-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
to ładnie dziękujemy za wpłaty :loveu: bedziemy zbierać dalej, żeby było na okulistę dopisz je do pierwszego postu Rytko -
Głodzona, bita malizna wyrwana z łańcucha- DT PILNIE
Ajula replied to monitomi's topic in Już w nowym domu
jaka zdolna dziewczynka, jak szybko się uczy :loveu: -
Isadora - myślę, że super krótko i na temat
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiu wskakuj na pierwszą od rana -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ellensilla'] sluchala tylko samej siebie i powtarzala: wy mnie tu bedziecie nachodzic, to ma byc moj pies, to wasza wina, ze pies zostal u was miesiac i sie przyzwyczail, trzeba to bylo inaczej zalatwic itd itp... Na argument, ze nikt Mimi wczesniej nie chcial i opcja bylo schronisko albo klatka w Sobotce pani rowniez pozostala glucha. [/quote] dom może i dobry, ale nastawienie Pani takie, że aż wam współczuję :roll: -
[quote name='muzzy'] szybko się uczę :) Bo od kilku dni mam siadać przed jedzeniem i przed przejściem przez drzwi idąc na spacerek / ze spacerku. I po tych paru dniach dzisiaj przy porannej miseczce pan nawet nie musiał mówić 'siad', tylko sam siadłem i czekałem aż pan powie, że mogę jeść. [/quote] jestem zachwycona - co za mądry piesek! :loveu: wielkie brawa!
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] Miałam chęć zaproponować Ci wspólny wyjazd do lecznicy, ale zabrakło mi śmiałości (żebyś nie pomyślała ,że z nas takie sieroty, że nawet do weterynarza nie możemy jechać same ). Jeszcze raz, bardzo przepraszam.[/quote] Bea - ja Cię bardzo proszę, nie przepraszaj tu ani mnie, ani nikogo innego ;) nie o to chodzi, nie zostalam obrażona, więc nie ma za co przepraszać, jak sobie któregoś dnia nawstawiamy, to się będziemy wtedy przepraszać :evil_lol: za żadne sieroty Was nie uważam, powiedziałabym nawet, że jesteś aż nazbyt samodzielna :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Bea - jestem przekonana, że zajmujecie się psem najlepiej, jak tylko można wiem, że Gufi jest w dobrych rękach jeśli chodzi o opiekowanie się pieskiem i jego pobytem w Waszym domu nie mam zamiaru się wtrącać, bo podkreślę jeszcze raz - wiem, że jest w dobrych rękach jednak jesli chodzi o leczenie - to "wtrącać się" będę bez Was nic byśmy nie zrobiły, ale Gufi to nie paczka, której się pozbywamy przekazując w inne ręce - proszę o zrozumienie, że osobom które zajmowały się jego losem zależy na Gufim nie chodzi nam o "nadzorowanie" Was, ale najzwyczajniej w świecie uważamy za nasz obowiązek dalszy udział w sprawach Gufiego -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dr St zwrócił uwagę na łapy Gufiego, dał mu tabletki i maść, potem pies wrócił do Rytki wszelkie leczenie miało się odbywać dalej przy okazji operacji -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
m_orsetti - dzięki piękne za wskazówki i obecność na wątku Gufika :lol: jeszcze długo będzie potrzebował przyjaznych dusz -
jak się czuje mały kochany piesek? :cool3:
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
biedny smutasek :-( -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
proponuję, żeby nie eksperymentować z kroplami do oczu, ani niczym innym dopóki nie wypowie się okulista nasz wet, powiedział, że to [U]prawdopodobnie zaćma, a nie że na pewno[/U], powiedział, że dokładną diagnozę może postawić okulista, polecał okulistę z Wrocławia -
Głodzona, bita malizna wyrwana z łańcucha- DT PILNIE
Ajula replied to monitomi's topic in Już w nowym domu
do jeszcze maleńka do góry -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzeba mieć nadzieję, że dobry los się do niego uśmiechnie czytałam wątek Balerona - który się teraz nazywa Jeżynio :loveu: w porównaniu z Misiem Jeżynio to nie tylko dziadek, ale PRAdziadek a jednak poszedł do domu (dogomaniackiego, ale na DS) może Misiu też będzie miał szczęscie :cool3: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] Guffi mruży oczka, gdy robię mu zdjęcia. Opiekun Pepsi, gdy psy były na zapoznawczej przechadzce poddał w wątpliwość całkowitą ślepotę Gufa. Powiedział, że Guffi coś chyba widzi, bo ślepe psy nie radzą sobie aż tak dobrze. Chciałabym, aby to była prawda...[/quote] widziałam w lecznicy jak świecili mu lampami prosto w oczy i nawet nie drgnął :shake: ale oczywiście możemy skonsultować go jeszcze u okulisty, po operacji, jak już dojdzie do siebie jest Jurand z jarocina - widać na filmikach jak biega i jak ktoś nie wie, to by nie uwierzył, że ten pies jest niewidomy BeaBono - wielkie dzięki za doniesienia :lol: fantastycznie, że Pepsi i Gufi dogadują się -
Głodzona, bita malizna wyrwana z łańcucha- DT PILNIE
Ajula replied to monitomi's topic in Już w nowym domu
te oczy smutne taka maleńka biedulka :-( -
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
Ajula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
gratuluję dziewczyny pieskowi życzę wszystkiego najlepszego w nowym życiu :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
gratuluję Pepsi - piękna! to macie teraz w domu wesoło :loveu: -
brawo :multi: kolejny kroczek do przodu
-
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam Kilera :lol: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zachęcamy dogomaniaczki/dogomaniaków do zainteresowania się Misiem!!