-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Irenko on jest gotowy do adopcji w każdej chwili tylko brać i kochać, bo jest przesłodki, grzeczny, kochany przytulak i do tego śliczny :iloveyou: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
cześć dziewczyny :lol: jesteśmy po ostatniej wizycie, Gufi ma zdjęte szwy, wszystko jest ok :loveu: teraz muszą się odbudować mięśnie i łapki muszą się przystosować do nowej sytuacji warto było! o rachunku nic nie pisałam, bo czekałam na ostatnią wizytę i podsumowanie kosztów leczenia, żeby było na jednej fakturze dzięki wspaniałym lekarzom z tej kliniki za całość płacimy 550 zł (operacja stawu biodrowego, kastracja, leczenie pooperacyjne) :loveu: cena specjalnie dla Gufiego :razz: fakturę klinika wyśle do Fundacji dziękuję z całego serca klinice dziękuję BeaBobo i jej Mamie Kasi dziękuję Fundacji Niechciane i Zapomniane z Łodzi dziękuję wszystkim osobom, które wpłaciły pieniądze na leczenie tego wspaniałego psa :Rose::Rose: bo Rytce i wszystkim dogomaniaczkom z wątku Gufiego to dziękować nie trzeba - jak zwykle są na swoich stanowiskach i tylko czekają, jakiego psa dorwać i go uszczęsliwić :evil_lol::evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Ma chłopak formę, oj ma, jakby w ogóle nie miał operacji. :lol:[/quote] prawda nie mogę się napatrzeć, jak szybko Gufi pozbierał się po operacji :crazyeye: -
kochany biedulek jak pięknie wygląda :-o przypomina mi takiegi stworka Kiwaczka z ruskiej bajki: [URL]http://gfx.filmweb.pl/blog/991385/443692.1.jpg[/URL] [URL="http://img8.imageshack.us/img8/4576/4436921.jpg"][/URL]
-
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
piękny niesłychanie :iloveyou: trzymam kciuki i pokibicuję Wam chociaż -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
gratuluję ślicznej panience nowego domu :lol: będę zaglądać z nadzieją na zdjęcia -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Ajula replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
śliczności piesek :loveu: trzymam kciuki -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
u Gufiego chyba dobrze, bo cisza i spokój na wątku :lol: -
cudne są Twoje zwierzaczki Majqa :loveu:
-
[quote name='__Lara']Co za TZ, sam jedzie na urlop, a Ty zostajesz :cool1: Mógłby Cię odciążyć chociaż w wychodzeniu z psami... :cool1:[/quote] w tym miejscu próbowałam wyjaśnić dlaczego mój TZ sam pojechał na "urlop" ale kasuję, bo doszłam do wniosku, że to jest forum psie, a nie ludzkie, a wątek jest Remika i niby dlaczego mam się komuś tłumaczyć jaki jest mój TZ kto nas zna to wie, jaki jest, a kto nie zna, niech lepiej będzie ostrożny w ocenianiu ludzi na odległość, bo może się pomylić
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
współczuje Ci Rytko, pewnie cała Wasza rodzina będzie za nią tęsknić :calus: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o matko :placz: tego się nie spodziewałam! taki kochany słodki psiak :-( :-( dlaczego je usypiają?? przecież on nie sprawiał kłopotów, prawda? nie był chory, nie musieli wydawać na leczenie Misia jakie to okropne :placz: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
trochę wymiotów to nic takiego, może się zdarzyć, ale dziękuję DT za czujność :lol: Gufi dostał silne antybiotyki, wyjałowiły mu przewód pokarmowy, probiotyk dobrze mu zrobi, piesek będzie się lepiej czuł najważniejsze, że bioderko jest ok. -
pogoda ma jeszcze być też bym chętnie pojechała ze zwierzątkami na działkę, ale nie mogę, bo przez najbliższe 3 dni pracuję mój TZ jedzie, a ja nie mogę :placz: a tak mi się marzą chociaż takie trzy dni bez wyprowadzania :roll:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Majqa, ja z radością to napisałam, no wiesz - że nie muszę się martwić o Gufiego jak mnie nie ma :lol: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miusiu nie dane jest Ci poznać jak smakuje życie poza bidulem :shake: -
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
śliczna z niej dziewczyna :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
wczoraj cały dzień (i noc) nie miałam internetu bo coś sie zepsuło dziś cały dzień byłam w pracy i nie miałam jak zajrzeć do Gufiego :placz: ale widzę, że ja tu jestem niepotrzebna Gufi rozpieszczany jak królewicz :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
widocznie tam u Was jakieś dobre fluidy w powietrzu fruwają :lol: zaraz się rozejrzę, jakiego następnego połamańca Wam po Gufim podesłać :evil_lol: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i co tam? nikt nie dzwoni? :roll: -
a tak w ogóle to jak się zwierzaczek czuje? nadal tak często sisia, czy już lepiej?
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] Nóżka chyba go za bardzo nie boli (albo jest z niego taki hero), bo nie piszczy (no i widać,jak się kładzie...) [/quote] twardy chłopak z niego :-o jezuu jak mi się wyjący z bólu Gacek pooperacyjny przypomina, to jestem normalnie w szoku