Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. mam nadzieję, że chłopak czuje się dobrze po takich "atrakcjach" trzymam kciuki za zdrówko!
  2. odwiedziny u Gufika odwołane, Rytka ma kłopoty z chorobą w rodzinie -trzymamy kciuki!! teraz nowa wiadomość: Majqa razem z dogomanką o nicku mala_czarna :cool3: załatwiły Gufiemu wizytę u dr Garncarza na poniedziałek 12.10. z Gufim pojedzie Kasia (mama BB) za wizytę i badania zapłaci Fundacja NiZ :loveu: za koszt paliwa (600 km) zapłacimy my z prywatnych pieniędzy Gufiego obawiam sie jednak, że na koncie Fundacji może być już za mało, bo badania pewnie będą kosztowne - uzupełnimy wtedy braki przelewając pieniądze ze zbiórki prywatnej na konto Fundacji nie chciałabym, żeby Fundacja musiała dokładać, mają dosyć swoich problemów żeby było pewne, że kaski wystarczy przydałby się jeszcze bazarek, lub dodatkowe wpłaty jeśli ktoś chce i może, niech dorzuci kilka złotych :cool3:
  3. jest na dogo to moje ukochane słoneczko niewidomy połamany, wychudzony stał w klatce na króliki - zabrała go stamtąd Rytka i Gufi jest teraz w DT w Poznaniu :lol: wyleczony, zoperowany, odkarmiony - jest śliczny i słodki, tylko DS nie ma [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudowny-gufi-juz-po-operacji-teraz-szuka-ds-139921/[/URL]
  4. [quote name='rytka'] bedzie sie cieszyl czy nawarczy na mnie i bedzie sie chował pod stołem -[/quote] już widzę, jak Gufi warczy i chowa się pod stołem :evil_lol: zacałuje nas na śmierć, bo mnie widział kilka razy w życiu, a wita zawsze jakbym była jego ukochaną Pańcią :evil_lol: to najsłodszy psiak jakiego znam :loveu:
  5. [quote name='stonka1125'] biedny mój juryś,chcę być bogata i mieć dom ,ogród jurysia i resztę składu tymczasowego który u mnie obecnie zalega:placz::placz::placz::placz:czemu nie mogę mieć ich wszystkich:placz::placz::placz::placz:[/quote] biedna stonka, wypowiadasz to, o czym my wszyscy myślimy smutne to i prawdziwe, co piszesz, bo taki Juryś i inne wspaniałe psy wieki całe czekają na swoje prawdziwe domy a my ich brać nie możemy, bo już nie mamy gdzie :roll: ja bym tak bardzo chciała niewidomego czekoladowego Gufika, który jest najsłodszym i najgrzeczniejszym psem jakiego poznałam, a nikt go nie chce :-(
  6. [quote name='anawa']Prawda, że łzy wzruszenia cisną się do oczu? [/quote] prawda :loveu:
  7. Majqa, obiecuje, że w najbliższym czasie założę moim diablątkom ich własny wątek, i wtedy tu posprzątam posty na moje tematy, bo nie chcę balaganić u Remika ale dziś jeszcze napiszę: usg jamy brzusznej (z naciskiem na wątrobę) nie pokazało nic nietypowego :multi: gorączki, wymiotów, biegunki nie ma mamy obserwować i jak nic nadal się niei będzie dzialo, to badania powtórzymy za miesiąc najważniejsze, że nie ma żadnego guza, bo omal nie umarłam ze strachu :mdleje: dzięki wszystkim za kciuki!
  8. fajnie :loveu: tylko że ja na pewno starszy rocznik teraz już wiem, czemu od początku czułam do Ciebie miętę przez rumianek :evil_lol:
  9. czy się dobrze połapałam, że Muzzy miał wczoraj (tzn 05.10.) urodziny?? bo ja też! :lol: Muzzy, to my z jednego dnia jesteśmy?
  10. [quote name='luka1']chyba mu zmienię imię - jakoś nikt nie odwazył się go przygarnąc, może własnie dlatego ze się tak nazywa?[/quote] może to i racja
  11. jutro Gufi będzie miał odwiedziny :loveu:
  12. złe próby wątrobowe, dziś idziemy na usg :placz: jestem przerażona, bo nie ma żadnych objawów niestrawności - wymiotów, biegunki ma za to guzek na sikawce, z którym bylismy tydzień temu, wyglądał na jakis wrzodek, ale leczenie antybiotykami nic nie dało, nie zmniejszył się ani trochę, nie zmienił postaci i jeszcze ta dziwna gorączka (która już przeszła) boję się :placz:
  13. Krzysiek podstawił jej taki niski słoik od konfitór, nasikała tyle, że ledwie się zmieściło :p teraz czekam na wyniki, ale chyba będzie ok, gorączki już nie ma
  14. [quote name='bico']dobra sesja zdjęciowa dla Karo jest obowiązkowa:cool3: Mam nadzieje, że uda się o nią poprosić Muzzego:evil_lol: [/quote] mam nadzieję, że się zgodzi Muzzy robi fantastyczne zdjecia :loveu:
  15. na transport to byśmy się jakos zrzucili, żeby tylko jakiś się znalazł :roll:
  16. może zrobić mu allegro wyróżnione, bo chyba nie ma?
  17. własnie na to liczę, że po nocy będzie sikać tak długo, że uda mi się coś złapać
  18. dzięki ona sika tylko na trawę spróbuję coś jej podsunąc pod pupę, może się uda
  19. jutro mamy wizytę i kazali przynieść siuśki Hexi, ale jak mam je złapać? nigdy tego nie robiłam Majqa, masz jakies doswiadczenie w łapaniu psich sików? jak to zrobić?
  20. irenaka szuka transportu z Krakowa do Poznania, może by jakos to połączyć?
  21. Remik ma takie futerko, że aż chce się go dotykać :loveu: chyba jest aksamitny i mięciutki, co? a moja Hexi miała dziś wieczorem 41 stopni gorączki, myslałam, że zawału dostanę jak to zobaczyłam :placz: nasza lecznica była już zamknięta, pojechalismy do innej, dostała zastrzyk domięsniowy i już jest 38,8 jak czlowiek chory, to jakos się łazi (no nie Majqa?), ale jak one, to taaaki strach mnie ogarnia :smhair2:
  22. Wszystkiego najlepszego Piracie w nowym życiu :loveu: całujemy razem z TZ psią mordkę i pozdrawiamy nową rodzinę Piracika :Rose:
  23. tak, to jest własciwe miejsce dla Kory i każdego psa - łóżko :loveu: cieszę się, że śliczna panienka już szczęsliwa
  24. wspaniałe fotki :loveu:
  25. acha, dopiero doczytałam, że odwrotnie, potrzebny transport z Krakowa do Poznania
×
×
  • Create New...