-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
a mnie się podobają wszystkie:) i zmieńcie ten tytuł wątku...bo nie rozumiem Borys -brzydal....to nieporozumienie jakieś:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Może napisz do Salibinki czy nie sprawdziłaby domku w Krakowie...:) Pani Tereso Pani też wspominała o kimś na którymś z wątków z Krakowa kto robił tam ostatnio wizytę:) -
[quote name='bela51']A może ktoś zasponsoruje taki pieknyu szablon ogłoszeniowy z bazarku ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184153-ADOPCYJNE-SZABLONY-NA-ALLEGRO-dla-Binga-na-DT-do-30-IV-do-godz-24.00?p=14534911#post14534911[/URL][/QUOTE] Pilot ma aktualne jeszcze allegro:) [URL]http://www.allegro.pl/item1001846842_pilot_w_typie_molosa_molos_szuka_domu.html[/URL]
-
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']mam parę domków zgłoszonych na śląsku dla Bartusia, jeśli to były poważne oferty, to może się załapać na ds bo jamnika mix mam jednego a domków zgloszonyh wiecej, zaraz sprawdze i dam znać jak by coś zaklapowało, sprawdzam też Oborniki ok 35 km od Wrocławia. wracam!![/QUOTE] superaśnie Pani Tereso:) wielkie dzięki:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']nie ma miejsca juz.a blizej wrocławia?[/QUOTE] zapytam Pani Teresy Borcz...ma dobre wejścia w Obornikach Śląskich to 30 km od Wrocławia..zawoziłem tam niedawno psiaki....Tylko skąd weźmiemy kasę? -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']TO JEST hOTELIK W BRZYŚCIU OBOK MIELCA - NIKUS ZNA TEN HOTELIK I ZRESZTA WIELE OSÓB. ASIA NIE MA NA DOGO KONTA[/QUOTE] Pani Asia ma nick : hotelterier5 ,ale pewnie nie bardzo ma czas by wchodzić na dogo...:shake: -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Feliksa: [FONT=Times New Roman][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4916761_feliks_szuka_domku.html[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=89031882&g=6[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://www.eoferty.com.pl/feliks_szuka_domu_181837.html[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,feliks_szuka_domu,21764.html[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4632/feliks_szuka_domu.php[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/feliks-szuka-domu,ide0b2c3dlc6d7.html[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/116688-feliks-szuka-domu-oferta-dolnoslaskie/[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=87f31446b762a58ba56ae5a91[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/feliks-szuka-domu/14674[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL]http://www.oglosze.pl/oferta31193_feliks_szuka_domu.html[/URL][/FONT] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57464[/URL] [FONT=Times New Roman]na razie tyle:)[/FONT] -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Polubek.. ten Twój nick jest jednak od lubić:) dzięki wielkie za banerki:) śliczne i całe stado:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Jasne, że tak ;) Po to jest. Bierzcie i kopiujcie z tego wszyscy ;)[/QUOTE] no to sobie jutro...poogłaszam:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Marlena...czy z Twojego allegro możemy "zaczerpnąć" tekst do ogłoszeń? bo jest super :) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
kochani..pomyślcie nad tym tekstem do ogłoszeń...może znacie kogoś kto nam pomoże? a potem puścimy to w świat...:)Szkoda jamnisia i jego stresu.. -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']jestem na zawołanie Nikusia Ulv pisała że jutro idzie tam Iwa i ma załatwiać, myślę, ze będzie dobrze i nikt tej babie nie da tego biednego pieska ja jestem do dyspozycji w kwestiach informacyjnych, ale zdjęć nie zrobię bo z domu się ruszyć w godzinach otwarcia schronu nie mogę (małe dziecko..)[/QUOTE] Dzięki że jesteś:)...zabezpieczmy go przed tym wydaniem...a fotki to może zrobi Iwa? da radę? -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']nikuś jestem tak jak mnie zawołałeś. zaraz będę kołować banerek :hmmmm:[/QUOTE] bardzo Ci dziękuję:) ekspresssssssowo jesteś:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Basiu damy radę:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa']Banerek też mogę zrobić, ale pewnie ktoś zrobi ładniejszy ;)[/QUOTE] rób rób...zrobimy konkurs:) przecież każdy moze brać inny...ważny jest ruch i by się coś działo:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
To ja spróbuję w tym czasie zorganizować banerek ok? -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
napisałem do Xmartix jest z Wrocka i zna to schronisko...może będzie nam mogła jakoś pomóc w kwestiach informacyjnych...No i fotki i ogłoszenia trzeba robić..psiak superowy tylko pokażmy go światu...Napisze ktoś tekst? to ja porobię ogłoszonka:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Jestem Basiu:) nie obwiniaj się bo nie wejdziesz do drugiego człowieka...Ja deklaruję,że jakby znalazł się domek dla psiaka w okolicach Śląska to pojadę po niego do schronu i przewiozę za friko:)