-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='NiJaSe']jestem umówiona z Marcinem dzisiaj miedzy 15 a 16[/QUOTE] no to czekamy na Twoją relację....
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']Mam wiesci z Guciowego domku.Dal sie bez problemu wykapac.Czysciutki sypia na kanapie i w wyrku.Jest kochany i wesoly.Niedlugo beda zdjecia :-D[/QUOTE] no cudne wieści....cieszę się bo Gucio taki słodyczak:) i tak bardzo chciał tego swojego ludzia...super:) -
No niestety..cicho...zastanawiam się nad kolejnym gazetowym ale w wydanie piątkowe..jest droższe,ale....
-
Nasza kasiora już w drodze RenW:)
-
też chcę nr konta :)
-
To my z Livką też 20 dokładamy:)
-
[quote name='Ra_dunia']Jestem i ja :) No do jak tu nie być ;) Fotki, opisy, płeć, imiona - i trza ruszyć ze zmasowaną akcją ogłoszeniową :D[/QUOTE] no właśnie...może cioteczki z Wawy pomogą zrobić fotki i jakiś tekścik wrzucić do sieci a ogłoszenia to wszyscy już zaczniemy pisać? [quote name='Wunia']Polubka się boisz? Nie martw się, toć ona w bezpiecznym drugim końcu miasta :D:D:D[/QUOTE] uffffff podaj mi na Pw który to koniec :D:D:D żebym się nie machnął:cool3:
-
no tak ja tu a ja tu kombinuję jak tu Wunię zaprosić hehe:) a do Nijase może napiszemy? ona też szczylki ostatnio rozprowadziła po Wawie i okolicach:)
-
byłem jakiś czas temu na wątku Tani...ale nie mogłem tego czytać...może dlatego tak bardzo cieszę się,że Wena trafiła do Ciebie Dorotha...kiedyś pojechałem do Wrocławia i miałem zabrać dwa psiaki do DS...zabrałem jednego bo drugiego w noc przed wyjazdem zagryzły psy...a ja do dziś myślę dlaczego nie pojechałem dzień wcześniej...Często tu przegrywamy...dlatego każdy sukces- taki jak z Weną....tak bardzo jest cenny...Taniu biegaj sobie za TM....
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
niestety może jutro się dowiemy...Tarzanka ciągle jedzie..nie mogę jej molestować esami:) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Gucio już w domku:) "mała dziewczynka bardzo się cieszyła z Gucia".... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Gucio czyli Bezimienny już jedzie do domku :) ?[/QUOTE] Tak jedzie do Poznania właśnie:) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Gucio powinien teraz dojeżdżać do domku:) Tarzanka przebijała się przez zakorkowany Wrocław 1,5 godz.:( Samo życie...ale Gucio to wspaniały psiak..domek będzie miał wiele radości z niego:) -
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
Nikus replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
No to Feliks nie mógł lepiej trafić:) -
Wczoraj było ogłoszenie w DZ...na razie cicho:shake:
-
Porzucony w hotelu nowofundland Janis szuka nowego domku
Nikus replied to ospaa's topic in Już w nowym domu
ojejku...ale wiadomości:) bardzo się cieszę:)powodzenia niufku kochany:thumbs: