Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. tak myślę, że sama będziesz naprawdę miała duży problem z finansowaniem tej biednej psiny i jej maluszka :roll: ja mogę się dorzucić 10-20 zł, więcej nie mam a to o wiele za mało, żeby Ci pomóc Marta
  2. [quote name='rytka']naisałam meila do Pani z prośba o zdjęcia...postara sie ale Saba taka ruchliwa,ze cięzko jej zrobić..ja tam mam sporo jej zdjęc nie było mi cięzko więć pomogę;)byc moze w niedziele pojade do Wrocka to wjade po drodze do Saby :)ciekawam jak teraz wyglada,Pani napisała,ze spi z dziecmi jej w łózku i opiekuje sie mlodymi kociakami bo jej kotka znow na młode.[/QUOTE] dziwna wymówka :roll: dobrze, że Saba wysterylizowana, bo jakby nie była to sądząc po kotce ciągle by miała szczeniaki
  3. biedny piesek współczuję Wam dziewczyny, że musiałyście przez to przejść :glaszcze:
  4. [quote name='martaipieski'] Jak zachowuje sie sunia po porodzie, bo Sziwa jest smutna ciągle śpi i czasem kilka minut albo godz. po posiłku wymiotuje:( [/QUOTE] my mieliśmy Morię po porodzie - ona nie wymiotowała, nie spała też ciągle, wręcz przeciwnie, wyglądało, jakby wcale nie spała, taka była ciągle czujna czy miała mierzoną gorączkę jak była u weta?
  5. z bazarku portfelikowego jest 35 zł :)
  6. [quote name='dronka']Tak potwierdzam, nie zaprzeczam mała bromba już u mnie na tymczasie. [/QUOTE] to świetnie :) ciekawe tylko co dalej z Pikusiem
  7. [quote name='conceited'] Dla Pikusia też pojawiła się szansa. Chyba będzie dobrze :)[/QUOTE] to ja trzymam kciuki!
  8. piękna jest ta sunia
  9. [quote name='Kosmos'] O adopcji oczywiście myślimy, ale będzie ciężko.[/QUOTE] ale może się uda :) mieliśmy w fundacji niewidomego Misia, też miał marne szanse a potem los się uśmiechnął i Misio znalazł swojego człowieka! Brasil ma wielkie szczęście, bo wreszcie jest wolny, pogłaskany i nakarmiony może i jemu uda się znaleźć dom
  10. nikt nie dzwoni, a to taki kochany piesio i w dodatku ładny naprawdę nie wiadomo co robić
  11. od czasu jak mam bliski kontakt z fundacją Animalia nie widziałam, żeby kociaków przybywało w takim tempie :roll: już nawet psiarze z fundacji zajmują się kotami, bo wszędzie tylko kociaki :(
  12. ta niunia nadal pewnie bez domu, a tyle ogłoszeń Asia zrobiła :(
  13. co za koszmarna historia :( ten biedny Pikuś, jak mu pomóc? dobrze, że dziewczyna próbuje coś zrobić dla tych biedaków
  14. [quote name='Boogie'] ta klinika lubi leczyć na wirtualne choroby byle kase wyciągnąć.[/QUOTE] byliśmy tam dwa razy z moją Hexi, bo musieliśmy - w nocy nikogo innego nie znaleźliśmy ale za każdym razem żałowałam, że tam weszłam :roll: szkoda mi tego małego pieska, ale ja wierzę w doświadczenie Gosi - ona nie wysyła psów pod igłę z byle powodu - ratuje każde psie i kocie istnienie, nawet jak są małe szanse................ wiele razy tak było jeśli ma wątpliwości co do szansy na normalne życie dla tego malca, to wie co mówi gdyby tylko był niewidomy, to nie szkodzi, to nie problem ale jesli ma uszkodzony mózg, to kiepska sprawa :(
  15. ale duża! jestem w szoku, że tak urosła :loveu:
  16. taki ładny kochany pies :( a ci łajdacy do schronu go zawieźli, bo chyba im szkoda było tego trochę jedzenia (które i tak na pewno podbierają innym psom) :wallbash:
  17. [quote name='muzzy']Były psy, były koty, to teraz pora na [B]łośmionoga[/B] :) [/QUOTE] :roflt:rewelacja! :roflt:
  18. trudna decyzja, ale czasami trzeba taką podjąć
  19. [quote name='muzzy'] Fajnie, że nadal do nas zaglądasz, już się baliśmy, że o nas zapomniałaś ;)[/QUOTE] nie zapomniałam, tylko ostatnie dwa miesiące nie wchodziłam prawie na dogo, bo miałam bardzo dużo pracy, no ale już się jesień zbliża i czasu będzie więcej
  20. acha, czyli teraz ma 8, a potem będzie miała 10 :D moja Hexi skończy 11.listopada 8 latek
  21. [quote name='rytka']Ajula szalejesz...[/QUOTE] to są rzeczy od darczyńców należące do Fundacji - ja tylko za zgodą szefowej zrobiłam bazarek :)
  22. .......super :)
  23. wspaniała dziewczyna :loveu: ile ona ma latek?
×
×
  • Create New...