Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. zgłosiła się Pani chętna na adopcję Luzaka, ankieta i wymiana maili wypadła ok, ale państwo mieszkają 60 km za Wrocławiem - do Wrocławia by dojechali po psiaka tylko jak znaleźć kogoś na wizytę?? dziewczyny z Wrocławia prosić, żeby pojechały 60 km za wrocław, to jednak trochę daleko
  2. dawno nie byliśmy u Birki, ciekawe co u niej słychać
  3. dziewczynka śliczna, ale bardziej zwyczajna natomiast chłopaczki - bardzo oryginalne :)
  4. dziś zainteresowaniem cieszyła się Amber, czekam na ankiety
  5. tak tak przyroda nie znosi pustki :roll: jedne idą do domu, następne się pojawiają :( mam ochotę zabierać na mieście suczki ludziom i przymusowo je sterylizować, bo naprawdę aż się człowiekowi nie chce już nawet uśmiechać na widok szczeniaka .......a jeszcze te debilne maile i telefony - brak słów, jaka ciemnota w narodzie panuje :( a przecież te biedne maleństwa niewinne, na świat się nie proszą, skoro już są, to chcą żyć
  6. smutne to :( teraz przynajmniej ma więcej luzu i przestrzeni u Michała ale nie ma domu
  7. niezła ekipa :loveu: wszystkie psiaki szczęśliwe, a każdy z nich był kiedyś bezdomny
  8. ładny kotek, może będzie mial szczęście i ktoś go zechce
  9. nie wiem, czy ogłoszenia już gotowe może będzie jakiś odzew z ogłoszeń
  10. do tych szczeniątek chociaż wirtualnie zajrzę szkoda, że bidulki są za daleko i nie mają takiej opieki, jak szczeniaki Morii
  11. - "Trochę późno dzwonię, ale chcę psa" - Faktycznie trochę późno, bo już po 22 - Ale ja z zagranicy dzwonię. - A z za jakiej granicy? - A czy to ważne? - Ważne. - No to z Niemiec. Chcę psa. - To nie takie proste. Ja nie wydaje psów od ręki. Musi pies mieć szczepienia i paszport, żeby wjechał do Niemiec. - To niech mu Pani zrobi ten paszport. - Ja nie wyrabiam paszportów, to robi weterynarz. Taki specjalny weterynaryjny paszport. - Nieważne, niech Pani to zrobi, a ja przyjadę po odbiór. ........itd. już nie będę dalej opisywać tej rozmowy. Skończyła się jak powiedziałam, że ten pies którego pan chce już jest zaklepany.
  12. [quote name='What May NN']no tylko nie bardzo mamy gdzie trzymać maluchy tak długo! a drugie szczepienie będzie najwaczesniej w polowie lipca [/QUOTE] tak? ja myślałam, że na początku lipca będzie drugie szczepienie
  13. [quote name='Boogie']Z dziewczynek jest jeszcze Amber i Tesla w razie czego.[/QUOTE] czyli dom wstępnie sprawdzany zrezygnował z Amber?
  14. [quote name='What May NN']super! teraz tylko transport do krakowa!! [/QUOTE] jeszcze nie - po drugim szczepieniu, jak będzie miała lepszą odporność, bo to daleka droga jednak, poza tym pani córki nie będzie w pierwszych dniach lipca, a by chciała, żeby od początku córka była i opiekowała się malutką Pani chce brać udział w transporcie, być może jej znajomi będą na początku lipca w okolicach Poznania, a jak nie - to spróbujemy coś znaleźć na wątku transportowym, a Pani się dołoży finansowo
  15. [quote name='supergoga']A to ta sama osoba która pisała w sprawie Skarpetki dzisiaj? Ta której wysyłałam Ci namiary? [/QUOTE] nie, to dzisiejsze zapytanie było z Katowic, już Pani grzecznie odpisałam, że obie panienki znalazły domy, zaprosiłam, żeby przyjrzała się chłopaczkom - może się któryś spodoba
  16. Wizyta w Krakowie się udała - Skarpetka może jechać do Krakowa :) dziękujemy cioci Irence za pomoc!
  17. to podniosę, bo coś faktycznie tu pusto
  18. [quote name='Nevi']Luna wciąż u nas... Domek byłby świetny, ale pan domu się trochę waha... chciałby mieć dużego psa a nie kolejnego malucha. Zobaczymy :/ Czekam na ich ostateczną decyzję.[/QUOTE] to może od nas weźmie? nasze będą spore
  19. cudne fotki :) widać, że dobrze się u Ciebie czuje :) a grzeczny jest? acha, w ogłoszeniach nie podawajcie namiarów do mnie, bo 19.06 - 30,06. wyjeżdżam i mogę mieć problem z odbieraniem telefonów (oby jakies były) do komputera pewnie będę miała dostęp w hotelu, ale z odbieraniem telefonu będzie gorzej
  20. poproszę o przeniesienie
  21. Lukasz, może byś wstawił na wątek Tytusa jakieś fotki? [url]http://www.dogomania.pl/threads/198952-Tytus-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji-%28-potrzebne-og%C5%82oszenia?p=17001393#post17001393[/url] i kilka słów napisał o nim trzeba poprosić kogoś o ogłoszenia
  22. pozdrowienia od siostrzyczki Tytusa Gapy - Dory :) [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/3862/gapadora2.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6403/gapadora1.jpg[/IMG]
  23. [quote name='pikola']Nie ma sie co zastanawiac w takim razie:lol:Tylko brac;)[/QUOTE] nie da rady, już mam dwa spore psy w bloku, nawet nie mam trzeciej ręki do trzymania trzeciej smyczy
  24. dziś Irenka jest umówiona na wizytę w Krakowie dla Skarpetki
×
×
  • Create New...