Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Doda_']bardzo chcę pomóc dorothy, ale nie wiem jak. Osobiście oczywiście. napisalam jej juz priva, ale nie wiem kiedy mi odpisze.. moze ktoś wie czy mozna do niej dojechać autem ?[/QUOTE] dziś rano jeszcze można było....przestało padać :)
  2. [quote name='obraczus87']W dążeniu do celu wszystkie chwyty dozwolone :evil_lol:[/QUOTE] :hmmmm: strach się bać:cool3:
  3. [quote name='obraczus87']No nie wiem czy mój TZ jest tego samego zdania :evil_lol:[/QUOTE] teraz powinno być pytanie czy...gryziesz też?:evil_lol: ale go nie zadam:eviltong:
  4. dziękujemy _Laro za odnowienie allegra Rusałki :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='obraczus87']A czy Ty uważałeś, że ja gruba jestem ?? :diabloti: :evil_lol: :mad:[/QUOTE] :crazyeye:ja?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: no coś Ty nic nie mówiłem takiego:diabloti: no jeszcze mi życie miłe:) martwiłem się:eviltong:
  6. [quote name='obraczus87']Akurat nie tym razem :diabloti: mam cały bagażnik karmy od ELLIG dla innych piesków :loveu:[/QUOTE] uuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffff hihi;) bo lato idzie...;) fakt,że coś pomału
  7. [quote name='obraczus87']..... u mnie w aucie już by się nie zmieściła karma dla Brutuska :lol:[/QUOTE] cioteczko przytyłaś tak?:evil_lol: nie bij
  8. Ja dokładam do deklaracji Dylance 5 zł m-cznie...a z czerwcową wpłatą ok 10-tego dołoże coś na leczenie:)Zdrówka Dylaneczko kochana:)
  9. uffffff...czyli idzie ku dobremu:) zostaw jej jeszcze jakiś fajny film skoro już pilota do kina opanowała:evil_lol:..Super wieści....naprawdę ..Zuziam jesteś kochana:)
  10. [quote name='zuziaM'] ona jest słodka...i trafiła do raju:) dziękujemy za to co dla niej robisz:)bardzo dziekujemy:Rose::Rose::Rose:
  11. Monika jestes wspaniała:loveu: ja też się dorzucę ekstra dla kochanej Dylanki.Zuziam podsumuj się jak to wyglada i jakie są potrzeby,nie zostawimy tak kochanej suni:shake: nie mam mowy:shake:
  12. Słuchajcie...jest tak.Przeanalizowałem dokładnie pomysł wyjazdu po owies do miejsca wskazanego przez Farmerkę.Najkrótszą(co nie oznacza najlepszą) drogą to jest 430 km w jedna stronę czyli w obie robi się 860km i jakieś 16 godz. jazdy wg programu w kompie.Jadąc moim autem na gaz wychodzi ok 280 zł.Gdybym mógł zabrać więcej na raz to może miałoby to sens,ale tak to raczej chyba nie jest "ekonomiczny pomysł".Dzwoniłem do Doroty i już wiem czego mam szukać tu bliżej.Zaczałem pytać w pracy i ludzie się rozejrzą.Wtedy mogę jechać nawet kilka razy bo to już nie są takie odległości.
  13. odpisałem na Pw i ..muszę się jeszcze skonsultować z Dorotą:)
  14. [quote name='farmerka63'][B]NO TO SZUKAJMY TRANSPORTUUU !!!!![/B] CIĘŻARÓWKA ? TERENÓWA ? COKOLWIEK KRZEPKIEGO I TANIEGO ! A NAJLEPIEJ ZA CAŁKOWITA DARMOCHĘ :D :D :D Zadzwoniłam do mojego ekologicznego sąsiada ( dwie wsie dalej) . Zeszłorocznego owsa ma do oporu . Powiedziałam, że interesuje nas cena 300 zł/tonę i żeby się nie ważył wziąć więcej od powodzian! Telefoniłam do Ciebie przed chwilką, ale nie odbierałaś...[/QUOTE] Poproszę o info skąd trzeba zabrać owies...mam terenówę i myślę,że na jeden raz spokojnie ten zapas na jeden miesiąc powinna uciągnąć:)
  15. No czekamy aż u Doroty i Wenki zaświeci wreszcie słoneczko:)
  16. [quote name='RenW']Doszła wplata: [SIZE=3][B]Nikus - 10,oo[/B][/SIZE] [B]Saldo na dzień [/B][B][U]25.05.2010r.[/U][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]175,00[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Wujaszkowi ślicznie dziękujemy![/B]:Rose:albo to[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:PL74dZUT9pGmSM:http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/085/8586.jpg[/IMG]:diabloti::diabloti:[/QUOTE] no już Cię coraz bardziej lubię:)wybieram opcję nr 2 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Otwieram kompa i co widzę?:crazyeye: dzięki za Pw Wuniu:) no to zaczynamy:bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::cunao::knajpa::drink1::drinka::chlup::beerchug: wypiszcie mi na jutro urlop na żądanie:)
  18. Melduję,że z kasy Kundelkowej Skarbonki,której banerek w podpisie moim Jumka dostała 150 zł na badania:) Dziękujemy Skarboneczce i Pani Prezes :Rose: :Rose: :Rose:. Pogódko podaj mi nr konta to przeleję kasę:)
  19. Ostatnie fotki w poście 1009..myśle,że niedługo P.Kazimierz przyśle nowe fotki...bieda z tym domkiem niestety a teraz tyle "powodziowych" zwierzaków oczekuje pomocy...
  20. super:) bardzo się cieszę ,że się udało..:):multi::multi::multi:
  21. dzięki BoUnTy:) poczekamy co jutro powie wet..
  22. [quote name='danka4u1'][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7683/streamimage7.jpg[/IMG] Dobranoc, Edwardzie Wspaniały. Zobacz, wszystkie pieski już śpią.[/QUOTE] to jest absolutny hicior:)
  23. [quote name='danal1983']pilnie potrzebny mi nr tel do dorothy, koniki juz dzisiaj moga jechac do dt pod wadowice do inspektora otoz animals. byc moze bedzie potrzebny tylko zwrot kosztow paliwa. przyslijcie mi prosze nr do dorothy, musze teraz wyjsc. podaje moj nr: 505 98 2729[/QUOTE] wysłałem numer na PW dostałaś?
×
×
  • Create New...