Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Misiu pokaż się raz jeszcze, może trochę więcej ciotek tu zajrzy
  2. kochana, no co Ty?? co to za łezki? jakie "gdyby coś..." musi być dobrze, bo nie ma powodów, żeby było źle :lol:
  3. zwiedzał - nawet łóżka dosyć szybko zlokalizował :evil_lol: pewnie się do któregoś w nocy wpakuje ;)
  4. [quote name='majqa']Oj, nie tylko Gufek ale i BB i jej cały dom musi się odnaleźć w nowej sytuacji.[/quote] o tak, mam nadzieję, że da im w nocy trochę pospać
  5. Marta, przepraszam, ale dopiero dzis rano przelałam te 15 zł, ale powinno najpóźniej jutro wejść wczoraj miałam trochę zmartwień i zapomniałam :oops:
  6. [quote name='aisaak']Kochani tak jak pisałam wczesniej sklep internetowy rusza juz za chwilke. Mam w sprzedaży karmy Josera. Jesli ktos jest z okolic Poznania transport gratis. Próbki chetnym wysle (wysłalam już kilku osobom). Prosze o kontakt. Będę 18.09 we Wrocławiu to karme moge podrzucic :)[/quote] [B]aisaak[/B] dostarczyła mi dziś worek Josery - w dobrej cenie, błyskawiczna realizacja i 15 kg worek wtachany na 3 piętro POLECAM zakupy u aisaak :lol:
  7. no przecież zwierzątko musi mieć jakieś zajęcie :lol:
  8. niezwykłej urody aniołek i te oczy :loveu: Majqa ściemnia jak nic :evil_lol:
  9. Guficzek juz u BeaBono :lol: grzecznie wsiadł do naszego auta, ułożył się wygodnie, przytulił pyszczek do mojej nogi i zasnął u BeaBono był troszkę rozkojarzony, ale jak postawiliśmy mu jego łóżeczko to natychmiast wskoczył do niego, ułożył się i westchnął zadowolony teraz czekamy na relacje z DT :lol:
  10. [quote name='agnest']A mnie pan nawet odpisał i był już znacznie grzeczniejszy a nawet się podpisał imieniem i nazwiskiem :evil_lol: [/quote] to może da sie go przeciągnąć na naszą stronę :evil_lol:
  11. nasz Gacek był kastrowany 6 miesięcy temu i ja widzę różnicę w zachowaniu w stosunku do suczek wprawdzie cieczkujące suczki obwąchuje, ale nie reaguje na nie "po męsku" ;) przestał też lizać trawę i się ślinić, nie próbuje też iśc za jakims śladem zapachowaym zostawionym na trawie myślę, że zapach cieczki jest tak intensywny, że chce go zbadać moja Hexi, chociaż sunia, też wącha z zainteresowaniem suczki z cieczką
  12. kahoona :diabloti: na allegro jest użytkownik o takim nicku i zdaje się, że kupuje różne pierdoły, które do życia nie są potrzebne zamiast wydawac kasę na bzdety niech sam pomaga chorym ludziom, a najlepiej chorym na znieczulicę :angryy:
  13. [quote name='rytka'] Jolu nie wiem jak to z klejnotami czy bedzie ingerencja trzeba by zapytac weta czy nie zadużo to naraz na biednego Gufa. [/quote] głosuję ZA kastracją lepiej będzie dla niego, jak nie będzie czuł suniowych zapachów instynkt jest tak silny, że Gufi kiedyś może komuś zwiać za cieczkującą suczką a charakteru mu to nie zmieni - nasz Gacek był kastrowany 7 miesięcy temu, a zakapiorem jest nadal Gufi co najwyżej stanie się jeszcze bardziej kochanym przytulakiem :loveu:
  14. [quote name='Moria']Wyobrazcie sobie że w koncu poznal smak zabawy kula smakulą.[/quote] jednak załapał o co chodzi :lol:
  15. acha, wszystko jasne - w porządeczku :lol: to jest logiczne, Gufi póki co ma pieniądze, a Fundacja jak najbardziej musi dbać o dobre imię i wiarygodność :thumbs: Majqa, a Ty już się nie kajaj, wiadomo, że akurat TY masz zawsze tylko dobro psów na uwadze, działasz na dziesiątkach wątków, może się zdarzyć, że coś się pomyli
  16. ta sprawa to już szczyt wszystkiego co można zobaczyć na dogo :-o policjanci jak widać kochają psy - ale tylko swoje wypasione inteligentne owczarki :shake:
  17. fajnie razem wyglądają :lol:
  18. ok Majqa - jak Ty to wszystko ogarniasz? podziwiam Cię :lol:
  19. acha, a ja myślałam, że już jedzie no nic, czasami warto poczekać :lol: trzymam dalej kciuki
  20. Panca dziękujemy! :Rose: Majqa ma rację - każda sprzedana cegiełka zwiększa margines bezpieczeństwa finansowego, lepiej, żeby zostało, niż zabrakło kochana Fundacjo Niechciane i Zapomniane -uprzejmie prosimy o jeszcze jedno allegro :modla: kto napisze tekścik? i które zdjecia pokażemy? (oczywiście o ile Fundacja się zgodzi)
  21. Jantusiu malutki jak sie masz? widzisz, ciotki stwierdziły, że jesteś bezpieczny i poleciały ratować kolejne bidy ale może Smok coś nam jednak napisze :razz:
  22. o 16 to my dopiero pojedziemy :roll: jak Rycia podrzuci Gufika do Gniezna, to do Poznania wrócimy koło 18
×
×
  • Create New...