hej, dostałam zapytanie na pw, czy zrobię wizytę - nie mogę odpisać na pw, bo luka ma zapchaną skrzynkę, znalazłam watek i piszę tu
- ja nie zrobię wizyty - chyba, że dopiero po 29.06., bo sobota - niedziela pracuję 8.00-20.00, a potem wyjeżdżam w nocy niedziela/poniedziałek służbowo i mnie w poznaniu nie będzie
- wszystkie osoby polecane przez Asię polecam jak najbardziej, z tym, że Skarpetka, WMNN i supergoga będą w sobotę i niedzielę strasznie zajęte - wszystkie jesteśmy z fundacji Animalia, a w ten weekend jest taka miejska impreza Kejtrówka, na której fundacja ma stoisko, jest z tym mnóstwo pracy, do tego stopnia, że mamy za mało ludzi na weekend
- ja proponuje zadzwonić do Ani - ania_z poznania tel. 602 688 847