Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. niech śpi spokojniutko.:lol: miał dziś mnóstwo wrażeń:lol:..ale i tak był baaaaaardzo dzielny w podróży życia;)
  2. Bo to nie tak dawno zaczęło działać :mad: . No jutro....coraz bliżej:lol:
  3. Nic nie wiadomo.Ale na 9 sierpnia nie da rady.Jadę z Bolem do Iwonicza;)
  4. [quote name='Pianka']transport mam na środe lub piątek, ale musimy poczekać, bo sie przylepiła do pani jakaś przybłęda. Pani szuka jej jakiegoś lokum. Pani bardzo zależy na Małej, ale mieszka w bloku i nie może tyle psów trzymać. że tez zawsze coś musi wyskoczyć:mad: a pani taka fajna się wydaje, no nie może przejść Małej dom koło nosa:shake:[/quote] a Tu dalej cisza z Wrocławia?:-?
  5. [quote name='Pianka']Płotusia:loveu: Wiedziałam, że ci sie spodoba:loveu: to takie słoneczko kochane:loveu: jeszcze kiedyś Płotek musiał jeździć na sedalinie, a dzisiaj, jak grzecznie siedział, nic nie trzeba było mu dawać:loveu: no i widze, ze jednak ta buda spokojnie starczy dla obu psów dałam pati od razu 150 zl za transport na trasie Raszyn- Brodnica jeszcze Nikus obliczy ile trzeba mu zwrócic na trasie Ruda Śląska- Raszyn[/quote] Jutro policzymy..dziś troszkę mam dość:evil_lol:...ale to nie najważniejsze jest..Ważne,że jest już tam bezpieczny...:lol:..obaj spali jak susły całą drogę..:lol::lol:
  6. [quote name='Pianka']Co za cisza:-( Płotek znowu pogryziony........ doszło 20 zł- gonia13[/quote] najgorsze teraz to czekanie na wyjazd:sad:
  7. [quote name='Gonia13']...I gdzie kto ma kolana :evil_lol:[/quote] może zabierzemy szczudła?;)
  8. [quote name='leni356']A czy byłaby możliwość zabrania psa w powrotną drogę z Warszawy na Śląsk? to by jeszcze zmniejszyło koszty[/quote] No pewnie,że tak...myślałem,że napiszę na transporcie...ale pomału...muszę wiedzieć na 100%,że będę miał samochód gotowy do drogi.Wtedy napiszemy na wątku transportu kiedy wracamy i może znajdziemy chętnych ;)
  9. [quote name='Daria_13']I drugi problem co z kasą i jakie to będą koszta??[/QUOTE] Wieczorem z Pianką uzgodnimy co i jak...najpierw muszę "wyszarpać" auto na ten weekend z warsztatu...dogadamy się...
  10. [quote name='leni356']Jest tylko problem z moim sznaucerkiem - dt dla niego jest od piątku, więc musiałby wyjechać dopiero w piątek. A jak u Was?[/QUOTE] Jeżeli ja pojadę z Pianką to nie wcześniej niż sobota-niedziela więc spokojnie...
  11. Pianka...coś tam ustaliłem odnośnie przejazdu szczegóły masz na PM:lol:
  12. Hm....całej trasy nie dam rady...ale jakby tak połączyć z kimś?;) popytać?
  13. [quote name='Lu_Gosiak']Kiedy Płotek jedzie do tego hoteliku???[/quote] Jak wróci Pianka w przyszłym tygodniu go wieziemy:lol:
  14. [quote name='Pianka']rano już wysłałam konto jak Nikuś pojedzie to wole z nim zabrać Płotka. Basia a ty jakiegoś bazarku nie miałaś przypadkiem robić? doszło 10 zł-majka50 50 zł-mtf zalesie 10 zł-Lu_Gosiak 7 zł-Teresa S. (forum miau)[/quote] Pewno że Nikuś pojedzie....:multi: nie mogę się doczekać :multi::multi::multi:
  15. [quote name='ewa gonzales'][COLOR=royalblue]bezpieczny i uratowany :multi::multi:[COLOR=orange][SIZE=3][FONT=Arial Black]Asienko:Rose::iloveyou::iloveyou::sweetCyb:dziewczyny jestescie Wielkie:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/quote] dziwne...faceci się tutaj nie liczą?:eviltong:
  16. Moja wpłata też już w drodze:lol:...kiedy wyjazd?
  17. ok.myślę,że 20 zł miesięcznie się przyda? poza tym tak jak pisałem,jak będzie już "gdzie" to go zawiozę:lol:Pozdrawiam
  18. wiesz......wydaje mi się po własnych doświadczeniach.....tylko nowe małe coś się kręcące..pod nogami....zaleczy Twój ból...wiem ze swojego doświadczenia..pomyśl nad tym...
×
×
  • Create New...