-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
niestety Irenko :shake: Supergoga szuka też kogoś, kto przewiezie psa na trasie Poznań-Tychy może jakies płatny transport dla dwoch psiaków? i koszty podzielić? mój TZ chętnie jezdzi, ale na zrobienie takiej długiej trasy na ma czasu a jakby do wrocławia? a z wrocławia ktoś inny? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Majqa, żeby nie było Ci przykro, że u nas słońce, a u Ciebie ponuro, to nad Poznań zamówiłam chmury - własnie nadciągnęły :evil_lol: -
śliczny Golden Remik :loveu:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
czesc Majqa :loveu: w Poznaniu dzis piękny sloneczny jesienny dzień, Gufi z Pepsiulą mogą się jeszcze wyhasać na słoneczku :cool3: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Ajula replied to Charly's topic in Już w nowym domu
przesyłam pozdrowienia :lol: -
[quote name='majqa'] rozsypałam się gorączkowo. [/quote] Majqa, mam nadzieję, że to tylko jakies przeziębienie wygrzej się w wyrku otulona futrami i nie wysiaduj tyle na dogo
-
Kudłaty, mały BIS - pojechał do własnego domu. Bądź szczęśliwy psiaku!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, jakby była zrzutka na transport, to dajcie mi znać na pw ostatnio rzadziej bywam na dogo i nie zawsze zdążę przeczytać wszystkie wątki, nie chciałabym przeoczyć -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] Wd. niego Guf ma sobie sam dawkować wysiłek. Jak chce hasać, mamy mu na to pozwolić. Ruch jest wskazany, bo Guf nie ma wyrobionych mięśni w tej operowanej łapce. Gdyby łapka bardzo go bolała, wiemy jaki lek p/bólowy możemy mu podać. [/quote] tak samo mówił nasz wet :lol: Gacek nasz nie używał swojej chorej nogi wiele miesięcy, prawie nie było na niej mięśni, była strasznie chuda i wiotka, i wet po operacji powiedział, że Gacek ma chodzić, żeby mięsnie się odbudowały - tak własnie się stało a bóle reumatyczne przy złej pogodzie Gacek ma (jest rok po operacji) i mieć będzie zawsze, Gufi też ale to nic, to jest drobiazg w porównaniu z tym, co było wcześniej Bea, a jak stópki? na zdjęciach wyglądają ładnie, nie ma stanu zapalnego? -
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
ale ma biedulka pecha z tymi uszami :shake: -
[quote name='majqa'] zaczął mnie na okoliczność wyjścia (z nim, czy bez niego, wsio ryba) zdrowo ciąć, gryzie mnie po kolanach, łydkach nawet w czasie schodzenia po schodach. [/quote] nasz gacek znajda robi to samo :-o dodatkowo trąca mnie pyskiem w tyłek, a że duży dosyć jest, to juz mi się zdarzyło paść na tak zwany pysk - akurat schylona zawiązywałam buty, jak mnie walnął nosem w pupę i straciłam równowagę :diabloti: tez uważam, że jest to u niego objaw radosnej ekscytacji Hexi nigdy się tak nie zachowywała
-
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
a ja tradycyjnie trzymam chociaż kciuki :lol: -
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Pepsi wiele przeszła. Była naprawdę chora. To nie przesada . Dzięki że zwracasz uwagę na niepokojące objawy. Jeśli naprawdę duuużo pije to przy okazji badań warto skontrolować mocznik,kreatyninę i ciężar właściwy moczu.[/quote] racja ja też czasami przesadzam doszukując się różnych objawów u moich psów i latając do weta, ale wolę dowiedzieć się, że to tylko moje przywidzenia, niż przeoczyć coś i dowiedzieć się, że już za późno :roll: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jezuu czy ten doktor to mu jakiś motorek w dupce zamontował? :crazyeye: to jest ten biedny połamaniec?? cudoo nie pies :loveu: aż mnie w dołku ściska z żalu, że nie mogę go zabrać do siebie -
Kudłaty, mały BIS - pojechał do własnego domu. Bądź szczęśliwy psiaku!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Jesli by był transport - myślę że zrzutke na paliwo zrobimy? Coooo:oops:[/quote] ja się dorzucę, bo mi szkoda, że nie wypaliło :-( -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
hej, nie było mnie kilka dni i strasznie się za Wami stęskniłam :placz: Gufi przepiękny, jak mu ładnie bioderko zarasta i ślicznie chodzi :loveu: -
Kudłaty, mały BIS - pojechał do własnego domu. Bądź szczęśliwy psiaku!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
sytuacja sie zmieniła gwałtownie, dostałam dzis telefon, że prawdopodobnie ta osoba nie będzie jechać wcale, albo jeśli będzie to w sobotę lub niedzielę, sprawy życiowe się poplątały :roll: przepraszam, że narobiłam nadziei, ale to wyszło nagle -
Kudłaty, mały BIS - pojechał do własnego domu. Bądź szczęśliwy psiaku!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
w poniedziałek mógłby jechać? bo będzie transport :lol: