-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='polubek']nikuś do pracusi na dogo chcesz parę wątków, po urlopie wypoczęty z nowymi siłami do pracy to teraz poszalejesz :diabloti:[/QUOTE] sprostowanie: ja ciągle mam urlop:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Cześć Rusałeczko:) uzupełnię później wpłaty a Wam dziękuję za podrzucanie wątku w czasie urlopu :Rose:
-
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Parysku:) tak blisko a jednak "daleko"do Twego wyjazdu....przeczytałem wątek po urlopowym wyjeździe...no bez deklaracji to nie pojedziemy chyba ...:( trzeba dalej kwestować.. -
Mały, biszkoptowy, śliczny, po wypadku i z niedowładem, Pysio MA DOM!!!
Nikus replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
zaznaczam Pysia:) po powrocie z urlopu wykupię mu pakiet ogłoszonek:) -
Dziękuję za wpłaty Maash i Ma6da:loveu::loveu::loveu:.Pobierajcie plakat i rozwieszajcie plisssss:)
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Właśnie poleciał przelew na 50 zł dla Omenka od Nikusia i Livki:)zdrowiej chłopie:) -
ojejku:( nasz świat.....jest czasem nie do pojęcia....:(:(:(
-
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to poważnie zmienia postać rzeczy-wyjazd do ZuziaM w tym układzie raczej odpada.. -
Prosimy o pobieranie Plakatu i rozwieszaniu gdzie się tylko da:) Link do plakatu jest w 1 poście..mam nadzieję,że działa-nie mogę sprawdzić bo w pracy niestety mamy pewne blokady:mad::mad:
-
Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.
Nikus replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
i oby tak jak najdłużej było:) -
Polubek:loveu::loveu::loveu::loveu:dziękujemy przepięknie w imieniu Rusałki:loveu:
-
[quote name='__Lara']Wkleję filmik do allegro :)[/QUOTE] Super:) dziękujemy...i odpisz mi na Pw:oops:
-
[quote name='martaipieski']Nikus mozesz mi na maila wysłac foteczki weny tak zeby były wiekze niz sa na dogo:)??? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zawioze do schroniska pokazac jak sie dziewczyna miewa[/QUOTE] jasne,że wyślę Tobie te foteczki:) no..Wenka to nie ten wystrachany psiak..ale Pani na włościach..:) i nie ma czasu na nudę bo ciągle pilnuje..."a nuż jakiś kot mi tu wejdzie w moje łapki?":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
no na koniec....jeszcze trzyfotki..potem wysiadły akumulatorki:-( ale w sumie...czego chcieć więcej po tych ujeciach Weny? : [IMG]http://images38.fotosik.pl/297/490f481937fc8a38med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/301/4f7997d66cb1df92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/156/1cea5ac619f808e3med.jpg[/IMG] To tyle z wyprawy do Raju Wenki...bo tak tam ma naprawdę....:loveu: dziękujemy Dorota:loveu:
-
a to fotki z wczorajszej naszej wycieczki-mieliśmy coś do zalatwienia u Dorothy i odwiedziliśmy z Livką.....kogo? no sami zobaczcie [IMG]http://images40.fotosik.pl/297/54ba553a7e6094femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/302/095cdf26f393d2e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/156/5a515efed2b090f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/302/f3b881b146fbd744med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/302/c300520a4fe5db3emed.jpg[/IMG] [URL="http://images44.fotosik.pl/302/095cdf26f393d2e7med.jpg"][/URL]
-
jak się wkleja filmik? bo coś mi nie wychodzi:( edit: Już oki działa:multi::multi::multi:
-
Super:) dziekujemy-pewnie,że wykorzystamy ..a Polubek obiecała nam plakacik zrobić-potem bedzie prośba by każdy wydrukował i rozwiesił chociaż parę sztuk:)
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Nikus replied to ata's topic in Już w nowym domu
Lena...Ata...jesteśmy tu po to by pomóc psu...i może ma tym się skoncentrujmy..a nie na wyliczankach...powoli ten wątek odchodził w nicość..teraz coś drgnęło bo Sami robi postępy. warto to zepsuć? -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AlfaLS'] Grażynka pytała czy jest sens jechać tak tylko z jednym psem :evil_lol: bo Grażyna wie,że w tym aucie miejsca jest dla kilku:evil_lol::evil_lol: -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hehe...dawno tu podglądałem.. i jak ma jechać do ZuziaM to juz nie wytrzymałem:):):) -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to ja szykuję maszynę powoli-bo nie ma innej opcji-ja jadę i kropka:) a.....no i 10 zł stałej:)