Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Rozumiem Kasiu...trzymaj się jakoś...wiem,że to nie jest łatwe
  2. Dziękujemy MyszkoMiki:)
  3. [quote name='truskawa144']Szarotka pojechała dzisiaj do swojego domu do Krakowa:) Bardzo sympatyczna pani. Niedawno musiała uśpić bardzo chorego pieska i bardzo to przeżyła. Cała rodzina zakochała się w Szarotce i dzisiaj udało się tej pani załatwić transport po nią z hoteliku. Mam nadzieję, że Kasia wpadnie do nas i opowie jakie wrażenia:) Poza tym Fizia będzie u tej pani na wizycie poadopcyjnej.[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale wiadomość:multi::multi::multi: pełne zaskoczenie:) ale się nie dziwię..Szarotka to ślicznuda..A hotelik Kasi to jakiś specjalny-psiaki w nim idą jak ciepłe bułeczki:lol: Kasiu zapisuję się na miejsce:razz:
  4. Przepraszam wszytkich:oops: dziś uzupełnię ostatnie wpłaty..ostatnio trochę się "rozjeździłem" z innymi psiakami:razz:..wieczorkiem wszystko będzie zaktualizowane:lol:
  5. Mopsik trafił do Pugsy Malone do Warszawy:lol: Z tego co wiemy tam zostanie zdiagnozowany jego stan zdrowotny a poźniej pojedzie na DT do Tłuszcza no i będzie szukanie domku stałego:loveu: Taki słodyczek chyba szybciutko go znajdzie.
  6. ok. Dziękuję:) a w sumie to on przyniósł dziś szczęście jeszcze jednej psince:)...bo transport szedł idealnie zgodnie z planem i jak dojechałem do Jamrozowizny do schroniska to zapytali czy nie wezmę jeszcze jednego psiaka do Katowic..:) no i zabrałem i mała Neli też już w domku:)pozdrawiam wszystkich:)
  7. [IMG]http://images49.fotosik.pl/313/f93f31e9717cc23emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/313/c0d462fc65deb528med.jpg[/IMG] A to jeszcze fotki z trasy :lol: uroczy jest z tym uśmiechem:)
  8. gdybyście szukały transportu to jedziemy z Livką do Wawy w sobotę;)
  9. [quote name='Pugsy Malone'][B]Nikus[/B], dzięki za info :) Skontaktowałam się z Dorothy, czekam na odpowiedź.[/QUOTE] to ja bardzo dziękuję za zainteresowanie i reakcję:)
  10. POTRZEBNA POMOC DLA MOPSIKA!!!!! zajrzyjcie proszę do tego wątku-post 370 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182917-Wena-uratowana-onka-juz-w-DT-ZBIERAMY-na-LECZENIE-!!!!POTRZEBNA-POMOC/page37[/url] może macie jakieś pomysły....plisss:(:modla::modla::modla:
  11. Dziękuję za wpłaty od cioteczek: Oczka_:Rose:,Malibo57:Rose: Sylwija:Rose: wkrótce ruszy kolejny pakiet ogłoszeń :) Przypominam o plakacie w pierwszym poście:)
  12. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ZuziaM uszczypnij mnie:multi::multi::multi: to naprawdę się dzieje? :sweetCyb::sweetCyb: to teraz będziesz miała nowe obowiązki.....pilnowanie Mikuni by nie wywiała za płot:)
  13. To niesamowite:) z każdym dniem teraz jest coraz lepiej:multi::multi::multi: Warto było czekać...wielkie dzięki za tą cierpliwość i serce ZuziaM:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='kaa']Bardzo dziękuje ;) . Być może uda się podesłać Kumplowi karmę ze schroniska z kolejnym rudziakiem jadącym do Ani . Zależy od pojemności auta :razz: .[/QUOTE] hehe..no z moim to problemu raczej nie będzie:)
  15. To dowodzi tylko jednego:) Nie ma lepszego hoteliku na całym dogo świecie.. nie ma i już....ZuziaM...:Rose::Rose::Rose:
  16. Izabela 124 dziękujemy za allegro:Rose::Rose::Rose: pieniążki już w drodze:) Zamówiłem też pakiet ogłoszeń dla naszej ślicznudy i bardzo proszę-pobierajcie plakat z pierwszego postu i wieszajcie gdzie się tylko da:)
  17. Tak..Rusałka jest śliczna i przekochana....serce mi pęka jak pomyślę,że ten psiak nie ma swojego domu.Tym bardziej,że jest w 100% adopcyjna-jest bardzo posłuszna-przybiega na przywołanie,utrzymuje czystość..Pan Kazimierz powiedział,że to psiak nr 1 w jego hoteliku...Ale to wszystko mało...
  18. Witam po urlopie:) dziękuję wszystkim za opiekę na watku i wpłaty dokonane:) Proszę sprawdzić rozliczenie na pierwszej stronie wątku i proszę głośno wołać:mad::mad::mad: jak coś nie tak:oops: Mamy dla Was niespodziankę....będzie wieczorem:)
  19. To my się cieszymy,że możemy działać razem w tak wspaniałej ekipie jaką na dogo mają tyszaki:)
  20. Pilotką oczywiście była Livka :loveu: - to nasza wspólna pasja i zakręcenie:evil_lol:..
  21. oczywiście:) widok kojców można zobaczyć na wątku hoteliku:)
  22. :) jesteśmy:) fotki w trakcie wgrywania:)..ehhh...uwielbiam takie dni:loveu::loveu::loveu: wielkie DZIĘKUJĘ :Rose::Rose::Rose: od Paryska dla wszystkich,którzy na tym wątku zrobili taką akcję jakich mało na dogo....naprawdę warto to robić-widok psiaka który zmienia się z każdą chwilą wart jest wszystkiego:)
  23. Bardzo się cieszę,że mogłem pomóc:) Szarotka to faktycznie cudo....:) przy okazji poznałem p.Mariusza....super człowiek-mam nadzieję,że jeszcze nie raz zagoszczę w Jamrozowiźnie po psiaka:)
  24. Jestem Polubek Ty męczyduszo:lol: zapisuję...
×
×
  • Create New...