Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to ładnie dziękujemy za wpłaty :loveu: bedziemy zbierać dalej, żeby było na okulistę dopisz je do pierwszego postu Rytko
  2. jaka zdolna dziewczynka, jak szybko się uczy :loveu:
  3. Isadora - myślę, że super krótko i na temat
  4. Misiu wskakuj na pierwszą od rana
  5. [quote name='ellensilla'] sluchala tylko samej siebie i powtarzala: wy mnie tu bedziecie nachodzic, to ma byc moj pies, to wasza wina, ze pies zostal u was miesiac i sie przyzwyczail, trzeba to bylo inaczej zalatwic itd itp... Na argument, ze nikt Mimi wczesniej nie chcial i opcja bylo schronisko albo klatka w Sobotce pani rowniez pozostala glucha. [/quote] dom może i dobry, ale nastawienie Pani takie, że aż wam współczuję :roll:
  6. [quote name='muzzy'] szybko się uczę :) Bo od kilku dni mam siadać przed jedzeniem i przed przejściem przez drzwi idąc na spacerek / ze spacerku. I po tych paru dniach dzisiaj przy porannej miseczce pan nawet nie musiał mówić 'siad', tylko sam siadłem i czekałem aż pan powie, że mogę jeść. [/quote] jestem zachwycona - co za mądry piesek! :loveu: wielkie brawa!
  7. [quote name='BeaBono'] Miałam chęć zaproponować Ci wspólny wyjazd do lecznicy, ale zabrakło mi śmiałości (żebyś nie pomyślała ,że z nas takie sieroty, że nawet do weterynarza nie możemy jechać same ). Jeszcze raz, bardzo przepraszam.[/quote] Bea - ja Cię bardzo proszę, nie przepraszaj tu ani mnie, ani nikogo innego ;) nie o to chodzi, nie zostalam obrażona, więc nie ma za co przepraszać, jak sobie któregoś dnia nawstawiamy, to się będziemy wtedy przepraszać :evil_lol: za żadne sieroty Was nie uważam, powiedziałabym nawet, że jesteś aż nazbyt samodzielna :evil_lol:
  8. Bea - jestem przekonana, że zajmujecie się psem najlepiej, jak tylko można wiem, że Gufi jest w dobrych rękach jeśli chodzi o opiekowanie się pieskiem i jego pobytem w Waszym domu nie mam zamiaru się wtrącać, bo podkreślę jeszcze raz - wiem, że jest w dobrych rękach jednak jesli chodzi o leczenie - to "wtrącać się" będę bez Was nic byśmy nie zrobiły, ale Gufi to nie paczka, której się pozbywamy przekazując w inne ręce - proszę o zrozumienie, że osobom które zajmowały się jego losem zależy na Gufim nie chodzi nam o "nadzorowanie" Was, ale najzwyczajniej w świecie uważamy za nasz obowiązek dalszy udział w sprawach Gufiego
  9. dr St zwrócił uwagę na łapy Gufiego, dał mu tabletki i maść, potem pies wrócił do Rytki wszelkie leczenie miało się odbywać dalej przy okazji operacji
  10. m_orsetti - dzięki piękne za wskazówki i obecność na wątku Gufika :lol: jeszcze długo będzie potrzebował przyjaznych dusz
  11. jak się czuje mały kochany piesek? :cool3:
  12. proponuję, żeby nie eksperymentować z kroplami do oczu, ani niczym innym dopóki nie wypowie się okulista nasz wet, powiedział, że to [U]prawdopodobnie zaćma, a nie że na pewno[/U], powiedział, że dokładną diagnozę może postawić okulista, polecał okulistę z Wrocławia
  13. do jeszcze maleńka do góry
  14. trzeba mieć nadzieję, że dobry los się do niego uśmiechnie czytałam wątek Balerona - który się teraz nazywa Jeżynio :loveu: w porównaniu z Misiem Jeżynio to nie tylko dziadek, ale PRAdziadek a jednak poszedł do domu (dogomaniackiego, ale na DS) może Misiu też będzie miał szczęscie :cool3:
  15. [quote name='BeaBono'] Guffi mruży oczka, gdy robię mu zdjęcia. Opiekun Pepsi, gdy psy były na zapoznawczej przechadzce poddał w wątpliwość całkowitą ślepotę Gufa. Powiedział, że Guffi coś chyba widzi, bo ślepe psy nie radzą sobie aż tak dobrze. Chciałabym, aby to była prawda...[/quote] widziałam w lecznicy jak świecili mu lampami prosto w oczy i nawet nie drgnął :shake: ale oczywiście możemy skonsultować go jeszcze u okulisty, po operacji, jak już dojdzie do siebie jest Jurand z jarocina - widać na filmikach jak biega i jak ktoś nie wie, to by nie uwierzył, że ten pies jest niewidomy BeaBono - wielkie dzięki za doniesienia :lol: fantastycznie, że Pepsi i Gufi dogadują się
  16. te oczy smutne taka maleńka biedulka :-(
  17. gratuluję dziewczyny pieskowi życzę wszystkiego najlepszego w nowym życiu :loveu:
  18. gratuluję Pepsi - piękna! to macie teraz w domu wesoło :loveu:
  19. brawo :multi: kolejny kroczek do przodu
  20. Hexi to córka dożycy niemieckiej i małego kundelka z sąsiedniej posesji wygląda jak 30 kg dog miniaturka, tylko pyszczek ma bardziej wąski niż dogi :lol: inteligentna z niej panienka, ale uparta i samowolna, rozpuszczona jak dziadowski bicz :diabloti:
  21. Brązowa, jesli potrafisz zrobić to w 5 min , to ja Cie zapraszam do Poznania, bo ja mojej cholery przez 5 lat nie nauczyłam (a niby taka inteligentna)- może Ty dałabyś radę :evil_lol:
  22. zachęcamy dogomaniaczki/dogomaniaków do zainteresowania się Misiem!!
×
×
  • Create New...