Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Anulku, jakie chcesz kolory, mam prawie wszystkie :) Czesterek cudny, może się kiedyś z Lolciem spotkają, ależ byłaby zabawa pieluchowców :)
  2. Rzeczywiście malutka dupinka w tej pieluszce, to mamy dwóch pieluchowców dogomaniackich :)
  3. anecik kofffffana, jak Cię kiedyś dorwę... to uduszę z miłości...... Cudny z Kudłaczka chłopak, był kiedyś Leon-Luzik z pieluszką, nie wiem czy pamiętacie....., ja bym mu imię zmieniła Bgruniu koffffana. Sama kupka, jak się unormuje konsystencję nie stwarza problemu, po prostu bierze się papierek i zbiera, tak to robię jak Loluś coś zgubi. Wierzę,że i bohater wątku znajdzie swoją "oneczkę " :)
  4. Też czuję się bardzo zobowiązana, Eva zawsze pomagała Lolciowi, teraz kolej na nas, 10 zł stałej na zwierzaczki Evy
  5. Wiosenko, coś pięknego Morisek na posłankach, już chłopak całkowicie się przestawił. A o "kłótniach" z mężusiem już dawno zapomniałam, nawet głosu w domu podnieść nie można, bo od razu przylatują, i dobrze na spokojnie też można :)
  6. Kacperku, zabrałeś Ev-cię - widocznie Tobie była bardziej potrzebna, bądźcie tam szczęśliwi ..........
  7. Ev-ciu, wierzyliśmy do końca, jak i Ty........zasnęłaś tak szybko......, tak trudno się pogodzić Pewnie Kacperek już siedzi na Twoich kolankach, już włączył traktorek......,a Ty czyścisz mu nosek, pewnie znów był zatkany..... poproszę nr konta
  8. Ev-ciu, jesteśmy, czekamy na Ciebie.
  9. Ojej jak mi miło, uśmiechy od Lolcia :) I w ogóle.... ucałowała, stęskniłam się troszkę za gadziną,:)
  10. Zapraszamy z Lolusiem do ogródka
  11. Koffany Lolusiu i Ogrodniczki, do soboty postaram się ogarnąć z bazarkiem kwiatowym :) Lolusiu mizinka deszczowe :)
  12. aneciku nasz kofffffany, serducho masz wielkie, cudna sunia, dobrze, że ktoś ją zauważył. Fotka z maluchami biegnącymi za mamusią superasta :)
  13. Ev-ciu nie poddawaj się,przecież to chodzi o Ciebie, walcz !
  14. Morisku, Ty pogoń wszystkie kojce i inne budy i siedź sobie pod cieplutką Wiosenną kołderką :)
  15. Wielki problem z Teo, polecam http://www.psicholog.eu/, , , daleko ale może warto Pan współpracuje z fundacją "Akity w Potrzebie", wiem, że kilka akit wyprowadził na prostą, a nie są to łatwe psy
  16. Moje kochanie się objawiło, Lolusiu nie zbijaj bąków tylko przyjeżdżaj szybciutko, trzeba kwiatki przygotowywać na bazarro :)
  17. Ev-ciu ściskamy mocno z Gadziną, życzymy dobrego dnia :)
  18. Anecik na pewno utuliła Reksia do snu, teraz będzie coraz lepiej, takie ciupeństwo z niego.
  19. Normalnie strach się bać........, ale szansę trzeba dać... Morisonek coraz pewniej czuje się na "woisennej" kanapie:)
  20. Kciukamy za maluszka, dobry wet, trochę suplementów i maluch będzie gotowy do adopcji :)
  21. Ależ się urosło maluszkowi, miał szczęście, że trafił w dobre ręce,trzymam kciuku za przeprowadzkę :) Brygada RR - Roksana i Reksio :)
×
×
  • Create New...