-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
5-letni mops Aluś szuka domu-na dobre i na złe ... i znalazł ;)
Nikus replied to Pugsy Malone's topic in Już w nowym domu
a ja dostałem dziś takiego sms-a:) że....ale nie uprzedzajmy faktów..:) nadawca pewnie napisze i tutaj:) -
Niestety dalej cisza w telefonach:( Poszły przelewy za hotelik i szczepienia...
-
5-letni mops Aluś szuka domu-na dobre i na złe ... i znalazł ;)
Nikus replied to Pugsy Malone's topic in Już w nowym domu
Aluś :loveu: Ty słodziaczku...szukamy domku.... -
Na konto Oskara poszło właśnie 30 zł :) to na dobry początek od Nikusia i Livki:)
-
[quote name='Ra_dunia']Rusałka by już mogła pójść wreszcie do domu... ;)[/QUOTE] Też bardzo bym chciał.....niestety tel. milczy:(
-
Jestem na zaproszenie Sylwiji...zapisuję i postaram sie cos wrzucić grosza:)
-
Rusałka miała wczoraj zrobione szczepienia kompleksowe..:)Zostaną dopisane do następnego rachunku za hotlik:) Dziękuję Panu Kazimierzowi za "czujność":) i cioteczce Ghanimie za wpłatę deklaracji:loveu:
-
Dziękujemy cioteczce Obraczus87 za gumtree dla Rusałki :Rose::Rose::Rose:
-
pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Rusałka ma ok 10 lat:) ale jest zdrowiutka,wysterylizowana i bardzo żywotna...Pan Kazimierz od początku twierdzi,że to najgrzeczniejszy psiak jaki jest w hoteliku.:)Przez cały ten czas nie było żadnych problemów zdrowotnych:) ani innych też nie:)
-
Rusałka jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i psiaków.Jak byliśmy w hoteliku pytaliśmy jaka jest w stosunku do kotów,ale niestety nie ma tam możliwości sprawdzenia tego na miejscu.
-
Nemko-dziękujemy za wpłatę:loveu:
-
Aga 33-76 dziękujemy za wpłatę..:) niestety telefon dalej milczy.:(Proszę rozwieszajcie plakaty gdzie się da:) Czy ktoś mógłby zrobić ogłoszenie do cafeanimal?może w ten sposób udałoby się jej wskoczyć do metra?
-
Śliczny Łatek już w swoim domku. Dziękujemy wszystkim za pomoc :)
Nikus replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Nikus baaaardzo Wam dziękuję za pomoc. Cieszę się,że trasa przebiegła dla Was spokojnie, dowieźliście Łatka i dotarliście do domu cało i zdrowo - miło było Was pozać - pomimo niedzieli ja na 'roboczow' bo dla mnie nie ma świąt i jakichś wolnych dni tygodnia :lol: Cieszę się Łateczku,że masz dom! Jeden do przodu! :kciuki:[/I][/QUOTE] No właśnie....do przodu..:multi: chociaż jeden....i to musi cieszyć...Wiemy ,że nie damy rady pomóc wszystkim,ale to nie powód by nie cieszyć:loveu: -
Śliczny Łatek już w swoim domku. Dziękujemy wszystkim za pomoc :)
Nikus replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Tak:) domek Łatka naprawdę jest super..Psiak jest już umówiony na wizyty u weta i fryzjera:)Będzie mu tam jak w raju-biegał po domu i zwiedzał-są tam dwa balkony-co chwila był na innym a ogon robił wiatraki:) Super,że udało Wam się tak szybko te domek wyczarować bo Łatuś wart jest tego.:) -
Śliczny Łatek już w swoim domku. Dziękujemy wszystkim za pomoc :)
Nikus replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
I jeszcze : Teraz sobie zobaczę "gdzie mnie przywieźli :hmmmm:" [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/3ca50d0e4630a84amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/4c9ead55d2655e1dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/311/2a734ac4eeac9c83med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/b2e43ec63ba18051med.jpg[/IMG] A swoją drogą dobrze,że do Krakowa nie jest tak strasznie daleko bo po drodze z Livką zastanawialiśmy się czy na pewno go oddamy-po prostu prześliczny i bardzo grzeczny psiak..i taki bardzo tulaśny:loveu::loveu::loveu: -
Śliczny Łatek już w swoim domku. Dziękujemy wszystkim za pomoc :)
Nikus replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Łatek od dziś został "krakusem"...oto dowody: ja i moja nowa Pani [IMG]http://images35.fotosik.pl/170/330a67e77a1353f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/312/c8d18e388b61d4eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images37.fotosik.pl/311/058210e6259478a4med.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/311/058210e6259478a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/315/066d6f51ee9d531emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/311/7b49be69476c9864med.jpg[/IMG] -
Ra_dunia dziękujemy za wpłatę:loveu:
-
[quote name='Ra_dunia']Po wypłacie, więc pieniążku na Rusałkę przelane. A co w ogóle u panny słychać? Jakieś wieści, jakieś zdjęcia...? ;)[/QUOTE] Mam nadzieję,że dostaniemy niedługo nowe fotki od Pana Kazimierza:) Co do adopcji to niestety jakoś nie mamy szczęścia:-(...ani allegro,ani plakaty niestety nie dają jak na razie efektu:shake: Może kolejny pakiet ogłoszeń pomoże? Poza tym zrobiła nam się "dziura" w deklaracjach gdyż niektóre były okresowe i już się skończyły. Wujkowi Ubocze dziękuję za wpłatę za 3 m-ce:)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Nikus replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mysza2 -dziękuję za wpłatę :) piszę tutaj bo skrzynkę masz załadowaną:razz: Pozdrowionka dla Tofika i jego fanów:)