-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
My w ChRL, Pokerku, jak potrzeba wybierz rozmiar i fason to zamówimy, tylko idzie ok. miesiąca :) https://www.ebay.co.uk/itm/Reusable-Dog-Physiological-Pants-Diaper-Belly-Band-Wrap-Nappy-Sanitary-Underwear/361988842431?_trkparms=aid%3D555018%26algo%3DPL.SIM%26ao%3D2%26asc%3D43782%26meid%3D1453b52a614b4b689541f38fe69a9edd%26pid%3D100623%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D372126342360%26itm%3D361988842431&_trksid=p2047675.c100623.m-1
-
A może ich centymetr ma 5 a nie 10 mm
-
Muszę odkopać Lolusia, chyba go śniegi zasypały..... Lolusiuuuuuuuuu Czikusiowe galotki już dotarły i też za małe, nie wiem jak oni to szyją, wszystko za małe.....
-
Cudniaste Michalce :) Jako, że w dzieciństwie miałam ksywę "Misio" i kofffffam "szystkie" Miśki, a mam ich ze 150 - a może i 200...... to zgłaszam się na zrobienie bazareczku, ale tylko w formie elektronicznej, całą resztą zajmie się wytwórczyni cudeniek, ok ? Mój Misio protoplasta ma ponad pięćdziesiąt lat i ma ksywę Ciuniuś .......
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
ona03 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Myślałam o swoim podpisie, a jak już będziesz robić, to może takiej samej wielkości, abym nie musiała piętra robić :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
ona03 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Cudny chłopczyk, Bogduniu, można już wymienić banerek:) -
Też zamówiłam Lolciowi galotki /niebieskie moro/, może w końcu któreś podpasują na jego dooopinkę a jak Gadzina zacznie się stroić to może i pannę poderwie, taka Lolciowa będzie całkiem niedaleko, Loluś przyjeżdżaj :)
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
ona03 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Pamiętam jak Tola pierwszy raz wstawiła fotkę Gracji - jeszcze była na kwarantannie /str-695/ wyglądała całkiem jak Loluś na długich nóżkach, cudna jest, będę zaglądać :) -
Kofffany cerwony kubracek :), togusiu tulimy mocno A "tydzień temu" to Lolusiowi kubraczek się zagubił, dooopinka nie zamarzła ?
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, teraz już Rokuś biega za szefem Semikiem, są młodzi, zdrowi, szczęśliwi, musisz sobie dać radę z bólem, smutkiem, tęsknotą, to jest trudne, bardzo trudne ale nie ma innego wyjścia, jesteśmy tu i musimy iść dalej, jeszcze jest tyle do zrobienia.......... Twój dom, był najwspanialszym domem dla Nich, przytulam mocno i sił życzę .... -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, przytulam mocno, Rokisiu biegaj sobie spokojnie (*) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, Rokiniu, dużo sił życzę, aby Czarnuszek pokonał biegunkę..... -
Aż jestem ciekawa jak Loluś przyjmie dary ..... Też mam zamówione pampasy, ostatnio mój Czikuś posikuje w nocy
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tulimy Czarnuszka i dużo sił życzymy -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
ona03 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Och Bogdusiu, jak dobrze, że się na niego uparłaś :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Rokisiu, kupciaj już pięknie i nie martw Ewuni. Poproszę nr konta, rachunki duże.....