Dzięki Aga :Rose:
[quote name='AgaiTheta']Poza tym ten hotel jest bardzo blisko schroniska, byłaś i nas nie odwiedziłaś? Foch!!![/QUOTE]
aż mi się płakać chciało, że nie mogłam Was odwiedzić :( mało tego - w czerwcu też byłam, ale nie mogłam zajrzeć do schroniska - byłam służbowo, ani na minutę nie mogłam się urwać
ale jeszcze będzie okazja
może oni nie powiedzieli Wam o suce, tylko o szczeniaku, nie wiem, może pani się coś pomyliło, najważniejsze, żeby wyciąć tą suczkę - ja to sfinansuję
tylko szkoda, że nie ma jej gdzie umieścić
jakbym miała gdzie, to bym zabrała do Poznania, ale mamy tyle psów fundacyjnych poupychanych po wszystkich możliwych tymczasach i hotelach, że brak słów
i na naszym garnuszku ciągle jakieś połamańce, powypadkowe, chore, stare
i ciągle ciągle ciągle szczeniaki - z lasu, ze śmietnika, z krzaków, ze studzienki
niedobrze mi się robi, jak widzę szczeniaki :(
zresztą...........Wy macie to samo