-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Tytus też jest sympatyczny - będzie do nich pasował :) -
a tak w ogóle to chyba trzeba zrobić na fb oddzielną akcję, że poszukujemy domów tymczasowych w Poznaniu i okolicy, może ktoś się zgłosi i udostępni chociaż kawałek ogródka
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Boogie']Tytus zarezerwowany. :)[/QUOTE] fajnie! :) -
wieczorem powiecie mi, które szczeniaki jeszcze wolne, bo dzwoniła do mnie sensowna dziewczyna z Rumii, rozmowa wypadła dobrze te nowe szczeniaki o których pisze Supergoga trzeba też umieścić na facebooku, bo jak narazie to chyba wszystkie osoby zainteresowane szczeniakami Morii są z fb
-
Puszczykowi w zieleni ogrodu bardzo do twarzy obu już wreszcie ktoś go zechciał a w Łodzi jest sporo fajnych dogomaniaczek, jak będzie chętny dom, to pewnie pomogą
-
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cudo, chętnie bym ją wzięła, jak bym mogła -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
no właśnie, chętnie bym zobaczyła letniego Miszka :) -
w tych obornikach koło Poznania? tam jest pełno aktywnych dziewczyn, trzeba popatrzeć po ich wątkach
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
suuuper :) aż serce rośnie! -
tak, wydaje mi się, że ona była następna w kolejce ankietę już w tamtym tygodniu mi odesłała
-
ja koniecznie potrzebuje kogoś na wizytę w tej Lutomi. Pani dzwoni i pisze maile, jest zdecydowana na Luzaka, w rozmowach wypada dobrze, ale wolałabym, żeby ktoś do niej zajrzał. A jutro przyjedzie pomóc nam przy szczepieniu dziewczyna chętna na Amber - ta która czekała w kolejce. Zaprosiłam ją, bo wydaje mi się sensowna, powiedziałam, że może przyjechać zobaczyć Amber. Jeszcze trzeba zrobić u niej wizytę.
-
tak, wiem, ale już prawie prawie Amber ma dom ;) jakby nie, to w kolejce czeka następny
-
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
współczuję biedna Pepsi :( -
czyli zaklepane domy mają: Alaska, Volt, Skarpetka, Suzi, Newton i Amber zgadza się? czyli zostały jeszcze Tesla, Piko, Nano i Luzak
-
Kolejne 3 miesięczne szczenięta w Animalii - wszystkie w domkach.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przypomnę rudzielce -
to ja podrzucę
-
[quote name='ania z poznania']Podobne! Fajne nawet :)[/QUOTE] fajne, mi też się spodobały u tych państwa jest jamnik, nie wiadomo, czy zaakceptuje chłopaczka, bo jamnik to jamnik - ma swoje zdanie
-
ok, jak jest dobry dom, to nie mieszam ja tej pani i tak pisałam, że Amber jest raczej już zaklepana, może uda mi się ją namówić na innego psiaka
-
[quote name='robowoj'] Jak znajdę trochę czasu zamieszczę jakieś fotki. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Julitę i Krzycha; jak będziecie w pobliżu i będziecie dysponować odrobiną czasu, zapraszamy serdecznie.[/QUOTE] na fotki czekamy niecierpliwie! dziękujemy za wiadomości o Birce i cieszymy się zaproszenia :) Krzysiek już od jakiegoś czasu marudzi: jedziemy odwiedzić Birkę, jedziemy odwiedzić Birkę..... no ale trudno znaleźć czas, dużo się dzieje w fundacji, ja mam teraz dużo pracy w pracy - chwilowo nie da rady ale przyjedziemy w lato na pewno!
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shenan'] Wszystkim nie podoba się Młodej lewa, połamana łapa, wyraźnie ją oszczędza, jest lekko wykrzywiona. Zbyt mocno również kręci biodrami[/QUOTE] może z czasem się to unormuje, mój Gacek długo długo po operacji stawu biodrowego oszczędzał łapę, nawet bywało, że kilka miesięcy po operacji podnosił ją całkiem do góry i skakał na trzech, też nie miał na niej mięśni, ale ostatecznie wszystko się wyrównało, nie chodzi tak sprężyście jak moją sunia Hexi, raczej człapie i właśnie bardziej kręci biodrami, ale chodzi na wszystkich czterech i nie kulej wierzę, że Misha też po jakimś czasie będzie pewniej używała tej łapki -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maevel'] Tak więc ogłaszam, że Antek ma dom stały i nie potrzebuje już żadnych ogłoszeń:eviltong:! [/QUOTE] o mammo! padłam z zachwytu :multi: ale mu się trafiło! jednak zupełnie Was rozumiem, bo tak samo został u nas Gacek - któremu miałam szukać domu...... -
Ata w domu, jej brat Atos - w typie flata - także już w domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Psiaki nadal czekają. mam zgode na zrobienie sesji fotograficznej - mam namiary i tel. kontaktowy. Ajula, WMNN - czy znajomy Pan fotograf mógłby pomóc? To jest w Poznaniu, rejon Starołeki.[/QUOTE] pewnie tak, Anetka zapytasz Ludwika? Ty częściej go widujesz -
[quote name='ania z poznania']W jakim kierunku od Wro to jest? Mogę popytać dziewczyny z Wro i z Dzierżoniowa.[/QUOTE] Lutomia Dolna, gmina Świdnica czy Amber jest już zarezerwowana? bo mam chętnych na nią z Poznania - ankieta wypadła bardzo dobrze, mogłabym się umówić na wizytę ja myślę, że Moria ma głowę podobną do wilczaka
-
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wspaniały pies :loveu: -
Młodziutka Negra, niedawno jadła ze śmietników - szuka DOMU!!!
Ajula replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
cześć dziewczyny, przepraszam, że przeszkadzam, ale szukam kogoś kto by zrobił wizytę w miejscowości Lutomia Dolna (dla jednego z naszych szczeniaków), a widzę, że to niedaleko Świdnicy - pomożecie?