z psich rodzin. Rozmawiałyśmy o szczeniakach, zniszczeniach, czynnościach fizjologicznych. Chorobach, leczeniach<Poprzedni pies był bardzo chorowity>. Jedzeniu <suche dobre karmy, ja też karmię suchym>, wyprowadzaniu na smyczy, uczeniu przychodzenia na długiej lince lub smyczy ok 10m. Pani jest świadoma tego co może szczeniak zrobić z domem, mieli psa od szczeniaka do starości. Pani zaczipuje i zaopatrzy w adresatkę. Z dużym uczuciem opowiadała o poprzednim piesku. Chcą szczeniaka, bo chcą psa od małego. Wg mnie domek dobry. O umowie też rozmawiałyśmy, o tym, że w razie tfu tfu zaginięcia najlepiej od razu informować, że w razie gdyby..to oddaje psa spowrotem do osoby od której adoptowała. Jakiś wyjazd np wakacyjny to albo z psem albo pies u którychś rodziców zostaje. Pani po adopcji zamierza iść do weta, na badania, obejrzenie, porady odnośnie witamin czy preparatów wzmacniających. Więc jeśli wet uzna, to zaszczepi małego. Aha, i dałam Pani maila do mnie, w razie gdyby miała jakieś pytania czy coś i powiedziałam, że chętnie kiedyś wpadnę żeby pochwaliła się psiakiem:-) Maluszku powodzenia!!! -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Awit replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A duży ten blok nr12, nie można np spytać gospodarza budynku? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam go tu, jakis link chyba przyjdzie aktywacyjny do Ciebie, ale chyba 1 bo kilka do mnie przyszło. [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [URL="http://www.gumtree/"]www.gumtree[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.wegetarianie.pl/"]www.wegetarianie.pl[/URL] [URL="http://www.wybierzmiska.pl/"]www.wybierzmiska.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ona jest w typie mojej Tereski, te uszka, te pióreczka, tylko większa i żółciótka:-( To nie jest pies do schroniska, to jest pies do przytulania i spania w łóżku -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Już wiem, że ona jest u tej baby a nie w punkcie..... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Strasznie leży mi na sercu ta sunia lekko kudłata, jasna taka:-( [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/8858/2z521vl.jpg[/IMG] -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ależ ta Kizzy jest pięknością:-) Oczywiście Rico też;-) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Daj mi znać, kiedy jakiś pakiet będzie, jak będę miała kasę to wezmę. Nie obiecuję, ale zobaczymy jak będzie.