Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. A to co wysyłałam Brunkowi też pójdzie na Śledzika? Niewiele tam było, ale już nie pamiętam w końcu, czy miało zostać u Brunia czy na Śledzika.
  2. Cudownie że te rude fajne suniątko będzie miało domek:-) A skąd panią wzięłaś?
  3. Niech pilnują tych psów, jest tyle ucieczek.
  4. Dziewczyna na razie się nie odzywa. Może nie może go zabrać, ale ja uważam, że schron lepszy niż ten park. Ja po pracy tam nie mam po co sama iść, bo po ciemku to prędzej na zboczeńca się natknę niż na tego psa....<tfu>
  5. Dziewczyna na razie się nie odzywa. Może nie może go zabrać, ale ja uważam, że schron lepszy niż ten park. Ja po pracy tam nie mam po co sama iść, bo po ciemku to prędzej na zboczeńca się natknę niż na tego psa....<tfu>
  6. Może zamiast słowa wizyta, dobrze jest używać sformułowania spotkanie, poznanie, żeby Pani poznała wcześniej osoby, żeby wiedziała z kim ma do czynienia.....
  7. Gdzie ma ogłoszenia? Z tym tekstem z 1 str można go ogłaszać i ten kontakt podać? I na jakie województwo?
  8. Bazyl, ale nie puszczacie go jeszcze luzem? Jest mnóstwo zaginięć psów po 1szych dniach w domkach i w ogóle mnóstwo zaginięć nawet po iluś latach. Niech ma ciasno obróżkę czy tam szelki, nie puszczaj go, zaopatrz się w 10m smycz czy linkę i 1sze tygodnie na takiej go puszczaj. Czipa już ma, adresatkę ma? Do 15 grudnia czipy zakładają za darmo. A teraz po stokroć trzeba uważać, bo petardy się zaczną, a nawet jak jakiś pies się nie boi, w każdej chwili może zacząć się bać. Tak było u mojej suki. Przepraszam za moralizowanie, ale to jest bardzo istotne. No to sobie popisałam.
  9. Już jakiś czas temu pisałam o tych służbach, by zadzwonić. Zadzwońcie, oni powinni mieć udokumentowane, więc może coś powiedzą. Słuchajcie, a czy na pewno ufacie tym ludziom, że ona uciekła im dokładnie tam gdzie oni opisują? Ludzie nieraz tyle złego potrafią zrobić, że pójście z psem gdzieś....by go zgubić też może wpaść do głowy<tfu> Chyba, że w panice zwiała gdzieś dużo dalej.... A może w ogóle siedzi w schronie w innym mieście czy przytulisku jakimś....
  10. Ja w środę po godzinie 16 bym mogła. Więc jak nie masz nikogo, to mogę. Tylko nie wiadomo czy im by pasowało. I chętnie z kimś pójdę, w sumie woli nie znam.
  11. A jakby nie szedł do DT to gdzie by szedł?? Do schronu??
  12. Tak Paja, ale przypomnij im, by uważali jednak, a tym bardziej teraz w okresie świątecznym, te petardy mnie przerażają. Ja też uważam, żeby resztę przeznaczyć na psiaki z Pszczyny.
  13. Ja też od nikogo maila nie dostałam. Monday a nie możesz Magdzie dać smsa?
  14. O Jezu, moja suka nie daj Panie Boże umarłaby a nie podeszła, uciekałaby od każdego<tfu> Druga do każdego by szła. Widzicie, my tak od razu zakładamy, że wywalony pies. Ale czasem jakaś bzdura wystarczy by pies w panice zwiał od nogi, z parku, gdzie jest właściciel. A jak taki pies, o jakich piszemy, to gwarancja, że padnie bez sił a złapać się nie da. A szukanie, nie każdy ma neta, nie wiedzą gdzie i jak szukać, nie pomyślą o ogłoszeniach, przylepią kilka, jakaś świnia zedrze i po ogłoszeniach. A psina przemieści się z prędkością światła i jak igła w stogu siana zginie... A ten albo będzie tak wycieńczony, że nie będzie miał siły uciekać, albo z czasem da się złapać na jedzenie. Może wejdzie do tego kartonu którejś nocy.... Może budę mu postawić... Może z klatką łapką spróbować... Znacie wątek Żabki z krakowa, ile czasu żyła pod balkonem, dzika i w końcu wlazła do kartonu, tylko uciekała z niego, ale w końcu dała się złapać. Pieseczku, pozwól sobie pomóc!! A może z tym sedalinem spróbować, jeśli zjada to co mu dajecie.....
  15. Gdzie Noreczek jest? Nie dostałam na pw konta, ale chyba jeszcze nie było słane:-)
  16. Moje wpłaty będą zawsze tak jak były na Bruna, na koniec m-ca. Śledziku trzymaj się!!!
  17. Ponieważ Tosia poszłą do domku, mogę jej deklarację dać dziadeczkowi, maleńko bo maleńko, 5zł m-nie, przelewać będę co drugi m-c po 10zł. Na koniec m-ca. Może tak być?
  18. A skąd tę Maję wzięłaś i jak trafiłyście aż pod Poznań?
  19. Wspaniale, że się nim zajęliście. Co on by biedaczyna zrobił w te mrozy i śnieźyce.... I pomimo tych dredów, jest piękny.
  20. Ale szczęśliwy, a ile energii w nim:-) C
  21. O ile są jakieś wieści, nie będę pisała bo nie wiem, ja nic nie wiem.
  22. Dziwne, policja nie przyjmuje powiadomienia o znęcania się nad zwierzęciem.... To zróbcie tak, żeby uratować małego psiaka...........
×
×
  • Create New...