Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. dziękujemy za wieści :lol: faktycznie masz z nimi ręce pełne roboty Trzymaj się Maugo
  2. przypomnę.......
  3. Smok chyba zapracowana, bo jej nie widać ale my pamiętamy i pozdrawiamy :kiss_2:
  4. Majqa to ja Ci mojego Gacka na szkolenie wyslę, bo on (mimo prób socjalizowania) wszystkie psy chce zagryźć :placz: nawet goldenkę Lunę, którą znał i lubił od samego początku pobytu u nas - ostatnio Luna jak zwykle przyleciała do mnie się przywitać, a on ją przegonił ode mnie zębami :shake:
  5. dziś wielki dzień trzymamy kciuki!!
  6. tak, dla biednej Pepsi całusy i dla Was też dziewczyny nie martwcie się na zapas, teraz już wszystko w rękach wetów i sił wyższych wierzę, że nad Gufim czuwają jakieś psie anioły :lilangel::angel:
  7. Bea :glaszcze: nie da rady wszystkiego dostrzec i co z tymi szwami? byliscie weta?
  8. zobacz Misiu jakie pracowite masz cioteczki kolejna porcja ogłoszeń oby skutecznych :lol:
  9. BeaBono jak nastroje u Was przed jutrzejszym wielkim dniem? trema? ;)
  10. Ajula

    Nora

    [quote name='Dark Lord'] teraz ma białą plamkę na nochalu, ale chyba powoli czernieje i zlewa się z resztą nosa:cool3:.[/quote] szybko zarośnie Hexi też ostatnio starła sobie trochę nos, ale szybko zarosło zgoiło się jak na psie :evil_lol:
  11. [quote name='Karilka']łaaa.. Miniunie, malunie kochaniunie perełeczki!:loveu:[/quote] wlaśnie tak :loveu:
  12. dubel ........
  13. [quote name='Ben_Ani'] To jest pierwszy raz kiedy oferuję pomoc[/quote] pierwszy raz na dobry początek :lol: witaj na dogomanii życzę Ci, żebyś miał dużo satysfakcji z pomagania każde ręce na wagę złota, każda pomoc cenna i bez pieniędzy można pomagać :lol:
  14. i bardzo dobrze, że amputował misiowi łapkę przynajmniej się czymś zainteresował :lol: to już jakiś rodzaj aktywności jak będzie trzeba to mu przyślę nowe misie (żeby miał w karty z kim grać)
  15. nie chcę teraz przypisywać tej pannie wszystkich win, ale kiedy widzę, jaki zasięg miała jej działalność, to zastanawiam się, czy nie miała nic wspólnego akcją na allegro zbierania pieniędzy rzekomo na pomoc dla poznańskiego schroniska :roll: to było w czerwcu, tak coś mi się kojarzy, że wtedy też coranaaj chciała tą akcję wesprzeć, ale chyba dogomanki (GoniaP ?) ostrzegły, że ta aukcja jest fałszywa, zostało to zgłoszone do allegro i zablokowane pamiętam, że czytałam to allegro zanim je zablokowano i po przeczytaniu teraz wątków prowadzonych przez Monikę Ch. skojarzył mi sie styl no i faktycznie z W. do Poznania niedaleko wtedy pomyslałam, że tą fałszywą zbiórkę musiał prowadzić ktoś z Poznania albo okolic może jeszcze więcej było takich aukcji? może to też ich sprawka?
  16. [quote name='dzasta'] a z kolei niejadek jak zobaczył ten sos to się śmiertelnie obraził dopiero po parunastu godzinach to zjadł ale on jest dziwny ogólnie bo ten typ tak ma :) [/quote] :evil_lol: fajny tekst :evil_lol:
  17. [quote name='rytka'] pojawil sie napis -dziekujemy za zalogowanie rytka:crazyeye:Ale sie wkurzyłam i pol godz. męczyłam sie ,zeby odkryć jak ona to zrobila:mad:juz wiem-spacje trzeba dlugo przytrzymać - logowanie stało sie prostrze dzieki mojej mądrej kotce Mani:loveu:[/quote] :evil_lol: fajna historia :evil_lol: nie denerwujcie się dziewczyny, teraz już nic więcej nie możemy zrobić wet zrobi co do niego należy - wprawdzie każdy wet może się pomylić i coś skopać, ale to się może zdarzyć zawsze i wszędzie musimy mieć nadzieję, że się uda choć trochę łapkę naprawić opiekę mamy dla Gufiego zapewnioną - BeaB, jej Mama i siostra zrobią wszystko, żeby Gufi miał jak najlesze warunki dochodzenia do zdrowia pieniądze ma leczenie uzbierane - gdyby nawet koszty wzrosły z powodu jakiś powikłań czy czegokolwiek, to i tak powinno wystarczyć jesli nie starczy z uzbieranych, to nie martwcie się, też poradzimy sobie z tym problemem w razie, gdyby BB miała jakies problemy z Gufim, to nie jest sama - ma kto jej pomagać, w każdej chwili jesteśmy do dyspozycji już nic więcej nie możemy zrobić, tylko trzymać kciuki i wierzyć, że wszystko będzie dobrze :lol:
  18. wspaniałe fotki :multi: widać, że Guf zadowolony, a wywieszony jęzor pokazuje, że spacerek był pracowity Bea na Twoim ulubionym zdjęciu Gufi wygląda jak mały gamoniek :evil_lol:
  19. bardzo ładny i wygląda na przyjaznego kochanego psiaka :-(
  20. Gniezno ma ta druga - Monika Chmielewska
×
×
  • Create New...