Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Tytus też jest sympatyczny - będzie do nich pasował :)
  2. a tak w ogóle to chyba trzeba zrobić na fb oddzielną akcję, że poszukujemy domów tymczasowych w Poznaniu i okolicy, może ktoś się zgłosi i udostępni chociaż kawałek ogródka
  3. [quote name='Boogie']Tytus zarezerwowany. :)[/QUOTE] fajnie! :)
  4. wieczorem powiecie mi, które szczeniaki jeszcze wolne, bo dzwoniła do mnie sensowna dziewczyna z Rumii, rozmowa wypadła dobrze te nowe szczeniaki o których pisze Supergoga trzeba też umieścić na facebooku, bo jak narazie to chyba wszystkie osoby zainteresowane szczeniakami Morii są z fb
  5. Puszczykowi w zieleni ogrodu bardzo do twarzy obu już wreszcie ktoś go zechciał a w Łodzi jest sporo fajnych dogomaniaczek, jak będzie chętny dom, to pewnie pomogą
  6. cudo, chętnie bym ją wzięła, jak bym mogła
  7. no właśnie, chętnie bym zobaczyła letniego Miszka :)
  8. w tych obornikach koło Poznania? tam jest pełno aktywnych dziewczyn, trzeba popatrzeć po ich wątkach
  9. tak, wydaje mi się, że ona była następna w kolejce ankietę już w tamtym tygodniu mi odesłała
  10. ja koniecznie potrzebuje kogoś na wizytę w tej Lutomi. Pani dzwoni i pisze maile, jest zdecydowana na Luzaka, w rozmowach wypada dobrze, ale wolałabym, żeby ktoś do niej zajrzał. A jutro przyjedzie pomóc nam przy szczepieniu dziewczyna chętna na Amber - ta która czekała w kolejce. Zaprosiłam ją, bo wydaje mi się sensowna, powiedziałam, że może przyjechać zobaczyć Amber. Jeszcze trzeba zrobić u niej wizytę.
  11. tak, wiem, ale już prawie prawie Amber ma dom ;) jakby nie, to w kolejce czeka następny
  12. współczuję biedna Pepsi :(
  13. czyli zaklepane domy mają: Alaska, Volt, Skarpetka, Suzi, Newton i Amber zgadza się? czyli zostały jeszcze Tesla, Piko, Nano i Luzak
  14. to ja podrzucę
  15. [quote name='ania z poznania']Podobne! Fajne nawet :)[/QUOTE] fajne, mi też się spodobały u tych państwa jest jamnik, nie wiadomo, czy zaakceptuje chłopaczka, bo jamnik to jamnik - ma swoje zdanie
  16. ok, jak jest dobry dom, to nie mieszam ja tej pani i tak pisałam, że Amber jest raczej już zaklepana, może uda mi się ją namówić na innego psiaka
  17. [quote name='robowoj'] Jak znajdę trochę czasu zamieszczę jakieś fotki. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Julitę i Krzycha; jak będziecie w pobliżu i będziecie dysponować odrobiną czasu, zapraszamy serdecznie.[/QUOTE] na fotki czekamy niecierpliwie! dziękujemy za wiadomości o Birce i cieszymy się zaproszenia :) Krzysiek już od jakiegoś czasu marudzi: jedziemy odwiedzić Birkę, jedziemy odwiedzić Birkę..... no ale trudno znaleźć czas, dużo się dzieje w fundacji, ja mam teraz dużo pracy w pracy - chwilowo nie da rady ale przyjedziemy w lato na pewno!
  18. [quote name='Shenan'] Wszystkim nie podoba się Młodej lewa, połamana łapa, wyraźnie ją oszczędza, jest lekko wykrzywiona. Zbyt mocno również kręci biodrami[/QUOTE] może z czasem się to unormuje, mój Gacek długo długo po operacji stawu biodrowego oszczędzał łapę, nawet bywało, że kilka miesięcy po operacji podnosił ją całkiem do góry i skakał na trzech, też nie miał na niej mięśni, ale ostatecznie wszystko się wyrównało, nie chodzi tak sprężyście jak moją sunia Hexi, raczej człapie i właśnie bardziej kręci biodrami, ale chodzi na wszystkich czterech i nie kulej wierzę, że Misha też po jakimś czasie będzie pewniej używała tej łapki
  19. [quote name='Maevel'] Tak więc ogłaszam, że Antek ma dom stały i nie potrzebuje już żadnych ogłoszeń:eviltong:! [/QUOTE] o mammo! padłam z zachwytu :multi: ale mu się trafiło! jednak zupełnie Was rozumiem, bo tak samo został u nas Gacek - któremu miałam szukać domu......
  20. [quote name='supergoga']Psiaki nadal czekają. mam zgode na zrobienie sesji fotograficznej - mam namiary i tel. kontaktowy. Ajula, WMNN - czy znajomy Pan fotograf mógłby pomóc? To jest w Poznaniu, rejon Starołeki.[/QUOTE] pewnie tak, Anetka zapytasz Ludwika? Ty częściej go widujesz
  21. [quote name='ania z poznania']W jakim kierunku od Wro to jest? Mogę popytać dziewczyny z Wro i z Dzierżoniowa.[/QUOTE] Lutomia Dolna, gmina Świdnica czy Amber jest już zarezerwowana? bo mam chętnych na nią z Poznania - ankieta wypadła bardzo dobrze, mogłabym się umówić na wizytę ja myślę, że Moria ma głowę podobną do wilczaka
  22. cześć dziewczyny, przepraszam, że przeszkadzam, ale szukam kogoś kto by zrobił wizytę w miejscowości Lutomia Dolna (dla jednego z naszych szczeniaków), a widzę, że to niedaleko Świdnicy - pomożecie?
×
×
  • Create New...