Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Ale Astro już jest w domku:) i to stałym:)
  2. a Rusałka też ma dziś debiut w tej samej gazecie:)
  3. [quote name='Porta Nigra']no właśnie nie mamy allegro :oops:, ani nic. Za moment wkleję tekst do ogłoszeń[/QUOTE] o to fajnie to ja też poogłaszam...czy preferować jakiś konkretny region czy dajemy na cały kraj?
  4. [quote name='polubek']nikuś masz jeszcze iejsce w podpisie jakby czekało na bellę. to na co czekasz? ;)[/QUOTE] zastanawiam się,może ogłoszę bazarek na to miejsce:razz:
  5. jestem Polubek:) jestem:) i zrobię te ogłoszonka jak dostanę to co jest do nich potrzebne:)
  6. uuufff -- -bo to niuffff...:) super dzięki ospaa
  7. szczerze? to ja też podglądam ten wątek....i....jedno co wiem to.spoko...u Kasi byłem jakieś 15 min. ale chciałbym tam wrócić...na następne 15 min.
  8. [quote name='Ola la'][B]Juz po wizycie przedadopcyjnej w Poznaniu dla bezimiennego-Gucia ! Wypadla rewelacyjnie.Panstwo mieszkaja w niskim bloku i super okolica(pelno lasow i ląk). Supergoga przedstawila im nawet najczarniejsze scenariusze.Ciepli i odpowiedzialni ludzie.Na Gucia czeka juz cala wyprawka. Nikusiu to transport aktualny? Oby sie wszystko udalo! [/B][/QUOTE] to samo pytanie wysłałem Tobie własnie na Pw:)
  9. małe sprostowanie...na nowofundlanda dała go już Agnieszka...ja tylko sprawdziłem,czy już tam jest:)
  10. nie możemy do tego dopuścić...niufy w schronie nie mają szans:( napiszę jeszszce do psich ratowników
  11. wątek z dogo jest już też na stronie niufów [url]www.nowofundland.pl[/url]
  12. zapisuję) jutro postaram się pomóc i podesłać do ludzi od niufków:)
  13. Dorota co z tą obrożą dla Wenki? kupiłaś?
  14. Witamy pięknie na dogo i dziękujemy za domek dla niego:)
  15. ja daję 30 na jakie konto przelać?
  16. [quote name='Ola la']Napisalam juz na transportowym. Nikus w środe jedzie do Wroclawia-wiec to juz spora czesc drogi. Teraz potrzebny bylby transport na odcinku Wroclaw - POznan. Panstwo zwracaja koszty paliwa. Bardzo czekaja na wizyte i na Gucia...w domu nie ma dzieci.Sa dwa chomiki ;) Niestety osoba na wizyte mi odpadla.Porozsylalam PW do osob z Poznania.Moze ktoras odpisze.[/QUOTE] Na transportowym Tarzanka się zgadza na połączenie transportu i pojedzie dalej do Poznania i podaje tel i gg...to myśle,że da się to wszystko dograć:) załatwiajcie tą wizytę szybko i czekam na wieści..tel mój chyba masz?
  17. podzielimy się stronami i porobię trochę ogłoszeń ok?
  18. [quote name='Basia1968']już sprawdziłam, znalazłam na dogo wątek o zawodach, więc z Czeladzi to tylko około 90 km do Krakowa, teraz trzeba szukać na tej trasie[/QUOTE] :( kurcze dla mnie to Pikuś....ale...auto na warsztacie i odbieram je dopiero w poniedziałek niech to:(
  19. [quote name='Basia1968']gdzie jest Czeladź? bo IraKa jest tam na zawodach i kurde mnei wiem w którym to kierunku[/QUOTE] to niedaleko Katowic... a do Krakowa z czeladzi 90 km
  20. służę uprzejmie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/147660/[/URL] oraz podlinkowany mój banerek w podpisie też do niej prowadzi:)
  21. No a nie mówiłem,że będzie dobrze?:) super:)
  22. [quote name='martaipieski']ale ta skarboneczka ekspresowo działa:):)super!!!!!bardzo jestesmy wdzieczni!!! .....:)[/QUOTE] Bo tak właśnie ma działać...jest zawsze tam gdzie jest potrzebna...:) same zobaczcie na 1 stronie listę wątków i psów które otrzymały pomoc:)
×
×
  • Create New...