Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. śliczne pieski, szkoda, że mało osób do nich zagląda.
  2. i profesjonalna sesja zdjęciowa :) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3020/sesja001.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img585.imageshack.us/img585/411/sesja004.jpg[/IMG][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1948/sesja007.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8519/sesja011.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2222/sesja012.jpg[/IMG]
  3. odrobaczanie [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1729/sesja005.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9402/sesja006.jpg[/IMG]
  4. dziś było ważenie [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9398/sesja016.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4855/sesja015.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img163.imageshack.us/img163/1729/sesja005.jpg[/IMG][IMG]http://http://img163.imageshack.us/img163/1729/sesja005.jpg[/IMG][IMG]http://http://img163.imageshack.us/img163/1729/sesja005.jpg[/IMG]
  5. trzymam kciuki za udane adopcje :)
  6. dużo zdrowia dla malutkiej!
  7. [quote name='rytka'] Lodku był u Pikusia w gosciach ten pokazywal i draznil go koscia wedzoną ,Lodek spoko udawał ,ze ma to w nosie zero reakcji no to Pikusiowi sie znudziło i poszedl do kuchni to Lodek sru natychmiast po kość i szybko do drzwi wychodzimy...teraz dumny z siebie podziwia ją na swoim legowisku ;)[/QUOTE] mądry piesek :D i ma śliczną obróżkę - Pikuś nie zazdrości?
  8. biedna sunia, oby się dała złapać maluchy nieźle odkarmione, śliczne są :)
  9. bardzo ładnie :) i niech tak już pozostanie!
  10. stoją adopcje, nikt nie chce psów ani dużych, ani małych kiepska sprawa
  11. taki ładny piesek a nikt go nie chce :(
  12. to może Boogie dodaj do ich opisu już imiona :) [quote name='Boogie'] - biszkoptowa dziewczynka - biszkoptowy chłopak - bursztynowa dziewczynka - bursztynowy chłopak (Luzak) - czarna dziewczynka ze skarpetkami - czarna dziewczynka z białym krawatem - czarny chłopak z białym krawatem - czarny chłopak z biały krawatem - czarny chłopak z biały krawatem - ciemnobrązowa dziewczynka podpalana .[/QUOTE] niech będzie Luzak i Amber, a resztę z tych, które proponowałeś wcześniej
  13. [quote name='snuszkak']a boksia z Mosiny by dała radę się wpakować do autka?[/QUOTE] a właśnie o niej myślałam, bo Ania już pytała :) [quote name='ania z poznania'] A odbiegając od tematu- znacie może kogoś kto jedzie do Warszawy i mógłby zabrać boksię z Mosiny do DT???????[/QUOTE]
  14. Krzysiek będzie jechał prawdopodobnie po następnym weekendzie - tzn. po 5 czerwca do Sochaczewa, ale podjechałby i do Warszawy
  15. chętnie bym zobaczyła zdjęcia Saby
  16. super :) kochana sunia, żeby potem jakiś domowy tymczas się znalazł, to byśmy się dowiedzieli, czy nadaje się do domu
  17. biedny Gufiaczek, oby teraz było lepiej
  18. dzielna mała rybka :loveu: a nie bała się?
  19. bardzo śmieszne ha ha ha :roll: faktycznie warto to zamieścić na wątku "po ile ten pies"
  20. trzeba by je jakoś oznaczyć, żeby się nie myliły chociażby przy odrobaczaniu może założymy im kolorowe tasiemki, każdemu inny kolor
  21. w natłoku różnych spraw w ostatnich dniach zapomniałam napisać: dzwonił Michał, żeby powiedzieć, że u Misi nastąpił jakiś przełom! zaczęła szczekaniem domagać się uwagi ze strony Michała - jak wchodzi Michał do budynku gdzie są kojce to Misia głośno szczeka, pewnie mówi "tu jestem tu jestem" :) zaczęła interesować się innymi psami i nawet chce wychodzić z nimi na spacery ogólnie jest o wiele bardziej kontaktowa :) długo jej to zajęło, ale w końcu przekonała się chyba, że nie musi się już chować po kątach
  22. ja też zaglądam, ale co tu pisać domku ani widu ani słychu
  23. [quote name='weronika9522'] W domu jest kochany jest chyba większy pieszczoch niż był na początku :D[/QUOTE] to znaczy, że mu u Was coraz lepiej :)
×
×
  • Create New...