Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5462/bira021.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG]
  2. bylismy w sobotę z wizytą u Birusi i u jej wspaniałej Rodzinki :loveu: Birka ma się świetnie, miała wielkie szczęście, że trafiła do Tego Domu. Wygląda pięknie, jest szczęśliwą, kochaną psinką. A teraz ma towarzystwo - na wakacjach w domu Birki przebywa Lady - też z dogomanii :) [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/377/bira003.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img13.imageshack.us/img13/9577/bira011.jpg[/IMG][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9577/bira011.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2461/bira014.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6457/bira007.jpg[/IMG]
  3. gratulacje! to piękny kochany pies, oby dobrze się zaaklimatyzował w nowym domu :) a biedna Misia pewnie smutna, że straciła przyjaciela
  4. to jest bardzo niesamowita historia :) super, że wiemy, co się stało z Toffikiem, że trafił do fajnego domu - wielkie szczęście miał ten śliczny piesek
  5. Jak wzięliśmy do siebie Gacka z ulicy, to mieliśmy w planach zrobienie mu operacji (miał połamaną tylną łapę), podtuczenie go (był szkieletem) i szukanie domu. A potem było odkładanie tego szukania na później "aż mu się łapa wygoi", "aż zacznie chodzić na tej łapie", "jeszcze jest za chudy, kto takiego chudego zechce", "teraz jeszcze nie, bo mu się trzęsie głowa i trzeba zrobić badania"........ i tak ciągle coś nowego ;) - to były wszystko wymówki, a potem stwierdziliśmy, że ma taki okropny charakter, że nie możemy go nikomu oddać, bo nikt oprócz nas nie będzie go rozumiał i biedak będzie nieszczęśliwy.......... i Gacek jest już trzy lata u nas :)
  6. [quote name='agaga21']hihi dzięki ale mi się wydaje, że luneczka ma już dom, choć jej pan jeszcze o tym do końca nie wie ;) [/QUOTE] ............. dopóki Ci się tylko "wydaje" - nie będę skakała z radości i składała gratulacji :D a fotki - te dwie dupki są najlepsze :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U2KQFE4TyRQ/TlE7Hf-5vEI/AAAAAAAACvo/yl2n3kU6gnQ/DSCN6995.JPG[/IMG]
  7. agaga wspólczuję Ci dnia, w którym będziesz musiała ją wydać, jest taka śliczna i urocza, że napatrzeć się nie można
  8. biedny szczurek mały, oby mu te kąpiele pomogły a Wy dziewczyny........jak Gosia mówi - jesteście Wielkie
  9. jaka kochana sunia a te oczy smutne.......aż się chce płakać
  10. Archi biedulek tak mi go szkoda
  11. [quote name='klaki91'] Ja pytałam się 5 różnych weterynarzy zanim wysterylizowałam moją sukę i wszyscy zgodnie twierdzili, że po pierwszej cieczce, najlepiej 3 miesiące po jej zakończeniu. Tak też zrobiłam, efekt jest taki, że mi suka łysieje na potęgę i nie wiadomo czy nie zakończy się to niedoczynnością tarczycy, [/QUOTE] Nasza Hexi była wycięta jakiś 1 miesiąc po pierwszej cieczce, bo miała ropomacicze. Teraz ma prawie 8 lat i nie ma żadnych zmian pod względem zdrowia i charakteru. Sierść idealna. Czyli różnie to bywa.
  12. [quote name='Luna123'][B]bico[/B] pisze w godzinie duchów, to ma jakiesik skojarzenia dziwne :eviltong: [/QUOTE] ja chyba mam takie jak bico :D zainteresował mnie ten członek z ramienia wysunięty na czoło......... :megagrin::megagrin:
  13. śliczny, ale mamusia też piękna :)
  14. Labi i Orion - czarne jak pech, którego mają :puppydog:
  15. Ajula

    Hexi i Gacek

    dziś strasznie padał deszcz, była wichura i burza [IMG]http://http://img856.imageshack.us/img856/4409/szu002.jpg[/IMG][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4409/szu002.jpg[/IMG] okropnie się baliśmy i schowaliśmy się do łazienki [IMG]http://img64.imageshack.us/edit_preview.php?l=img64/7531/szu007.jpg&action=rotate[/IMG] ze strachu mieliśmy TAKIE WIELKIE oczy......... [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8314/szu008.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6536/szu011.jpg[/IMG]
  16. [quote name='dronka']Czekała, czekała i się DOCZEKAŁA, Ziutka od piątku w NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] gratulacje :) trzymam kciuki!
  17. szkoda, że Sandy nie może być na tej Animaliówce
  18. [quote name='martaipieski'] Ja jestem w Pogotowiu dla Zwierząt ale na swoim terenie działam praktycznie sama [/QUOTE] czy w takim razie można powiedzieć, że Sziwa jest podopieczną Pogotowia dla Zwierząt? Czy Pogotowie wspiera Cię finansowo w opiece nad psami zabieranymi z interwencji? Bo ja też jestem z fundacji, ale u nas jest tak, że jak odławiamy psa, to jest on finansowany przez fundację. To znaczy oczywiście musimy żebrać o pieniądze, robić bazarki itp, bo mamy tyle psów i kotów, że brak nam ciągle pieniędzy, ale generalnie koszty utrzymania i leczenia psa ponosi fundacja.
  19. ale za to na plakacikach jest wszędzie :)
  20. [quote name='SkarpetKa']Tofik, nie bez przeszkód :diabloti:,[/QUOTE] a co, trudno go było złapać? :)
  21. jak chcesz to weź ten z pierwszej strony, uaktualniłam go, ale może jest za długi, jak chcesz to poskracaj, albo napisz po swojemu :)
  22. zapraszam na bazarek dla naszych psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/213095-Kilka-%C5%82adnych-ciuszk%C3%B3w-dla-zwierzak%C3%B3w-Animalii-do-25.08-godz.22.00.?p=17463992#post17463992[/url]
  23. może napisz w tytule, że prosisz o wsparcie finansowe mam jeszcze jedno pytanie - widzę dosyć dużo wątków zakładanych przez Ciebie, wiem, że dużo robisz, ale przyznaje, że nie wszystkie czytam, do niektórych tylko zaglądam, do innych wcale - mamy dosyć dużo naszych fundacyjnych psów i mam jeszcze kilka stałych, które śledzę, a nie dam rady czytać wszystkich......... dlatego przepraszam, że zadaję takie pytanie, ale po prostu nie wiem - czy Ty działasz sama, czy też masz wsparcie jakiejś fundacji/organizacji ? kogokolwiek?
×
×
  • Create New...