Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. boję się tej ręki....to dam 10/m-cznie:)
  2. no ja innej opcji nie dopuszczam:) bo ona już jest kofffffffffffffffffffana
  3. jejku...ale to znaczy,że będzie dobrze..nie ,że nie jadła bo się poddała ,ale,że nie mogła..:( teraz będzie tylko lepiej...Pogódka-mam rację?
  4. e tam.... to pewnie będzie efekt mrożonek....:)
  5. [quote name='Dada M']Śliczny. Pomoc jest pilnie potrzebna - mój tymczasowicz Marcel, choć został zabrany z bardzo złych warunków gdy miał nieco ponad 2 miesiące, do tej pory nie przeobraził się całkowicie w normalnego psa (podejrzewam, że nieufny i lękliwy będzie zawsze, robię, co w mojej mocy, by wygaszać u niego te cechy). Ale i tak postępy są olbrzymie. Brutusowi też trzeba dać szansę, tylko z finansami tak krucho :shake: Najlepszy dla Brutusa byłby oczywiście domowy DT np. u Astaroth.[/QUOTE] Teresa Borcz ostatnio odstępowała miejsce u Astaroth...to może zapytajmy czy jest jakieś?
  6. [quote name='bela51']Czy ludzie na wsi nie maja serca dla zwierząt???? Gdyby wzieli go do domu, na pewno byłoby inaczej. Trzeba wedrowac po wątkach, cjociaz teraz powodzianie maja priorytety i coraz trudniej o zlotowke.:-([/QUOTE] sprzeciw....też mieszkam na wsi....i ludzie tam mają serce ..
  7. Rozliczenia Brutuska DEKLARACJE STAŁE: -kkanarekk - (20zł )VI,VII ????????????????- Czarne Kwiatki deklarowiczów -Aliszcze - 20zł. V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II -Bjuta- 5-10zł VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II -Livka - 25zł V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I - Nikus - 25zł V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I - Ossa98 - 10 zł VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII - Aldrumka 20 zł.VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I - Vasco - 10 zł.VI,VII,VIIIIX-XII - Majki1510 - 10 zł.VI,VII,VIII, IX,X - P - 5 zł VI,VII,VIII,IX,X/2012-IX/2013 - Aryste 20 zł. X,XI,XII,I - LILUtosi 20 zł. ,XII,I - Ewa M z FB 50 zł.XII - Famke - 30 zł.XII,I - E&A - 50 zł.XII,I SUMA: 300zł Brakuje dużo bo 120 zł. Wpływy : Deklaracje stałe : Maj 2012 : -25 zł. Livka (28.05.2012) -25 zł. Nikus (28.05.2012) -10 zł. Ossa98(30.05.2012) Razem maj : 60 zł. Czerwiec : - 20 zł. Aliszcze(01.06.2012) - 50 zł. Majki1510(04.06.2102) - 5 zł. Bjuta(04.06.2012) - 20 zł. P (05.06.2012) - 20 zł.Aldrumka(05.06.2012) - 25 zł.Livka(07.06.2012) - 25 zł.Nikus(07.06.2102) - 20 zł.Aliszcze(14.06.2012) - 40 zł.kkanarekk(20.06.12) czerwiec razem : 225 zł. Lipiec : - 10 zł Bjuta (02.07.2012) - 20 zł.Aldrumka(10.07.2012) - 50 zł.Livka i Nikus(11.07.2012) - 20 zł. Aliszcze(12.07.2012) - 30 zł.Vasco(12.07.2012) -10 zł. Ossa98(17.07.2012) Razem lipiec : 140 zł. Sierpień : - 20 zł.Aldrumka(08.08.2012) - 10 zł.Ossa98(09.08.2012) - 50 zł.Livka i Nikus(10.08.2012) - 20 zł. Aliszcze(14.08.2012) - 10 zł.Bjuta(31.08.2012) Razem sierpień : 110 zł. Wrzesień : - 20 zł. Aliszcze(03.09.2012) - 50 zł. Livka i Nikus (07.09.2012) - 10 zł.Ossa98(10.09.2012) - 20 zł.Aldrumka(10.09.2012) - 63 zł.P(24.09.2012) Razem wrzesień :163 zł. Październik : - 10 zł.Ossa98(01.10.2012) - 10 zł.Bjuta(02.10.2012) - 40zł.Vasco(02.10.2012) - 20 zł.Aryste(02.10.2012) - 20 zł.Aliszcze(08.10.2012) - 20 zl.Aldrumka (09.10.2012) - 50 zł Livka i Nikus(10.10.2012) razem październik : 170 zł. Listopad : -10 zł.Bjuta (02.11.2012) -20 zł.Aryste(06.11.2012) -50 zł.nikus i Livka(09.11.2012) -20 zł.Aliszcze(12.11.2012) -20 zł.Aldrumka(13.11.2012) -10 zł.Bjuta(30.11.2012) Razem listopad : 130 zł grudzień : - 20 zł Ossa98 (07.12.2012) -20 zł.Aldrumka(10.12.2012) -50 zł.Livka i Nikus (10.12.2012) - 20 zł.Aliszcze(14.12.2012) - 50 zł.Pani Ewa M. z FB(17.12.2012) - 20 zł.LILUtosi(18.12.2012) - 50 zl.E&A(18.12.2012) - 30 zł famke (18.12.2012) - 50 zł.E&A(24.12.2012) razem grudzień : 310 zł. styczeń : -10 zł.Bjuta(02.01.2013) -20 zł.Lilitosi(07.01.2013) -20 ZŁ.Aliszcze(07.01.2013) -30 zł famke (08.01.2013) -20 zł.Aldrumka(09.01.2013) -50 zł.Livka i Nikuś (10.01.2013) -40 zł.Aryste(14.01.2013) Razem styczeń : 190 zł. Luty : - 10 zł Bjuta(01.02.2013) - 520 zł.Aliszcze(01.02.2013) Razem luty : 30 zł. wpłaty jednorazowe : - 200 zł.Malibo57 (28.05.2012) - 10 zł.ossa98 z bazarku (30.05.2012) - 20 zł. Awit(01.06.2012) - 25 zł.Aryste(01.06.2012) - 50 zł.Kizimizi(04.06.2012) -140 zł.z bazarku biletowego(18.06.2012) -181 zł.z bazarku Livki i Ghanimy(26.06.2012) - 10 zł. Awit (02.07.2012) - 74 zł.Kundelkowa skarbonka(05.07.2012) - 98 zł.Bazarek Aldrumki(12.07.2012) -150 zł.od Pani Marty (01.08.2012) - 10 zł.Bjuta(02.08.2012) - 56 zł.Aldrumka z Bazarku(22.08.12) + 51 do odliczenia z zapłaty hoteliku za sierpień - 10 zł._Dunaj_(10.09.2012) -100 zł.Sylwia(11.10.2012) -238 zł.bazarekAldrumki(07.10.2012) - 50 zł. zwrot z transportu do Psanatorium (22.10.2012) - 247,40 Bazarek Obraczus87 (24.10.2012) - 89 zł.Obraczus87 z bazarku - 50 zł Ellig(10.12.2012) - 80 zł.duzar(10.12.2012) uczestnicy z akcji allegro Lilki- Małgorzata i Dariusz U. -200 zł.Eossi (10.12.2012) - 35 zł.Agrafka(11.12.2012) - 20 zł.AP(11.12.2012) - 30 zł.Aleksandra P z FB?(24.12.2012) - 156,50 bazarek Livki-fanty Ghanimy(28.12.2012) - 95 zł.bazarek Aldrumki(31.12.2012) -200 zł. Katarzyna O.(02.01.2013) -500 zł.od Pana Kuby(03.01.2013) -175 zł.z bazarku Aldrumki(09.01.2013) Razem jednorazowe : 3299,90 zł. Razem wpłaty : 4827,90 zł. WYDATKI : - 65 zł. hotelik za maj (02.06.2012) -400zł. hotelik za czerwiec (28.06.2012) - 74 zł. szczepienia i obroża Kiltix(06.07.2012) -400 zł. hotelik za lipiec (30.07.2012) -349 zł.hotelik za sierpień(27.08.2012) + (51 zł jako opłata z bazarku) -400 zł.hotelik za wrzesień(04.10.2012) -120 zł.hotelik lilutosi-październik - 30 zł. ogłoszenia(02.11.2012) -27 zł.wyróznienie ogloszenia (06.11.2012) -420 zł.hotelik od 10.10-09.11(06.11.2012) -318 zł.hotelik od 10.11-01.12(03.12.2012) - 20 zł.wyróznienie ogłoszenia (27.12.2012) - 420 zł. hotelik 10.12.2012-09.01.2013(02.01.2013) - 12 zł. bazarki ogłoszeniowe(03.01.2013) - 140 zł.(10.01.2013-19.01.2013)(20.01.2013) - 87 zł. smycz i szelki (21.03.2013) - 500,00 zł. dla Tusi (28.05.2013) - 195,90 zł. dla kundelkowej Skarbonki(28.05.2013) - 100,00 zł. dla Tymonka (28.05.2013) - 200,00 zł. dla Lioli (28.05.2013) - 50,00 zł. dla Nexta(04.06.2013) Razem wydatki : 4327,90 zł. Przejazd do Psanatorium sfinansowała Kundelkowa Skarbonka w kwocie 200 zł. Stan Konta : 500 zł. Przelew do Skarpety im.Talcott 500 zł. 17.11.2014 r. Stan konta : 0zł.
  8. Rozliczenia Brutuska:) [SIZE=2][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]DEKLARACJE STAŁE: [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=black][B][SIZE=3]-kkanarekk - (20zł )VI,VII ????????????????- Czarne Kwiatki deklarowiczów -Aliszcze - 20zł. V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II -Bjuta- 5-10zł VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II -Livka - 25zł V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I - Nikus - 25zł V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I - Ossa98 - 10 zł VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII - Aldrumka 20 zł.VI,VII,VIII,IX,X,XI,[SIZE=3]XII,I[/SIZE] - Vasco - 10 zł.VI,VII,VIIIIX-XII - Majki1510 - 10 zł.VI,VII,VIII, IX,X - P - 5 zł VI,VII,VIII,IX,X/2012-IX/2013 - Aryste 20 zł. X,XI,XII,I - LILUtosi 20 zł. ,XII,I - Ewa M z FB 50 zł.XII - Famke - 30 zł.XII,I - E&A - 50 zł.XII,I SUMA: 300zł[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] Brakuje dużo:( bo [B]120[/B] zł.[SIZE=4] :help1::help1::help1:[/SIZE] Wpływy : Deklaracje stałe : Maj 2012 : -25 zł. Livka (28.05.2012) -25 zł. Nikus (28.05.2012) -10 zł. Ossa98(30.05.2012) [B]Razem maj : 60 zł. Czerwiec : [/B]- 20 zł. Aliszcze(01.06.2012)[B] - [/B]50 zł. Majki1510(04.06.2102) - 5 zł. Bjuta(04.06.2012) - 20 zł. P (05.06.2012) - 20 zł.Aldrumka(05.06.2012) - 25 zł.Livka(07.06.2012) - 25 zł.Nikus(07.06.2102) - 20 zł.Aliszcze(14.06.2012) - 40 zł.kkanarekk(20.06.12) [B]czerwiec razem : 225 zł. [/B] [B]Lipiec :[/B] - 10 zł Bjuta (02.07.2012) - 20 zł.Aldrumka(10.07.2012) - 50 zł.Livka i Nikus(11.07.2012) - 20 zł. Aliszcze(12.07.2012) - 30 zł.Vasco(12.07.2012) -10 zł. Ossa98(17.07.2012) [B] Razem lipiec : 140 zł.[/B] Sierpień : - 20 zł.Aldrumka(08.08.2012) - 10 zł.Ossa98(09.08.2012) - 50 zł.Livka i Nikus(10.08.2012) - 20 zł. Aliszcze(14.08.2012) - 10 zł.Bjuta(31.08.2012) [B]Razem sierpień : 110 zł.[/B] [B]Wrzesień :[/B] - 20 zł. Aliszcze(03.09.2012) - 50 zł. Livka i Nikus (07.09.2012) - 10 zł.Ossa98(10.09.2012) - 20 zł.Aldrumka(10.09.2012) - 63 zł.P(24.09.2012) [B]Razem wrzesień :163 zł.[/B] [B]Październik : [/B] - 10 zł.Ossa98(01.10.2012) - 10 zł.Bjuta(02.10.2012) - 40zł.Vasco(02.10.2012) - 20 zł.Aryste(02.10.2012) - 20 zł.Aliszcze(08.10.2012) - 20 zl.Aldrumka (09.10.2012) - 50 zł Livka i Nikus(10.10.2012) [B]razem październik : 170 zł.[/B] Listopad : -10 zł.Bjuta (02.11.2012) -20 zł.Aryste(06.11.2012) -50 zł.nikus i Livka(09.11.2012) -20 zł.Aliszcze(12.11.2012) -20 zł.Aldrumka(13.11.2012) -10 zł.Bjuta(30.11.2012) [B] Razem listopad : 130 zł[/B] [B]grudzień :[/B] - 20 zł Ossa98 (07.12.2012) -20 zł.Aldrumka(10.12.2012) -50 zł.Livka i Nikus (10.12.2012) - 20 zł.Aliszcze(14.12.2012) - 50 zł.Pani Ewa M. z FB(17.12.2012) - 20 zł.LILUtosi(18.12.2012) - 50 zl.E&A(18.12.2012) - 30 zł famke (18.12.2012) - 50 zł.E&A(24.12.2012) [B]razem grudzień : 310 zł.[/B] [B]styczeń : [/B] -10 zł.Bjuta(02.01.2013) -20 zł.Lilitosi(07.01.2013) -20 ZŁ.Aliszcze(07.01.2013) -30 zł famke (08.01.2013) -20 zł.Aldrumka(09.01.2013) -50 zł.Livka i Nikuś (10.01.2013) -40 zł.Aryste(14.01.2013) [B]Razem styczeń : 190 zł.[/B] Luty : - 10 zł Bjuta(01.02.2013) - 520 zł.Aliszcze(01.02.2013) [B] Razem luty : 30 zł.[/B] wpłaty jednorazowe : - 200 zł.Malibo57 (28.05.2012) - 10 zł.ossa98 z bazarku (30.05.2012) - 20 zł. Awit(01.06.2012) - 25 zł.Aryste(01.06.2012) - 50 zł.Kizimizi(04.06.2012) -140 zł.z bazarku biletowego(18.06.2012) -181 zł.z bazarku Livki i Ghanimy(26.06.2012) - 10 zł. Awit (02.07.2012) - 74 zł.Kundelkowa skarbonka(05.07.2012) - 98 zł.Bazarek Aldrumki(12.07.2012) -150 zł.od Pani Marty (01.08.2012) - 10 zł.Bjuta(02.08.2012) - 56 zł.Aldrumka z Bazarku(22.08.12) + 51 do odliczenia z zapłaty hoteliku za sierpień - 10 zł._Dunaj_(10.09.2012) -100 zł.Sylwia(11.10.2012) -238 zł.bazarekAldrumki(07.10.2012) - 50 zł. zwrot z transportu do Psanatorium (22.10.2012) - 247,40 Bazarek Obraczus87 (24.10.2012) - 89 zł.Obraczus87 z bazarku - 50 zł Ellig(10.12.2012) - 80 zł.duzar(10.12.2012) uczestnicy z akcji allegro Lilki:)- Małgorzata i Dariusz U. -200 zł.Eossi (10.12.2012) - 35 zł.Agrafka(11.12.2012) - 20 zł.AP(11.12.2012) - 30 zł.Aleksandra P z FB?(24.12.2012) - 156,50 bazarek Livki-fanty Ghanimy(28.12.2012):) - 95 zł.bazarek Aldrumki(31.12.2012):) -200 zł. Katarzyna O.(02.01.2013):multi: -500 zł.od Pana Kuby(03.01.2013):multi: -175 zł.z bazarku Aldrumki(09.01.2013):multi: [B] Razem jednorazowe : 3299,90 zł.[/B] [SIZE=3][B]Razem wpłaty : 4827,90 zł[/B][/SIZE]. :) [B]WYDATKI :[/B] - 65 zł. hotelik za maj (02.06.2012) -400zł. hotelik za czerwiec (28.06.2012) - 74 zł. szczepienia i obroża Kiltix(06.07.2012) -400 zł. hotelik za lipiec (30.07.2012) -349 zł.hotelik za sierpień(27.08.2012) + (51 zł jako opłata z bazarku) -400 zł.hotelik za wrzesień(04.10.2012) -120 zł.hotelik lilutosi-październik - 30 zł. ogłoszenia(02.11.2012) -27 zł.wyróznienie ogloszenia (06.11.2012) -420 zł.hotelik od 10.10-09.11(06.11.2012) -318 zł.hotelik od 10.11-01.12(03.12.2012) - 20 zł.wyróznienie ogłoszenia (27.12.2012) - 420 zł. hotelik 10.12.2012-09.01.2013(02.01.2013) - 12 zł. bazarki ogłoszeniowe(03.01.2013) - 140 zł.(10.01.2013-19.01.2013)(20.01.2013) - 87 zł. smycz i szelki (21.03.2013) - 500,00 zł. dla Tusi (28.05.2013) - 195,90 zł. dla kundelkowej Skarbonki(28.05.2013) - 100,00 zł. dla Tymonka (28.05.2013) - 200,00 zł. dla Lioli (28.05.2013) - 50,00 zł. dla Nexta(04.06.2013) [B]Razem wydatki : 4327,90 zł.[/B] [B]Przejazd do Psanatorium sfinansowała Kundelkowa Skarbonka w kwocie 200 zł. [/B]:loveu: [SIZE=3][B]Stan Konta : 500 zł.[/B][/SIZE] :)
  9. jejku...:( takie super psiaki....szukajmy ...
  10. No jak to co ma powiedzieć? Fajnie ,że jesteście...i ka (Wunia) dla wszystkich:)
  11. [quote name='Zofija']ona jest strasznie chuda, Jka po nią pojechałam do schronu z Nicusem, to aż mnie w dołku skręciło z bólu na jej widok i swiadomość ile pewnie takich nieszczęść na pomoc czeka[/QUOTE] miałem to samo:(..ale...nie takie bidy dogo przywracało do życia...damy radę ..no,nie cioteczki? Juma to co złe ma już za sobą:)
  12. No jestem:) Tak jak pisała Zofija to był ostatni dzwonek.Wielkie podziekowania dla wszystkich,którzy zaangażowali się w to by Jumę wyciagnąć.Jest naprawdę baaaardzo chudziutka,ale z moich obserwacji nie jest aż tak wycofana i wystraszona bo spokojnie siedziała sobie u Karoliny na kolankach i z zainteresowaniem spogladała co sie dzieje w koło niej.Podroż bez problemów.Pod koniec drogi zadzwoniła Pogódka i jak sie dowiedziała jak to wyglada od razu w necie znalazła czynną klinike weterynaryjną w Gliwicach i tam sie umówiliśmy na przekazanie.Wiec diagnozę bedziemy mieli juz niedługo.Zaraz wstawiam fotki [IMG]http://images50.fotosik.pl/297/393a6e1850fcc895med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/183/eb983cc2fa130729med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/296/7770c4770ca648fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/296/3fefba65ada612e2med.jpg[/IMG] i najlepsze:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/296/bce4b5089c38823bmed.jpg[/IMG]
  13. [quote name='__Lara']:D :D :D nie zapomnicie o zdjęciach :)[/QUOTE] no będą spoko:)
  14. Wszystko na jutro gotowe...pojedzie ze mną siostrzenica,żeby się Jumką w drodze opiekować....Mizianko ma całą drogę zapewnione....będzie dobrze:) musi być:)
  15. ale super :multi: Wunia działasz błyskawicznie:)..:klacz:
  16. No niestety...problem z tymi domkami jakiś ostatnio gdzie się nie wejdzie:( a lato dopiero przed nami...ehhh
  17. cioteczko Pogódko to ja poproszę namiary na PW gdzie mam dojechać w sobotę..:)
  18. Trzymajcie się tam...jejku czytałem co pisałaś u jamnisi i teraz tutaj...prosimy bardzo o relację rano...
  19. Ja też mieszkam koło Gliwic jeżeli pasuje Wam sobota to mogę pojechać po jamniorkę:)
  20. streszczenie w drugim poście na pierwszej stronie wątku:)
  21. Tak jak pisała Tayga...Skrzacik niestety za TM..więc moja deklaracja 20 zł m-cznie wędruje dla Lackusia..Dt dać nie mogę....co jeszcze...pomogę w transporcie gdyby to miało sens..To tyle na razie co mogę..
  22. [quote name='Wunia']Chciałeś - to masz ;)[/QUOTE] Dzięki Wuniu za rozkręcenie "afery":):loveu: nawet ta powódź za oknem bardziej radosna z Wami:)
  23. no to bedzie oki jak są streszczenia:)
  24. Elllig:loveu::loveu:...:) dzięki wielkie:) co się tu dziś dzieje?;)
×
×
  • Create New...