Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='agata-air']Dziś był deramtolog u suni. Zalecił... dużo miłości:) (...) Sunia jest bardzo łagodna lecz niesamowicie zagubiona, jest osowiała...jej jest już wszytsko jedno.[/quote] wierzę, że dzięi Wam za jakiś czas nie będzie jej wszystko jedno odżyje i wróci jej chęć do życia
  2. dziękujemy za info i fotki :lol: kochany kwiatuszek rozpieszczany jest, aż miło :diabloti: jeszcze chwila, i całkiem się przyzwyczai z łapkami wiemy, już dr Starczewski zwracał na nie uwagę, teraz pewnie obejrzy je sobie dokładniej i coś przepisze widzę, że spotkanie z wetem umówione pojechać po was? bo jednak to druga strona miasta i jak mówiłam, będziemy chętnie Gufika wozić
  3. zanim pójdę spać, to sobie jeszcze Powerka i Brązową pozdrowię :lol:
  4. u Jantarka cisza, to chyba dobrze :lol: mam nadzieję, że czuje się dobrze
  5. Misiu leć do góry szukać szczęścia :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  6. poczekać powinny się dogadać, ale jeszcze poczekajmy też mam telefon do BeaBono, ale nie chcę dzwonić i zawracać głowy
  7. [quote name='rytka'] nasza w tym głowa,zeby ten kogo pokocha był tego wart.Najważniejsze,zeby tez byl kochany:loveu:[/quote] mądrze prawisz :lol:
  8. BeaBono nie odzywa się mam nadzieję, że wszystko ok :look3:
  9. no i niech se chłopak poszczeka, w końcu jest psem, co nie? :evil_lol:
  10. [quote name='basia0607'] Nie znalazł się ani jeden sprawiedliwy ![/quote] :shake::shake: w policji służy tyle psów, chyba policjanci są do nich przywiązani i je kochają? dlaczego nie rozumieją, że nie-policyjnym psom też należy się pomoc?
  11. yuki - ładna praca wykonana :lol: oby ogłoszenia przyniosły mu szczęscie
  12. ledwie minęło południe a ja już ryczę :placz: ale to było do przewidzenia od samego początku "Twój-ci, Twój-ci on był" :loveu:
  13. [quote name='jkp']BB wiadomosci z frontu wetowego. 1)Guffiaka trzeba z rtg pokazac jeszcze raz wetowi coby na bierzaco sie zorientoawał co będzie operował . 2) Płatnosci przelewem po wystawieniu faktury na fundacje - bez problemu [/quote] jkp - widzę, że już odbyłas rozmowę z dr RS :lol: zdjęcia rtg są już zrobione i są u nich w klinice może się umówimy po niedzieli z dr Starczewskim, przywieziemy Gufiego na oględziny i pogadamy z doktorem? i BeaBono poznała by przy okazji lekarza ja w przyszłym tygodniu nie mam dużo pracy, to dopasuję się do Ciebie
  14. to nie reklama tylko prawda :p
  15. jak jest czym, to trzeba sie chwalić może inne schroniska się zawstydzą i wezmą przykład :p
  16. to teraz jego nowy domek? sam będzie w boksie, czy w towarzystwie? nieustannie zachwyca mnie ta jego piękna głowa :loveu:
  17. [quote name='rytka'] dawny Gufi zastrachany Gufi juz poszedł w niepamięć i nie wroci:lol: [/quote] święte słowa - i o to chodzi :lol: BeaBono bardzo dziękujemy za fotorelację :loveu: Gufi już się czuje u Was dobrze cieszę się, że jest już u Ciebie i trzymam kciuki za kolejne dni
  18. Ty Majqa jesteś w sumie taka sama jak Remik tez masz gdzieś ukryte baterie Duracell, tylko się nie chcesz przyznać :mdrmed:
  19. Gufi potrzebuje przytulić się do kogoś, bo inaczej czuje się samotny ;) BB - jakby co, to ja Ci dostarczę klejące rolki do zbierania sierści z pościeli
  20. dzięujemy za fotki :lol: tęskni biedulek, ale trudno, przyzwyczai się jak przyjedzie Pepsi, to będzie mu raźniej Rytka, a Ty tam czasem nie płacz :mad: nic złego mu się nie stanie, jest w dobrym miejscu u dobrych ludzi, ma kto go przytulić i pocieszyć
  21. [quote name='majqa']...bo jak "coś" mi już w ręce wpadnie i przechodzi dowolny zabieg, nawet błahy, ja to przeżywam jak szczur otwarcie kanału. :nerwy:[/quote] nie martw się, mały przeżyje i nawet nie zauważy, że coś się w jego życiu zmieniło polataj trochę po innych wątkach, to zaraz zapomnisz o własnych i Remikowych zmartwieniach
×
×
  • Create New...