Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Bogduniu, nie martw się Bobisiem, Loluś też nie lubi jak ktoś go podnosi, a jak zrobiłby to nieznajomy, na pewno by ugryzł, Loluś jak chce się miziać. wskakuje na kolanka, ale żadnego podnoszenie nie znosi :) Może trzeba poczekać na aklimatyzację Bobika i zobaczymy co jemu sprawia przyjemność :)
  2. Rokisiu, pogoń to choróbsko, trzymamy kciuki za wizytę.
  3. Trzymajcie się Ewuś, musi się polepszyć...., Rokiniu nie daj się....
  4. Będziemy słać ciepłe myśli.....
  5. Cudny chłopak :) Bogdusiu, już uwierzyłaś ?
  6. Ogromna prośba do Wszystkich, pomóżmy :) Skopiujcie i wyślijcie gdzie możecie :) Przy głosowaniu zwracajcie uwagę, że po kropce nie ma odstępu przed liczbą 210! SMS pod nr 72355 - GWC.210 Głosowanie będzie trwać do środy, 31 stycznia 2018 roku do godz. 21. Zwycięzcy w każdej kategorii awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-poznan-aktualne-wyniki,12818622/
  7. Cudny zapieluchowany kuperek :) aneciku, a Ty rozpoznajesz, które są Twoje, ja bym się chyba pogubiła hi hi
  8. Likuniu, jak się cieszę, cholero jedna.....Wiosenko, gdyby nie Ty, nie Twój upór..... Szacun dla wszystkich, którzy się nie poddali.
  9. Ło matko, jak babcię kofffam bałwanek :) aneciku, jak go odkulkujesz ? Buzial w cudny nochalek.
  10. Tyle szczęścia na Teosiowym pycholku, super !!!
  11. To zaczynamy Bogduniu, nie stresuj się :)
  12. Ewuniu, zaglądam często do Seminia i tu do Rokusia, przeżywam z Wami smutki i radości, teraz musisz być bardzo dzielna, żeby ten wielki Czarnuszek i Barsiczka byli w miarę spokojni. Niech sprawy zdrowotne się unormują i abyście jak najdłużej byli razem w zdrowiu .....
  13. Czesterek na pewno się cieszy, że taka piękność go "odwiedziła" :)
  14. Expresowy domek, powodzenia Julciu :) A Pani super, że zadbała o finanse :)
  15. Lolusia i Rudego wyczarowała tucha na specjalne moje zamówienie, może i Morisek by wyszedł taką fotkę znalazłam tuchowych psiaczków wątek tuchy
  16. Happy....., happy.....
  17. Bogduniu, a może zrób im wspólne rozliczenia, będzie łatwiej jak są na wspólnym wątku, może wcześniejsi deklarowicze się zgodzą
×
×
  • Create New...