Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cześć Dropku i Muzzy :) wpadłam Was pozdrowić, bo już dawno nie miałam czasu na odwiedziny ale widzę, że u Was wszystko ok!
  2. jeszcze jeden bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212620-Dla-kota-i-Pa%C5%84ci-na-leczenie-chorych-kociak%C3%B3w-do-17.08-godz.22.00.?p=17410130#post17410130[/url]
  3. ty biedulku nie jesteś tak piękny jak Tycjan, ale też potrzebujesz domu
  4. ciekawe czy Mishka pływała w morzu :)
  5. to fajnie, może jakieś kociaki pojadą do domów :)
  6. nie znam nikogo, trzeba by poszukać po grupach tu jest cała strona zdjęć tych szpiców - jasne i czarne - piękne psiaki! [url]http://re-janmoravia.ic.cz/[/url] a miał sprawdzany czip?
  7. przepiękny :loveu: czy on nie wygląda zupełnie jak szpic niemiecki czarny?? tylko że zaniedbany? one też mają ogony zawinięte do góry i dokładnie takie same spiczaste uszy, i umaszczenie się zgadza - czarny z brązowym ogonem [IMG]http://hiperogloszenia.pl/x-pl/inz/98/98492-duzy-czarny-szpic-rodowodowe-szcenienta-1.jpg[/IMG] [IMG]http://re-janmoravia.ic.cz/AeraBlackRe-JanMoravia01.jpg[/IMG] [IMG]http://re-janmoravia.ic.cz/Cessi_Black_RJM4web.jpg[/IMG]
  8. może się jednak jakoś wszystko dobrze ułoży
  9. bazarek dla kociaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/212533-nowe-portfele-i-wizytowniki-dla-chorych-kociak%C3%B3w-do-15.08.godz.22.00?p=17402393#post17402393[/url]
  10. [quote name='margo54'] [COLOR=darkorchid][B]Mundziolek dwa dni temu położył się brzuszkiem do góry i pozwolił głaskać.Oczy mrużył z zadowolenia.[/B][/COLOR][/QUOTE] aż nie wiem co napisać - cuda się dzieją :multi:
  11. i tak chyba trzeba ileś czasu odczekać z tą sterylizacją, tak jak u suk (no kotach sie nie znam)
  12. [quote name='Leonova'] Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona za razem, bo wspaniały pies trafił do naprawdę fajnej rodziny. Będzie mi jej cholernie brakować :(((([/FONT][/QUOTE] Wykonałaś kawał dobrej roboty :Rose: przede wszystkim Luca była u Ciebie bezpieczna i zaopiekowana - wszystkim zajęłaś się sama, nikt nie musiał się o nią martwić, wielkie dzięki Dorota za danie domu tymczasowego Luce, za wychowywanie jej i poświęcenie mnóstwa czasu
  13. jak na swój wiek i dolegliwości całkiem dobrze wygląda :) najważniejsze, że ma spokojną starość i opiekę
  14. śliczne stworki, a który to jest chłopiec?
  15. ale na metamorfozy by się nadawał :D
  16. ale mu te uchole cudnie sterczą :D
  17. dobra diagnoza to połowa sukcesu, mam nadzieję, że zareaguje na leki
  18. trzeba koniecznie wyciąć tą kotkę
  19. [quote name='Boogie']Maluch juz w nowym domku :)[/QUOTE] gratulacje a z Tytusikiem to mamy problem
  20. Dzięki Aga :Rose: [quote name='AgaiTheta']Poza tym ten hotel jest bardzo blisko schroniska, byłaś i nas nie odwiedziłaś? Foch!!![/QUOTE] aż mi się płakać chciało, że nie mogłam Was odwiedzić :( mało tego - w czerwcu też byłam, ale nie mogłam zajrzeć do schroniska - byłam służbowo, ani na minutę nie mogłam się urwać ale jeszcze będzie okazja może oni nie powiedzieli Wam o suce, tylko o szczeniaku, nie wiem, może pani się coś pomyliło, najważniejsze, żeby wyciąć tą suczkę - ja to sfinansuję tylko szkoda, że nie ma jej gdzie umieścić jakbym miała gdzie, to bym zabrała do Poznania, ale mamy tyle psów fundacyjnych poupychanych po wszystkich możliwych tymczasach i hotelach, że brak słów i na naszym garnuszku ciągle jakieś połamańce, powypadkowe, chore, stare i ciągle ciągle ciągle szczeniaki - z lasu, ze śmietnika, z krzaków, ze studzienki niedobrze mi się robi, jak widzę szczeniaki :( zresztą...........Wy macie to samo
  21. zapisuję się do maluchów
  22. jest po prostu zarąbista ta mała :D i urodziwa nadzwyczaj!
×
×
  • Create New...