-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
jeśli pochodzi z takiej biednaj rodziny, to jak się stało, że jej rodzice nie zauważyli naglego wzbogacenia się córki i skoro sama sobie kupiła książki do szkoły, to nie zapytali, skąd miała na to kasę :hmmmm: mam córki w tym wieku i jakoś sobie nie wyobrażam, żebym nie zauważyła u nich nowych rzeczy, przedmiotów itp
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] specjalne podziękowania dla jkp ,ktora pamiętała o czarnej bo Gufik to juz teraz rozpieszczony bachor juz jest a dzieki niej czarna ma przynajmniej karme i jest odrob.i odpchlona. [/quote] dzięki jkp Czarna ma chociaż odrobinę lepiej jak Gufi będzie już po operacji i będzie wszystko ok, to zajmniemy się też Czarną, może jest jego matką, też jest kochana jak on jestem pewna, że to ona uratowała naszemu biedulkowi życie -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
oszustka prawdopodobnie miałam wspólników i działała jeszcze na iinych forach zwierzęcych , to chyba jakas sprawa na większą skalę :roll: najgorsze, co pomyślą sobie ludzie z zewnątrz :placz: ja też zbierałam od znajomych po 5, 10 zł dla Gufia - mam tylko nadzieję, że jak ktoś mnie zna i dał te kilka zł, to dlatego, że mi ufa i nie posądzi o wyłudzanie :-( z tego wszystkiego to na naszym watku przynajmniej jedno jest pewne: Gufi istnieje naprawdę i mieszka w Polsce - chwilowo w pięknym mieście Poznaniu :lol: Rytka, a Ty sobie te rachunki to póki co w buty wsadź i nie zaśmiecaj wątku, ok? :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono']O, matko, ale się na dogo porobiło. :crazyeye: Zaznaczyłam sobie wczoraj chorą boksię, dodałam banerek w podpisie... Dzisiaj okazuje się, że założycielka tamtego wątku to perfidna oszustka i naciągaczka...:mad: [/quote] w głowie się nie mieści takie młode, a takie cwane złodziejki :crazyeye: nawet slang dogomaniowy opanowany jak ta lala, niezły start w dorosłe życie :eek2: -
ja też pozdrawiam Norę i Dark :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
troche posprzątałam moje posty, ale powycinałam tylko to, co mogło przez kogos zostać odebrane jako złośliwe albo nieuprzejme ;) starałam się nie wycinać konkretów, żeby został zachowany jakiś ciąg logiczny naszych rozmów -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
pozdrowienia dla posterylkowej Kory :lol: -
ale foty :loveu:
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
pięknie Jurysiu wyglądasz w tej zieleni :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
uwaga uwaga! ogłaszam konkurs na nowy tytuł wątku! DT juz mamy :) trzeba wymyslić coś innego :hmmmm: -
siodełeczko niewygodne i w dupkę uwiera :evil_lol:
-
Rex, pies z problemami - musi pilnie znaleźć dom - inaczej...Katowice
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='oris'][FONT=Arial]dobrze gdyby tez Rexa wykastrować, może troszkę goscia to utemperuje [/FONT][/quote] wspólczuję z calego serca :-( mam taki sam problem z moim znajdą Gackiem, kastrowany był 7 miesięcy temu i moim zdaniem nic to nie dało :shake: nadal atakuje wszystkie inne psy oraz dzieci (dlatego nigdy go nie odpinamy, chodzi w kagańcu, dzieci omijamy z daleka) ale Gacek jest mniejszy, da się go utrzymać nawet jak się rzuca :roll: -
moje smoki też okrąglutkie aż za bardzo :roll: nie mam siły z nimi długo chodzić, ale już dziś postanowiłam, że trzeba przeorganizować plan dnia i Hexi musi więcej biegać bo na rowerek treningowy cholerka nie daje sie namówić :evil_lol:
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może to podrzucanie nic nie daje, ale i tak go podrzucę :razz: -
tam jest jakaś organizacja potrzebna, ale problem ten sam co zawsze - zabrać zwierzęta i co dalej? gdzie je umieścić? :-( za dużo tych zwierząt wszędzie, nawet organizacje i fundacje nie dają rady :placz:
-
Dropkowe zdjęcia jak zwykle [U]za rą bis te[/U] :lol: ale kochani lubliniacy (i okoliczni) weszłam tu dziś, żeby prosić o pomoc dla tego bidula: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wies-k-zamoscia-moim-zyciem-jest-ciagly-glod-pragnienie-145593/[/URL] może wy coś wymyślicie teraz najpilniejsze jest, żeby go gdzieś przetrzymać przez kilka dni, zanim się zwolni miejsce dla niego w hoteliku :-(
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ellensilla'] Strasznie się cieszę, że Mimi ma ten swój domek i ma do kogo przytulić nos :)[/quote] pewnie, to najważniejsze :lol: a resztę trzeba jakoś ścierpieć -
ale boczki to ma Remiś okrąglutkie :loveu:
-
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
biedulka musi się w tym wszystkim jakoś odnaleźć szczęscie, że ma cierpliwy dom -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Bea serdeczne dzięki za info cieszę się, że nie macie z nim za dużo klopotów :lol: bidulka Pepsi :roll: [/LEFT]