-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Lolusiu, gdzie się podziewasz ???? Tyle dni bez wieści....
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
ona03 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bogduniu, i to dzięki Tobie,On Ciebie uprosił spojrzeniem- zabierz mnie....... -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
ona03 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
I ja przycupnę, na razie tylko przycupnę, jakiś to trudny czas teraz.... Ale będę kibicować przystojniakowi :) -
Jakoś tak było .... albo Komitet Obrony Lolciowych Klejnotów, sama już nie pamiętam, ale było.... Prezes - energy chyba była, gdzieś się nam zapodziała.... Tak to bubu chciała Lolcia klejnotów pozbawić przed pierwszymi wakacjami u mnie i nie dałyśmy, obroniłyśmy.....,była obawa, że mogą być problemy z siusianiem..... Oj Lolciu, na wspominki mnie zebrało :)
-
Pokerku, czyżbyś zapomniała naszą walkę i przynależność do KOLK - hihihi, ależ czasu minęło..... Trzymamy kciuki kaduniu Miałam kiedyś kotka z nadziąślakami, miał usuwane laserem na "klinikach" jak to Pokerek mawia ze 20-ścia lat temu, odnawiały się co jakiś czas, ale teraz medycyna poszła do przodu.... Lolusiu mój kofffffany,buziale :)
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
ona03 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Lorciu (*) pamiętam Ciebie olbrzymie.... -
Tak samo mówi togusia o Lolusiu - pies marzenie...., my już całkowicie zaakceptowałyśmy tę Lolciową przypadłość, jakoś dajemy radę, a to już 8 lat.... I Bożenko gdybyś nie pochyliła się nad jego losem, nie wiadomo gdzie byłby teraz, anecik - to już ciężka fizyczna praca, bez której nie byłoby efektów, Anulka i Bogusik walczące o kasę i Cioteczki, które tę kasę wysupłają z budżetu domowego - to wszystko składa się poprawę losu Czesterka - pluszaka, a cudny jest rzeczywiście. Domek będzie musiał być prześwietlony do czwartego pokolenia......., Lolcio na początku miał duże zainteresowanie, ale i pomysły ludzi, żeby zamknąć w kenelu, albo w stodole na sianie i nie potrzebna będzie kasa na pieluszki, szkoda gadać. Więc Czesterku z pieluszką czy już jak będziesz bez, życzę Ci najwspanialszego domku, takiego który zaakceptuję Cię w całości,nie tylko ze względu na urodę - przystojniaku :) Fotki w objęciach anecik cudne, tak pięknie tuli się do ludzia...., kubraczek troszkę przy kusy, anecik doszydełkuj troszeczkę.......