-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiu pokaż się raz jeszcze, może trochę więcej ciotek tu zajrzy -
kochana, no co Ty?? co to za łezki? jakie "gdyby coś..." musi być dobrze, bo nie ma powodów, żeby było źle :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
zwiedzał - nawet łóżka dosyć szybko zlokalizował :evil_lol: pewnie się do któregoś w nocy wpakuje ;) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Oj, nie tylko Gufek ale i BB i jej cały dom musi się odnaleźć w nowej sytuacji.[/quote] o tak, mam nadzieję, że da im w nocy trochę pospać -
[quote name='aisaak']Kochani tak jak pisałam wczesniej sklep internetowy rusza juz za chwilke. Mam w sprzedaży karmy Josera. Jesli ktos jest z okolic Poznania transport gratis. Próbki chetnym wysle (wysłalam już kilku osobom). Prosze o kontakt. Będę 18.09 we Wrocławiu to karme moge podrzucic :)[/quote] [B]aisaak[/B] dostarczyła mi dziś worek Josery - w dobrej cenie, błyskawiczna realizacja i 15 kg worek wtachany na 3 piętro POLECAM zakupy u aisaak :lol:
-
no przecież zwierzątko musi mieć jakieś zajęcie :lol:
-
niezwykłej urody aniołek i te oczy :loveu: Majqa ściemnia jak nic :evil_lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Guficzek juz u BeaBono :lol: grzecznie wsiadł do naszego auta, ułożył się wygodnie, przytulił pyszczek do mojej nogi i zasnął u BeaBono był troszkę rozkojarzony, ale jak postawiliśmy mu jego łóżeczko to natychmiast wskoczył do niego, ułożył się i westchnął zadowolony teraz czekamy na relacje z DT :lol: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misio do góry !! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
nasz Gacek był kastrowany 6 miesięcy temu i ja widzę różnicę w zachowaniu w stosunku do suczek wprawdzie cieczkujące suczki obwąchuje, ale nie reaguje na nie "po męsku" ;) przestał też lizać trawę i się ślinić, nie próbuje też iśc za jakims śladem zapachowaym zostawionym na trawie myślę, że zapach cieczki jest tak intensywny, że chce go zbadać moja Hexi, chociaż sunia, też wącha z zainteresowaniem suczki z cieczką -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] Jolu nie wiem jak to z klejnotami czy bedzie ingerencja trzeba by zapytac weta czy nie zadużo to naraz na biednego Gufa. [/quote] głosuję ZA kastracją lepiej będzie dla niego, jak nie będzie czuł suniowych zapachów instynkt jest tak silny, że Gufi kiedyś może komuś zwiać za cieczkującą suczką a charakteru mu to nie zmieni - nasz Gacek był kastrowany 7 miesięcy temu, a zakapiorem jest nadal Gufi co najwyżej stanie się jeszcze bardziej kochanym przytulakiem :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
acha, wszystko jasne - w porządeczku :lol: to jest logiczne, Gufi póki co ma pieniądze, a Fundacja jak najbardziej musi dbać o dobre imię i wiarygodność :thumbs: Majqa, a Ty już się nie kajaj, wiadomo, że akurat TY masz zawsze tylko dobro psów na uwadze, działasz na dziesiątkach wątków, może się zdarzyć, że coś się pomyli -
ta sprawa to już szczyt wszystkiego co można zobaczyć na dogo :-o policjanci jak widać kochają psy - ale tylko swoje wypasione inteligentne owczarki :shake:
-
Dakar w typie leonberger z Nowodworu MA SWÓJ NOWY DOM!!
Ajula replied to paros's topic in Już w nowym domu
fajnie razem wyglądają :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ok Majqa - jak Ty to wszystko ogarniasz? podziwiam Cię :lol: -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
acha, a ja myślałam, że już jedzie no nic, czasami warto poczekać :lol: trzymam dalej kciuki -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Panca dziękujemy! :Rose: Majqa ma rację - każda sprzedana cegiełka zwiększa margines bezpieczeństwa finansowego, lepiej, żeby zostało, niż zabrakło kochana Fundacjo Niechciane i Zapomniane -uprzejmie prosimy o jeszcze jedno allegro :modla: kto napisze tekścik? i które zdjecia pokażemy? (oczywiście o ile Fundacja się zgodzi) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
o 16 to my dopiero pojedziemy :roll: jak Rycia podrzuci Gufika do Gniezna, to do Poznania wrócimy koło 18