-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Jestem Wuniu:) zapiszę sobie a wieczorem zajrzę i zastanowie się jak mogę pomóc:)
-
[quote name='RenW']Więc jaki problem???[/QUOTE] problem z tylnymi łapami...wygląda na dysplazję i to mocną trzeba potwierdzić na rtg i na to zbieramy na bazarku...no a potem ..wiadomo....leczenie...Ma też problem z uszami-nie wiadomo czy nie skończy się operacją...
-
no powiem jak z nią było....jechała ze schronu z pod Piły..brałem ją w Obornikach śląskich od Martaipieski która ją ze schronu wyciągnęła....baliśmy się czy przeżyje podróż przez całą Polskę bo jechała do Buczkowic koło Szczyrku...a po tygodniu ta sunia była nie do poznania..tak odżyła,że się wierzyć nie chce,że to ten sam psiak..
-
Jestem _Laro:) ostatnio dostałem maila bo ogłaszałem jamnika Feliksa,który ma już domek..Prześlę ten wątek Pani,która była zainteresowana adopcją ...a nuż się uda?:)
-
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
Nikus replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszymy wszyscy:multi::multi::multi: i dziękujemy w imieniu Walentyny za wszystko co dla niej zrobiliście:) :Rose: -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogłoszenie z fotką w DZ kosztuje w zwykłym wydaniu 30zł a w piątowym 90 zł. Ja ogłaszałem tam Rusałkę w zwykły dzień-niestety nie było reakcji..Teraz Pianka "testuje" piątkowe wydanie....zobaczymy jak jej pójdzie..i może wtedy zdecydujemy? -
[quote name='polubek']nie z roboty tylko z pracy :angryy: :angryy: :angryy: do roboty to jest facet i osioł :diabloti: :D :diabloti: :D :diabloti:[/QUOTE] przeginasz....albo nie:)
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Nikus replied to ata's topic in Już w nowym domu
znaczy... pora mi do okulisty;) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Nikus replied to ata's topic in Już w nowym domu
a mój przelew poszedł 10-tego a nie ma go w pierwszym poście...?zwrotu na koncie też nie mam... -
jestem na zaproszenie Zeberki,ale nie bardzo wiem jak mogę pomóc:shake:....widzę ,że ma już ogłoszenia...
-
są pakietowe jeszcze i te które robiła Kaa..jest allegro...zastanawiam się jeszcze raz nad gazetowym-tym razem w wydaniu piątkowym w DZ. zobaczymy jak Piance to wypali teraz z innym psiakiem:)
-
[quote name='Wunia']No to Nikus następny do pałacyku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :cool3::evil_lol: w końcu jak ma być po królewsku....:razz:
-
[quote name='RenW']No to świetnie!:mdrmed::mdrmed::wink: No to Wujku przybywaj!! Ja gospodyni regionu podejmę po królewsku:shiny::evillaug::great::mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/QUOTE] hehe zedytowałem sobie i zapisałem....jakbyś się tak przypadkiem chciała wycofać:evil_lol:
-
[quote name='RenW']Zapraszam:bigok:, może się tam przypadkiem(sic!:diabloti:) spotkamy, to przeproszę za wczorajsze wygłupy osobiście....albo nie:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] no coś Ty cioteczko....wujkowie mają poczucie humoru:) albo i nie.....:) nie trza przeprosin,ale zaproszenie przyjęte:)
-
[quote name='obraczus87']Lepiej żebym nie pisała co to było naprawdę :D[/QUOTE] lepiej nie...dopiero nam wątek otwarli ponownie:D
-
[quote name='RenW']Niech się tylko wypogodzi, pojadę do Mosznej na cały dzień.... zaszyję się w jakimś uroczym zakątku parku i będę kontemplować, zamknę się w sobie i tyle...tam atmosfera jest wyjątkowa, mroczna a zarazem bajeczna...kryje tyle tajemnic..[/QUOTE] kurcze nie wiem który już rok się tam wybieram:shake: no,ale teraz to już na pewno pojadę:evil_lol:
-
Dziękuję pięknie za ostatnie wpłaty Aga 33-76,Ma6da,Nemko,Ghanima:loveu::loveu::loveu:...
-
[quote name='RenW']Wujek; a większą pałą nie dysponujesz, ta cosik skromna:cool3::diabloti::diabloti:[/QUOTE] :lmaa::2gunfire::chainsaw::snipersm::-x:krach:
-
Wojtuś.......wychodzimy.....:obrazic: