Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. śliczne chłopaczki :loveu: aż się chce takiego mieć
  2. nie mają szczęścia biedaki
  3. nie wiedziałam, że małe kotki mają takie wielkie oczy - to zupełnie inaczej, niż u szczeniaków
  4. [quote name='What May NN']dodam, że szkoleniowiec był nim zachwycony - ponoć dużt potencjał drzemie w Leosiu :-)[/QUOTE] i do tego jest bardzo ładny!
  5. Shenan a foteczkę jakąś pokażesz?? :modla:
  6. nadzwyczaj śliczna sunia może będzie miała tyle szczęścia co Mishka i ktoś ją pokocha
  7. aż płaczę z radości.........
  8. tak, to jest ta - czyli skreślamy dostałam też wiadomość od Irenki, że próbowała się umówić z tym pierwszym domem z Krakowa, ale pani powiedziała, że nie ma czasu, potem miała oddzwonić za chwilę, minęły dwa dni i się więcej nie odezwała - chyba sobie darujemy. Podaj mi jeszcze ten drugi adres i telefon w Krakowie - może ten Irenka sprawdzi
  9. może ktos wesprze grosikiem leczenie tej małej biedulki? bardzo prosimy :modla:
  10. pani z okolic Bielska- Białej interesowała się jednym ze szczeniaków, ale po namyśle doszli z mężem do wniosku, że za daleko - wezmą jakiegoś pieska z okolicy no i w porządku, konkretna decyzja
  11. nawet nie miałam czasu zajrzeć do biedulki wskakuj na górkę, bo DT potrzebny
  12. dobrze, poproszę znowu o pomoc krakowianki a anonimowym darczyńcom dziękujemy! to fantastyczne, że jeszcze niedawno bezdomna ciężarna szarobura sunia ma takie wsparcie :Rose:
  13. tak, Irenaka - ona już jedną dla nas robi, a co? chodzi o następnego szczeniaka?
  14. dziewczyny usuńcie z postów dane tych ludzi, bo to się w sądzie skończy!! oni już wiedzą, że ich dane wypłynęły i sądem grożą!
  15. nieraz telefony się urywają, a te chłopaczki mają pecha jakiegoś :(
  16. biedna mała łapka z wenflonikiem :(
  17. tak pomyślałam, że z łepka przypomina mi Pelaszka
  18. piękna, chociaż widać, że słabiutka jeszcze po operacji biedactwo :(
  19. wczoraj miałam dłuższy kontakt z Tytusem, jest super miłym, kochanym i grzecznym psiakiem, taki przylepek, jest teraz u Łukasza, Łukasz go chwali, że grzeczny i kochany
  20. odbyłam dziś długą rozmowę z domkiem Gapy (Dory), wszystko ok, miała problemy ze skórą, ale już zaleczone, jest ukochaną psinką pana poprosiłam o zdjęcie, mam obiecane, że przyślą
  21. inga dziękujemy :) widzisz sama, jaka jesteś potrzebna na dogo!
  22. jeszcze nigdy nie widziałam takich małych kotków
×
×
  • Create New...