-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Ajula replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za wieści :lol: faktycznie masz z nimi ręce pełne roboty Trzymaj się Maugo -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
cieszę się :multi: -
przypomnę.......
-
Majqa to ja Ci mojego Gacka na szkolenie wyslę, bo on (mimo prób socjalizowania) wszystkie psy chce zagryźć :placz: nawet goldenkę Lunę, którą znał i lubił od samego początku pobytu u nas - ostatnio Luna jak zwykle przyleciała do mnie się przywitać, a on ją przegonił ode mnie zębami :shake:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dziś wielki dzień trzymamy kciuki!! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
tak, dla biednej Pepsi całusy i dla Was też dziewczyny nie martwcie się na zapas, teraz już wszystko w rękach wetów i sił wyższych wierzę, że nad Gufim czuwają jakieś psie anioły :lilangel::angel: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Bea :glaszcze: nie da rady wszystkiego dostrzec i co z tymi szwami? byliscie weta? -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zobacz Misiu jakie pracowite masz cioteczki kolejna porcja ogłoszeń oby skutecznych :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
BeaBono jak nastroje u Was przed jutrzejszym wielkim dniem? trema? ;) -
[quote name='Dark Lord'] teraz ma białą plamkę na nochalu, ale chyba powoli czernieje i zlewa się z resztą nosa:cool3:.[/quote] szybko zarośnie Hexi też ostatnio starła sobie trochę nos, ale szybko zarosło zgoiło się jak na psie :evil_lol:
-
[quote name='Karilka']łaaa.. Miniunie, malunie kochaniunie perełeczki!:loveu:[/quote] wlaśnie tak :loveu:
-
dubel ........
-
[quote name='Ben_Ani'] To jest pierwszy raz kiedy oferuję pomoc[/quote] pierwszy raz na dobry początek :lol: witaj na dogomanii życzę Ci, żebyś miał dużo satysfakcji z pomagania każde ręce na wagę złota, każda pomoc cenna i bez pieniędzy można pomagać :lol:
-
nie chcę teraz przypisywać tej pannie wszystkich win, ale kiedy widzę, jaki zasięg miała jej działalność, to zastanawiam się, czy nie miała nic wspólnego akcją na allegro zbierania pieniędzy rzekomo na pomoc dla poznańskiego schroniska :roll: to było w czerwcu, tak coś mi się kojarzy, że wtedy też coranaaj chciała tą akcję wesprzeć, ale chyba dogomanki (GoniaP ?) ostrzegły, że ta aukcja jest fałszywa, zostało to zgłoszone do allegro i zablokowane pamiętam, że czytałam to allegro zanim je zablokowano i po przeczytaniu teraz wątków prowadzonych przez Monikę Ch. skojarzył mi sie styl no i faktycznie z W. do Poznania niedaleko wtedy pomyslałam, że tą fałszywą zbiórkę musiał prowadzić ktoś z Poznania albo okolic może jeszcze więcej było takich aukcji? może to też ich sprawka?
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiu pozdrawiam Cię :lol: -
[quote name='dzasta'] a z kolei niejadek jak zobaczył ten sos to się śmiertelnie obraził dopiero po parunastu godzinach to zjadł ale on jest dziwny ogólnie bo ten typ tak ma :) [/quote] :evil_lol: fajny tekst :evil_lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] pojawil sie napis -dziekujemy za zalogowanie rytka:crazyeye:Ale sie wkurzyłam i pol godz. męczyłam sie ,zeby odkryć jak ona to zrobila:mad:juz wiem-spacje trzeba dlugo przytrzymać - logowanie stało sie prostrze dzieki mojej mądrej kotce Mani:loveu:[/quote] :evil_lol: fajna historia :evil_lol: nie denerwujcie się dziewczyny, teraz już nic więcej nie możemy zrobić wet zrobi co do niego należy - wprawdzie każdy wet może się pomylić i coś skopać, ale to się może zdarzyć zawsze i wszędzie musimy mieć nadzieję, że się uda choć trochę łapkę naprawić opiekę mamy dla Gufiego zapewnioną - BeaB, jej Mama i siostra zrobią wszystko, żeby Gufi miał jak najlesze warunki dochodzenia do zdrowia pieniądze ma leczenie uzbierane - gdyby nawet koszty wzrosły z powodu jakiś powikłań czy czegokolwiek, to i tak powinno wystarczyć jesli nie starczy z uzbieranych, to nie martwcie się, też poradzimy sobie z tym problemem w razie, gdyby BB miała jakies problemy z Gufim, to nie jest sama - ma kto jej pomagać, w każdej chwili jesteśmy do dyspozycji już nic więcej nie możemy zrobić, tylko trzymać kciuki i wierzyć, że wszystko będzie dobrze :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
wspaniałe fotki :multi: widać, że Guf zadowolony, a wywieszony jęzor pokazuje, że spacerek był pracowity Bea na Twoim ulubionym zdjęciu Gufi wygląda jak mały gamoniek :evil_lol: -
bardzo ładny i wygląda na przyjaznego kochanego psiaka :-(