Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Nie będę cytować, bo cytat wyrwany z kontekstu odpowiedzi może namieszać. Przepraszam, że jakieś to zawiłe..... O to powyżej tylko chodziło :)
  2. Jak super wszystko się potoczyło, myślę, że Abi nie zmarnuje swojej szansy :) Moja stała dla Abi - od czerwca -10 zł - opłacone za 4 m-ce , b-b - przeleje do skarbnika :)
  3. Cudny włóczkowy Loluś zaprasza na bazarro :)
  4. Mikusia trafi na swojego człowieka, tylko ten czas..... A teraz kofffane dziewczyny finanse :) Mam stałą na tym wątku 20 zł - 10 zł Mika i 10 zł Bobik. W maju wpłaciłam 100 zł - deklaracja dla psiaczków na 5 m-cy tj. V, VI, VII, VIII, IX I Bogdusiu, jak Bobiś już zadomowiony to stałą przenoszę na sierotkę Abi :)
  5. Piękne określenie, Moris Wspaniały, pasuje do niego idealnie....... Wiosenko, mizianka dla Morisonka i reszty futrzatej :) Jak ogrody, ogarnięte ?
  6. Bożenko, wydaje mi się, że to nie jest wet z B-B tylko.. http://www.abvet.cz/pl/o-nas/ podobno jest najlepszy
  7. Loczuś....aż serce pęka
  8. I może jeszcze troszkę Lolcia....
  9. Sunia dobrze wiedziała gdzie i kiedy urodzić maluchy aby przeżyły..... Gosiu poleci kasa z mojego bazarku, potwierdź jak dojdzie :) link w podpisie
  10. Śliczny Loczuś, nawet gwiazdka Lolciowa na czółku i tyle czasu w schronie ......
  11. Cudny, dzielny Morisonek, napracował się to i odpoczywa :) Wcale się nie dziwię Wiosenko, że go nie puszczasz, też bym się bała, nie wiadomo co w tej łepetynce siedzi....
  12. Lolusiu, jakie masz piękne tulipanki :)
  13. togusia bez internetu do czwartku. Lolusiu buzialki wiosenne :)
  14. Ja wiedziałam, że Floruś u anecik zakotwiczy, super :)
  15. Jaki Czesterek cudny, jak kocha człowieka. Bożenko- Ruda , zdrówka....
  16. Jaaaaaki cudny partyzant, buziale Lolusiu, niech dooopinka się wietrzy :)
  17. Kawał wielkiej roboty, szacun Supergoga, pędzę na bazar :) Gosiu, musicie mieć pieniążki na leczenie.... 25 % z badylków przeznaczam dla Buku, zapraszam serdecznie od 19,00
  18. Jaki uchachany Morisek, samo szczęście na pysiu, aż nie do uwierzenia, że to był dzikusek. Drapanka za uszkiem przesyłam futrzakom.
  19. Bo Mimronki są bardzo kulturalnymi psiaczkami :) A jak jeszcze Anecik weźmie się bardzo kulturalnie za szkolenie Florcia, to migusiem domek znajdzie :)
×
×
  • Create New...