Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to niedobrze :( biedny Lodek
  2. niesamowite, bardzo się cieszę! ktoś ją po prostu w schronie wypatrzył?
  3. [quote name='supergoga']Jaka piękna wyrosła, jak belg wygląda.[/QUOTE] właśnie, tak pomyślałam, że jak belg Państwo się wybierają na Cytadelę, może odwiedzą namiot Animalii :)
  4. ta historia z Awią sprawia, że włosy na głowie stają z przerażenia, ależ miała szczęście, że akurat teraz pojechała do emhokr :smhair2:
  5. pozdrowienia od ABBY :) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5494/img0171ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6871/img0172arh.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8296/img0174apl.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5362/img0176agw.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img838.imageshack.us/img838/6828/img0177ae.jpg[/IMG][IMG]http://http://img838.imageshack.us/img838/6828/img0177ae.jpg[/IMG][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6828/img0177ae.jpg[/IMG] Piękna!! :loveu: są jeszcze filmiki, ale nie umiem wstawić, muszę poprosić Krzyśka
  6. hej, dostałam zapytanie na pw, czy zrobię wizytę - nie mogę odpisać na pw, bo luka ma zapchaną skrzynkę, znalazłam watek i piszę tu - ja nie zrobię wizyty - chyba, że dopiero po 29.06., bo sobota - niedziela pracuję 8.00-20.00, a potem wyjeżdżam w nocy niedziela/poniedziałek służbowo i mnie w poznaniu nie będzie - wszystkie osoby polecane przez Asię polecam jak najbardziej, z tym, że Skarpetka, WMNN i supergoga będą w sobotę i niedzielę strasznie zajęte - wszystkie jesteśmy z fundacji Animalia, a w ten weekend jest taka miejska impreza Kejtrówka, na której fundacja ma stoisko, jest z tym mnóstwo pracy, do tego stopnia, że mamy za mało ludzi na weekend - ja proponuje zadzwonić do Ani - ania_z poznania tel. 602 688 847
  7. wspaniałe zdjęcia czyje to dzieło? psiaki przesłodkie :loveu:
  8. śliczny plakacik :) oby przyniósł im szczęście!
  9. ładny piesek z tego Yakuzy a Laguna jest super, że mimo wszystko jakoś go akceptuje
  10. chociaż pokibicuję.......
  11. mam nadzieję, że uda się zainstalować Sonię w nowym domu :thumbs:
  12. przepiękne kociaczki
  13. o rany, widzę, że biedna Dżunia nadal bez domu
  14. Pomocy :modla: kto mu da DT ?? bo u Gosi nie może długo zostać, Gosia i przede wszystkim Laguna nie dadzą rady
  15. niech biorą obie :) do mnie z ankiet, które wczoraj wysłałam jak na razie żadna nie wróciła
  16. jak zobaczyłam tą sunię to mi serce zadrżało, ona wygląda prawie jak moja Hexi :( tylko że moja Hexi śpi w łóżku, a tamta stała na łańcuchu :( ja nie mam kasy i my w Poznaniu też mamy miot za miotem znajdowany w norze, w krzakach, u meneli..... mamy tyle szczeniaków, że oszaleć można, jak słyszę słowo szczeniak to dostaję gęsiej skórki ale chociaż te 10 zł się dorzucę - tym bardziej, że szczeniaki będą w hoteliku u Ani, która jest bardzo kochaną dziewczyną
  17. bardzo się cieszę :)
  18. dziś miałam zapytanie o Piko albo Nano - z Krakowa :D przez telefon rozmowa była ok, wysłałam ankietę, czekam na odpowiedź
  19. sytuacja jest fatalna, żeby choć jakiś DT Puszczyk znalazł, bo przeprowadzka do nowego schroniska to nic fajnego
  20. faktycznie pusto na wątku tej ślicznotki
  21. [quote name='Marylin'] Morgawse mam jednak nadzieję, że pomimo happy endu "Twojej" akcji - "zostaniesz z nami" tzn na dogomanii i z Animalią. Potrzeba nam każdej, kochającej psiaki, duszyczki.[/QUOTE] popieram :)
  22. ale mu dobrze! :loveu: miał chłopak niesamowite szczęście
  23. [quote name='supergoga']BYłoby super. Zaraz dzwonie do Oli, może zrobi[/QUOTE] na fb już jest akcja, że szukamy domów tymczasowych - dzięki Ola! może coś z tego wyjdzie, ludzie się już pytają
  24. no ładne - jak wszystkie pieski, ale już trochę podrosły, takie trudniej znajdują dom :(
×
×
  • Create New...