Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jeśli pochodzi z takiej biednaj rodziny, to jak się stało, że jej rodzice nie zauważyli naglego wzbogacenia się córki i skoro sama sobie kupiła książki do szkoły, to nie zapytali, skąd miała na to kasę :hmmmm: mam córki w tym wieku i jakoś sobie nie wyobrażam, żebym nie zauważyła u nich nowych rzeczy, przedmiotów itp
  2. [quote name='rytka'] specjalne podziękowania dla jkp ,ktora pamiętała o czarnej bo Gufik to juz teraz rozpieszczony bachor juz jest a dzieki niej czarna ma przynajmniej karme i jest odrob.i odpchlona. [/quote] dzięki jkp Czarna ma chociaż odrobinę lepiej jak Gufi będzie już po operacji i będzie wszystko ok, to zajmniemy się też Czarną, może jest jego matką, też jest kochana jak on jestem pewna, że to ona uratowała naszemu biedulkowi życie
  3. oszustka prawdopodobnie miałam wspólników i działała jeszcze na iinych forach zwierzęcych , to chyba jakas sprawa na większą skalę :roll: najgorsze, co pomyślą sobie ludzie z zewnątrz :placz: ja też zbierałam od znajomych po 5, 10 zł dla Gufia - mam tylko nadzieję, że jak ktoś mnie zna i dał te kilka zł, to dlatego, że mi ufa i nie posądzi o wyłudzanie :-( z tego wszystkiego to na naszym watku przynajmniej jedno jest pewne: Gufi istnieje naprawdę i mieszka w Polsce - chwilowo w pięknym mieście Poznaniu :lol: Rytka, a Ty sobie te rachunki to póki co w buty wsadź i nie zaśmiecaj wątku, ok? :evil_lol:
  4. [quote name='BeaBono']O, matko, ale się na dogo porobiło. :crazyeye: Zaznaczyłam sobie wczoraj chorą boksię, dodałam banerek w podpisie... Dzisiaj okazuje się, że założycielka tamtego wątku to perfidna oszustka i naciągaczka...:mad: [/quote] w głowie się nie mieści takie młode, a takie cwane złodziejki :crazyeye: nawet slang dogomaniowy opanowany jak ta lala, niezły start w dorosłe życie :eek2:
  5. [quote name='ewka8'] W końcu część z nas ma córki w jej wieku, i wiadomo, ze sa durne. [/quote] ja córki mam nawet trzy jakby któraś z nich coś takiego zrobiła, to sama zaprowadziłabym na policję :angryy: to nie durnota - to złodziejstwo, nie mówiąc o tym, że najobrzydliwsza podłość
  6. Ajula

    Nora

    ja też pozdrawiam Norę i Dark :lol:
  7. zwierzaki są niesamowite nie dorastamy im do ogona nawet :eviltong:
  8. troche posprzątałam moje posty, ale powycinałam tylko to, co mogło przez kogos zostać odebrane jako złośliwe albo nieuprzejme ;) starałam się nie wycinać konkretów, żeby został zachowany jakiś ciąg logiczny naszych rozmów
  9. pozdrowienia dla posterylkowej Kory :lol:
  10. ale foty :loveu:
  11. pięknie Jurysiu wyglądasz w tej zieleni :lol:
  12. widzę, że kciuki potrzebne nadal no to trzymam :kciuki:
  13. uwaga uwaga! ogłaszam konkurs na nowy tytuł wątku! DT juz mamy :) trzeba wymyslić coś innego :hmmmm:
  14. siodełeczko niewygodne i w dupkę uwiera :evil_lol:
  15. [quote name='oris'][FONT=Arial]dobrze gdyby tez Rexa wykastrować, może troszkę goscia to utemperuje [/FONT][/quote] wspólczuję z calego serca :-( mam taki sam problem z moim znajdą Gackiem, kastrowany był 7 miesięcy temu i moim zdaniem nic to nie dało :shake: nadal atakuje wszystkie inne psy oraz dzieci (dlatego nigdy go nie odpinamy, chodzi w kagańcu, dzieci omijamy z daleka) ale Gacek jest mniejszy, da się go utrzymać nawet jak się rzuca :roll:
  16. moje smoki też okrąglutkie aż za bardzo :roll: nie mam siły z nimi długo chodzić, ale już dziś postanowiłam, że trzeba przeorganizować plan dnia i Hexi musi więcej biegać bo na rowerek treningowy cholerka nie daje sie namówić :evil_lol:
  17. może to podrzucanie nic nie daje, ale i tak go podrzucę :razz:
  18. tam jest jakaś organizacja potrzebna, ale problem ten sam co zawsze - zabrać zwierzęta i co dalej? gdzie je umieścić? :-( za dużo tych zwierząt wszędzie, nawet organizacje i fundacje nie dają rady :placz:
  19. Dropkowe zdjęcia jak zwykle [U]za rą bis te[/U] :lol: ale kochani lubliniacy (i okoliczni) weszłam tu dziś, żeby prosić o pomoc dla tego bidula: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wies-k-zamoscia-moim-zyciem-jest-ciagly-glod-pragnienie-145593/[/URL] może wy coś wymyślicie teraz najpilniejsze jest, żeby go gdzieś przetrzymać przez kilka dni, zanim się zwolni miejsce dla niego w hoteliku :-(
  20. [quote name='ellensilla'] Strasznie się cieszę, że Mimi ma ten swój domek i ma do kogo przytulić nos :)[/quote] pewnie, to najważniejsze :lol: a resztę trzeba jakoś ścierpieć
  21. ale boczki to ma Remiś okrąglutkie :loveu:
  22. biedulka musi się w tym wszystkim jakoś odnaleźć szczęscie, że ma cierpliwy dom
  23. [quote name='Madallena'] Na pytanie czym beda karmili sunie odpowiedzieli ze resztkami z obiadu tak jak ich poprzednie psy. Na pytanie co zrobia jak beda chcieli wyjechac odpowiedzieli, ze podrzuca sasiadowi. On ma obore wiec dobrze im bedzie :mad:[/quote] szok normalnie :-o
  24. [LEFT]Bea serdeczne dzięki za info cieszę się, że nie macie z nim za dużo klopotów :lol: bidulka Pepsi :roll: [/LEFT]
×
×
  • Create New...