Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Jak dla mnie wszystko jasne, SP nie wycofuje się ...... Kochani, sam fakt, że znalazła się P Aldona i opiekuje się Czesiulkiem to cud, a że chłopak kosztowny to było wiadomo od początku, wiem coś o tym mając na "utrzymaniu " Lolusia. Zróbmy wszystko aby Pani Aldona mogła spokojnie opiekować się Czesiem, niesnaski na wątku nie wpływają dobrze na opiekę. Zastanówcie się jak ona się czuje czytając, że jest rozważane oddanie Czesia..... Ja nie mogę uwierzyć, że coś takiego może mieć miejsce....... Możliwe, że niektórych przerosła sytuacja, ale jak powiedziało się a......
  2. Troszkę niezrozumienia wkradło się na wątek....., szkoda byłoby popsuć to wszystko. Mamy nowy dzień, zostawmy nieporozumienia za sobą, najważniejszy jest Czesio , trafiła mu się wspaniała ekipa i niech tak zostanie. Czesiulku uśmiechnij się do Ciotek najpiękniej jak potrafisz,to na pewno rozładuje atmosferę....... Mizianka dla słodziaka :)
  3. Miłość jest dobra na wszystko........ Dużo miłości dziadeczkom życzę :)
  4. Smyczku to jak do pracy wstajesz ? Na nóżki to jakieś ochraniacze załatw :)
  5. Aneciku, ależ masz Babciunię, rzeczywiście jak pluszaczek, na pewno kogoś zauroczy. Mizianka dla ferajny :)
  6. Smyczku, On narobi takiego wrzasku, że nawet u Ciebie będzie słychać....
  7. Cudowny Anulko, masz rację, i miał szczęście, że został zauważony przez cudownych ludzi. Teraz to mu potrzeba dużo serca,miłości, cierpliwości i.... pieluch, Pluszaczku obyś to wszystko miał, mizianka od ciotki i bądź szczęśliwy
  8. Załóż mu, się dowiemy :) Mizianka dla Mikusia.
  9. Czesiulku, trzymam kciuki za jutro :) A towarzystwo sobie wybiera fajniusie.
  10. Togusiu jak Mikuś to zrobił, to na tle nerwowym, czy coś na skórze się przyplątało ?
  11. Utul Tobisia od ciotki :)
  12. Smyczku, jestem z Wami, będzie dobrze. Lolusiu, mizianko za uszkiem i zostaw już w spokoju sweterki togusi.
  13. Oj Wiosenko, macie przygody..... powieść trzyma w napięciu, dobrze, że zawsze jesteś obok i Morisonek czuje się bezpieczniejszy. Oczy dookoła głowy cały czas.
  14. Jesteśmy Smoczku, trwamy na posterunku i Ty już nie opuszczaj kompaniji :)
  15. Pamiętamy Cię Smoczku, pozdrawiamy z Lolusiem :)
  16. Cieszę się z postępów Abi, będą z niej psy :) Eliczku, ja też mam deklarację 10 zł - wpłacone VI-IX - jakoś chyba umknęła
  17. Lolusiu, nie obijam się :) mamy nową dostawę kaktusków na bazar, specjalnie dla Ciebie słodziaczku te w pudełeczku po lewej muszę posadzić ten piknie zakwitł i zaznaczam niteczkami, zaznaczam, wszystko co zakwitnie mój stoliczek.... i pomocnik malusieńki
  18. Bożenko, Loluś też czasami utyka na jedną tylną łapkę, nie martw się na zapas, będzie dobrze :), ale przebadać trzeba.
  19. No tak, to aż gości potrzeba, abyśmy zobaczyły fotki Cięciunia, oj togusiu, togusiu... A spotkania zazdraszczam....... i czy aby na pewno nie można było poczęstować Lolcia jakimś malusim okruszeczkiem, aneciku, nic nie przemyciłaś cichaczem ??? aneciku, a ten bazar to był ze dwa lata temu..... I jak zwykle, niezawodna cioteczka elficzkowa stanęła w obronie pokrzywdzonego Lolusia ......., Lolusiu, buziale cioteczce wypłacaj :)
  20. I w jakim skupieniu się mazia, oj Babcia, Babcia........
  21. Przytupciałam też na nowy wątek, Abi dziewczyno, tyle masz dobrych duszyczek wokół siebie, będzie dobrze.....
×
×
  • Create New...