kochani wybaczcie, że się nie odzywam, nie pomagam, nie wchodzę na dogo - muszę się skupić na pracy, bo mam sezon, jak się zrobi luźniej, to znowu do was wrócę
ale bez pracy nie ma kasy - a kasa potrzebna
zmieniam tytuł, być może faktycznie Morii warto założyć nowy wątek?